Neden cinsellik tabu?

Bazen düşüyomda avrupada yaşasam keşke diyorum çünküne orda birbirinden biraz hoşlan iki kişi, rahat rahat mikişebiliyolar gayet normal karşılanıyor hem ihtiyaç hemde aşk kanıtı olrak görüyor ama bizim burada, ayıptir günahtır kızlık zarı felen diye diye ellerimiz nasır tuttu değilmi?

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• Şu her halta dini konuları karıştırarak cevap verenlere de ayrı kıl oluyorum, neden hep cinsellik konusunda sınız kendisini evlendiği kişiye saklayan kız ve erkekler ?

Alt tarafta gayri müslimler inançsız gibi saçma bir şey söylenmiş bizim kadar dini sömürü yapıp ama her türlü pisliği yapan insan topluluğu yok millete b*katacağımıza adam gibi kendimize baksak sorun kalmayacak.

Bir insanın inancı olmazsa yaşayamaz ölür diyerek sözümü bitiriyorum ve soran arkadaştan konu ile ilgili cevap yazmadığım için özür dilerim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• senin gibi düşünen cok erkek ve bayan var emin ol gelecek nesil dediğin gibi olcaktır bunu gercekten isteyip istemediğinizi ozaman anlayacaksınız tabi o dönemde sizin cocuklarınız genç olacak mesaj gitmiştir umarım

0|0
    0|0
  • La Allah yasak etmis ondan onlar musluman degl dye serbest bi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Çok fazla rahatlık olunca da sapıtıyor insanlar. Tabi bize göre sapıtmak onlara göre olmayabilir.

Düşünüyorum da serbest olsa herşey , sıkılır insan . Heyecan biter gibi. Bazen gizli kapaklı işler daha hoş olabiliyor.

Çok baskıcı toplumlarda da sapıtıyorsun ya . Bastır bastır nereye kadar.

Adamlar kızsızlıktan sabun deliyor.

Biz 31 için kullanırdık :/ Şimdi tükürük ya da kuru kuru .Stil çok.

Çok pisleştim bu ara.

0|0
    0|0
  • Kendi eksiklerini avrupa toplumlarında gidebileceğini düşünmen yanlış. Uzaktan davulun sesi hoş gelir git orda durumu bir gör imkanın varsa. Türkiye de işini bilirsen her istediğine ulaşırsın. Ama işini bilirsen.

0|0
    0|0
  • Avrupa'da daha olağan tabii ki ama aslında doğru hamleler yaparsan burada da gayet istediğini bulabilirsin

0|0
    0|0
  • Bende özeniyorum avrupaya

0|0
    0|0
  • adamlar gayri müslim inandıkları bişey yok da dediklerini yapıyolar sana sorsak sende müslümansın ama elin gavuruna özeniosun şimdi bana söyler misin senin o gavurdan ne farkın var ?

0|0
    0|0
Yükleniyor...