Cetvel nasıl kullanılır, biliyor musun?

Bu soru özellikle 20 cm yok 30 cm şeyim var yazanlar için :)

Neyin kafası yaşıyorsunuz Şunu eklemekte fayda tanıdık eczaneci arkadaşın dediğine göre en az satılan hatta doğru düzgün satılmayan tek prezervatif çeşidi XL olanlarmış :) Acı gerçekler bunlar

0|0
0|8

En İyi Erkek Görüşü

• Merhaba Arkadaşım.

Ne yazık ki durum böyle :) Birbirimizi kandırmaya çalışıyoruz işte :D :D Önceden sidik yarışı olurdu şimdide onu çıkaran aletin yarışı oluyor :D

Aslında bu muhabbet şeye benziyor varmısın yokmusun programındaki kutular gibi.

x: Abi şeyin kaç santim.

z: Ehhh, hiç yoksa bir 20 25 cm hissediyorum (13 cm)

x: Yürrü be ne canlar yakıyosundur sen (kimi kandırıyosun aöf :D)

z: Sağolasın (Yuttu lan kamil :D)

Muhabbet bundan ibaret açıkçası :D Haa bak büyük olanlar vardır, olabilir. Fakat çoğu erkek arkadaşlarımızda 13 görüp 23 zannedenler var :)

Kandırmayalım birbirimizi :)

Teşekkürler...

1|1
    0|0
    • Kesinlikle :)) Süper cevap

• Bunu nereye şaaapcaz diye sorarlar :D :D :D Büyük geldi uzun olan kısmı makasla keselimmi yoksa çektirip katlayalımmı :D :D :D :D

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 7

• kardeşim benımkı ınıkken 25 cm (10cm) kalkık iken 40 cm (17) türkiyeliyim

1|1
    0|0
  • aga 29 yasındayım buzaman kadar hiç ölçme veya bir yerde şeyimin uzunluğunu söyleme gereksiniminde bulunmadım.Bunu yapan insaları %90 siki küçük olan ezikler ben diyim sana

0|1
    0|0
  • o dediğini kullanan sabi sübyanlar canım benim.. belli bir yaştan sonra pek kimse prezervatif kullanmıyor.. bunuda gözardı et. he büyüklük konusunda sana katılabilirim. ama tezin bunu çürütmez.. prezervatif kullanma yaşı 15 - 22 yaş arası.. ve insan(erkek) yaşlandıkça penisi büyür.

0|0
    0|0
  • Kimse daha küçüğünün olmasını istemez. Ama bilinmesi gerekir ki bazen büyük olması kısırlığa engel değildir. ve kadınlar (alışmış kudurmuşlar dışında) büyük sevmezler.

0|0
    0|0
  • evet bu doğru işte

0|0
    0|0
  • XL KAÇ SANTİM OLUYORMUŞ Kİ :)

0|0
    0|1
  • Cetveli 10 santim geriden tutuyolar galiba.

0|0
    0|0
Yükleniyor...