Evlenmeden önce de cinsellik yaşamak hakkındaki görüşleriniz neler?

evlenmeden öncede bir erkek ve bir bayan arasında cinsellik yaşanılabilirmi? size göre yaşanması normal ise ne ölçüde yaşanıla bilir? sevgiliniz size böyle birşey yaşadığını itiraf etse onun hakkındaki düşünceleriniz ne olurdu? kabullenip evliliğe kadar gidermiydiniz yoksa ayrılırmıydınız? sevgilinizin bakire olup olmaması sizin için nekadar önemli?

0|0
4|6

En İyi Kız Görüşü

• çok uzun yıllar geçtikten ve kesin evliliğe adım atıldıktan sonra olabilir. bu hayatta birbirimizden başkasının olamıcamızı bilip düşünüyorsak bu yeterli. ve birbirimizin ilki olmamız gerekir. benim için bakir olması önemli olur yaşanacaksa birlikte yaşamalıyız düşüncesindeyim

1|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• evlenmeden yapmayan erkek yok gibi bişeydir heralde. % 99 u böyle

1|2
    0|0
    • peki kızlarda durum nasıl olmalı? senin düşüncene göre kızlarında yaşaması normal olmalımı?

• ne kızların ne de erkeklerin yaşamasını doğru bulmuyorum. iki tarafta birbirinin ilki olmalı diye düşünüyorum

• ben %1'lik kısımdayım sanırım :/

• yasamayan kaldımı? normal bişey degil tabi ama cokta anormal degil

0|2
    0|1
    • hımm gerekirse bende yapabilirim diyorsun yani :)

• yapıyorum

• peki yapmandaki amacın ne? kendi cinsel arzularını bastırmak içinmi yoksa duygusal bir bağ olması için mi?

• umarim bakir olmayanlarda bakire olmayanla evlenirde bizede temiz bir erkek nasip olur

0|3
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• ben yasıyorum ama evlenecegim kişinin yasamamıs olmasını tercih ederim ( cok bencilim biliyorum) seviyorsam evlenirdim heralde sorun etmezdim ama hep içimde bir dert olarak kalırdı heralde

0|1
    2|0
  • Malesef günümüzde pekl anormal algılanmıyor

0|0
    0|0
  • yaşanmalı bence

0|0
    0|0
  • Bakire olması önemlidir.

Bende evleneceğim insanı bekliyorum (yaş 25)

Hayatımda bir kez sevgilim oldu eski sevgilisiyle öpüştüğünü ama başka bir şey yapmadığını söyledi.

Çok sevdiğim halde kabullenemediğim için ayrıldım

0|0
    0|0
  • isteyen istedini yaşar hamile kalmısın ya da bırakmasın

0|1
    0|0
  • cinsellik yaşamayana kız vermiyolar artık ... :/

0|1
    1|0
Yükleniyor...