Erkekler sorum sizlere lütfen dürüst olun; sevgiliniz bakire olmadığını dürüst bir şekilde anlatsa tepkiniz ne olur?

Sevgiliniz size bakire olmadığını tek bir kişiyle çok sevdiği için yattığını ama artık ona karşı hiçbişey hissetmediğini dürüst bir şekilde anlatsa tepkiniz ne olurdu ? onunla evlilik düşünürmüydünüz?

0|1
2|28

En İyi Erkek Görüşü

• düşünürüm hayatta her kez mutlu olmak ister .mutlu olmak için hayal kırıklığıda yaşanır .herşey her kezin umduğu gibi olmayabilir .dürüst yaklaşırsa bir bayan neden olmasın severim ,sahiplenirim

0|0
    1|1
    • ben dürüst bir şekilde söyledim çok kafasına takıyo

• teşekkür ederim yorumun için

• rica ederim .memnun oldum

Erkekler Ne Diyor 27

• guzel soru arkadasım. ıste bu durum cogu erkekın yasamak ıstemedıgı bır durum. tabı eksı puandır. hemde coooook buyuk eksı. yanı bu dedıklerım normal erkekler ıcın. kımı erkek genıstır, senı baskasına bıle emanet edebılır vs vs. neyse normal klasık erkeklerde bu buyuk bır eksı. kımısı bırakır. kımısı bırakmayı ıster ama onca yasanmıslık war sevıyo bır de baska bırıyle sıfırdan baslamak vs zor yanı. belkı kabul eder. ama ıyıce bagladıysan adamı. ılk baslarda dersen terkı dıyar olur. yanı cok kotu bır durum ben yasamak ıstemezdım. kızı da bırakmak ıstemıyorsun ama durum da malum. ya arkadasım bellkı sende war boyle bırsey, cok umutsuz olma, severse kocan olcak adam ne yapalım ona da pekı behhh der alır senı. ama ıste bu durum neden yasanıyo ona bakmak lazım. kızlar sevgılerıne kocaları gıbı davrandıkları cıın. ınsan sevgılısıyle dans eder elele tutusur en fazla opusur bacaklarına omzuna yaslanır ama daha otesı ıste sıkıntı. boyle canım ıste

0|0
    0|1
  • Çoğu erkek aslında içinde kıskançlık besler ve kendine derki: acaba eski birlikte olduğunu düşünür mü benimleyken? Onunla nasıl yaptı? çok mu zevk aldı vs...gibi soru işaretleri oluyor erkeklerde ama düşünmezler ki kendileri bu durumda ak kaşık değiller... siz sorun bakalım o hiç olmamış mı bir kızla ,kadınla...

0|1
    0|0
  • Başkasının zevkini alıp bıraktığı kişiyle olmam,olamam.Herkese ALLAH akıl fikir vermiş.Aklını kullanan herkes bunun yanlış olduğunu anlar.Tövbe et bunu kabullenecek elbet birileri vardır.

1|0
    1|1
  • bekaretle evliliğin hiç bir alakası yok.. nedense erkeklerin abuklukları yüzünden kızlar daha çok takıyor bu olaya... bir erkek seninle bakire olmadığın için evlenmiyorsa zaten sen uzaklaş ondan önce..

0|0
    0|0
  • kımse bı kereyle durmaz. o an ayrılırım

1|1
    0|1
  • gençlik deliliği derim. Ama bana hatirlatip durmasin söylediği anda silsin kafasindan psikolojisinide bozmasin.

0|0
    0|0
  • seviyorsam düşünürüm ama illa bir yerde sorun olur

0|0
    0|0
  • yaa mantıgım evliligi düsünürüm diyor ama içimde de rahatsız edici bir duygu olusuyor nedense bilmmiyorum, bahsettigin durum kız arkadasımda olmus eski sevgilileriyle öpüşmüş vs ama daha ileri gitmemiş, bu bile beni o akdar rahatsız ediyordu ki en sonunda ayrıldım yapamadım, sevdigin insanın önceden de olsa baska biriyle o tarz seyler yasamız olmasını kabul etmek cok zor bence

0|0
    0|0
  • evlenmem cünkü her seks yaptığımda onu düşünür bunu kaldıramam

1|1
    0|0
  • GÜLE GÜLE CANIM DERİM

0|0
    0|0
  • sadakatinden şüphem yoksa ve olmıcaksa düşünürüm ayrıca bidaha asla aklıma getirebilicek bişey yapmaması lazım

0|0
    0|0
    • Sadık olurum ama kafasına fazla taktı gibi

• seven takar arkadaş ordada iş sana düşüyo benim başımdan geçti öyle bir olay

• tek kişiyse sorun olmaz ama otoban gibi üstünden geçen geçene şekilde olduysa hiçbir şey düşünmezdim

0|2
    1|1
  • yalanını yerim onun kaç adam geçmiştir hesabı olmaz be 1 kere oldular bitmez ;)

0|0
    0|1
  • asla evlılık dusunmem onla başkasıysa yatarken aklı nerdeymış hanım efendının. bence gıtsın dul bır adamla evlensın.

0|0
    2|0
  • tabiki düşünürüm neden düşünmim benden öncesi beni ilgilendirmez benden sonrasına bakarım ben

1|0
    0|0
  • mesele ask olunca tabi gercek ask gozunu kor ediyo insanin.

0|0
    0|0
  • bakire kız kaldı mı acaba ;?

0|0
    0|1
    • herkesi o mu saniyosun sen ? inan bana kiyida kösede de olsa bakire kiz var.. avrupa da bile bakire kalmayi basarabilen kizlar var! kendimden ve arkadaslarimdan bahsediyorum. burada bir türkün bakire olmamasina cok tepki veriliyor.. türkiyede dogal bisey haline gelmis. yazik...

• salak salak konuşma ne demek bakire kız mı kaldı.

• herkesin yaşadıgı yerlere göre değişebilir belki ben istanbulda yaşıyorum ve gördüğüm çoğu kız bakire değil (haa var bakireler önden almıyor arka foldoş )neyse aşırı uçlar bir kenera her kızın genelde daha ilkokulda sevgilisi oluyor artık.

• düşünülür merak etme sende bu konuda sorun yaşamayacaksın eğer doğru kişi ise

0|0
    0|0
    • yorumlara baktımda kafasına takan bu konuda bocalayan kişi doğru kişi değildir dikkatli ol

• bende oyüzden bu soruyu sordum açıkça anlatmadım genel oldu. onunla evlenmeden olmuycağı için böyle bocalıyodur belkide.

• evlenilecek erkek bocalamaz bocalamamalıdır. Bence iyi düşünün sonrası sizin için mutsuzluk olmasın kendinizi de eksik veya düşük görmeyin tavrınızı net koyun gerisini o kesin olarak karar versin

• gerçekten seviyorsam ve güveniyorsam sorun olmaz. ama ben yerinde olsam söylemeni istemezdim.

0|0
    0|0
  • Evet evlenirim.

0|1
    0|0
  • Kardeş evliliği bırak sevgili olmam asla.Öyle bişeyi bana atıyorum 2 yıl sonra anlatsın ya da 2 ay sonra ya da öğreniyim birinden o an ayrılırım.Ölsem bidaha beraber olmam.

0|0
    0|0
  • Ben kabul etmezdim evlenmeden başkasıyla yatanla evlenemem evlensem bile güvensizlik olur içimde sende bakire olsaydın bakir erkek istemek hakkındı ve bakire olmadığını anlatacağın kişi kabul etmeyebilir bunada hazırlıklı olmalısın

0|0
    0|0
  • kesinlikle evlenmem.

0|0
    0|0
  • Bakire olmamasından çok, başka birini sevmiş olması koyar bana eğer onu çok seviyorsam. Öyle demesin, bakareti umrumda olmaz eğer seviyor ve güveniyorsam. Geçmişiyle değil, geleceğiyle ilgilenirim, artık sadece benim olsun isterim

0|1
    0|0
  • bıraksın bu ayakları, herkes kendi yoluna..

0|0
    0|0
  • pazarlıklı ilişkilerden yana değilim... iyi başlayan iyi giden ve karşılıklı güvene dayalı bir beraberlik oluşmuşsa, saygı değer bir emek verilmişse, gerçekten bir sorun olmaz...

0|0
    0|0
  • eger derseki mesela 5 senelik iliskim oldu sevgilimle kabul etmem ancak bikac defa olmussa ve bende cok seviyorsam sorun etmem, simdi diyeceksinki kesin erkekler yapinca sorun yok, ben kendimden sorumluyum 17 yasinda 1 kere genel eve gitmistim onun haricindede hic iliskim olmadi , esimin bakire olmasini isterim,

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• canim söyle acikliyim, ben erkek olsam kabul etmezdim.. dinimizce evlilikten önce seks haram günah.. ac kitabi oku hersey icinde yazili. buna saygi göstermeyen birisiyle ben evlenmezdim. 5 dakikalik zevk icin cayir cayir yanicaksin sonra cehennemde. allah affetsin ne diyim.. ne zaman islami unuttunuz anlamiyorum. gercekten cok yazik..

1|2
    0|0
    • günahını biliyorum ama gençlik hatası sevgi gözümü kör etmişti canım evleniciğimiz söylüyodu aileler bile tanışmıştı oyüzden bir hataydı. Allah'a her gece dualar ediyorum affetsin diye ondan sonra kimseyle olmadım zaten. bu ilişkimdede evlenmeden olmuycak. sedecce ben ona dürüst oldum sıra onda seviyosa bana inanıp geçmişime saygılı olması gerekmiyomu?

• ozaman baska iste.. allah büyüktür affeder tabiki! ama bunun icin gercekten gönülden dua etmelisin.. allah bile affediyorsa kul neden affetmesin?! sevgiline bunu demen de iyi olmus, yalanla insa edilen bir evlilik fazla sürmezdi zaten. yalan söyleseydin vicdanin rahat etmezdi ömür boyu kim bilir.. insallah hayirlisi olur ...

• Teşekkür ederim.

• zor durum..

0|0
    0|0
    • Yani öncesi oldu diye benim bir geleceğim olmuycakmı

• Eee sen de kendini kollarına atmasaydın o adamın. Allah Allah.

• öncesi olmayacaktı işte canım ya. ne işin var kocan değil bir şeyin değil. Sonra üzülüyorsunuz işte böyle:(

Yükleniyor...