Travesti ile ilişkiye giren kimseler, işleri bittikten sonra partnerlerine vurduruyor mu

iş arkadaşım ,ara sıra şişli de bir travestinin evine gittiğini söylüyor. ve ilişkiye girdiklerini söylüyor.Bu çocuk biraz garip biri,biraz büyük bir götü var ve bacakları ayrık yürüyor. acaba böyle bir durum var mıdır yani travestide buna çakıyormudur? ciddi ciddi şüpheleniyorum

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• Olsa ne olacak ki? Göz mü koydun yoksa? Her giden kendini becertmek zorunda değildir... Kızlarla anal deneyim yaşayamamış erkekler bu merakını veya isteğini gidermek için gidebilir bir travestiyle birlikte olmaya... Bunda anormal bir durum göremiyorum ben...

0|2
    0|1

Kızlar Ne Diyor 2

• Büyük ihtimalle evet, ama ayrık yürümesi veya büyük kalçası olması bu tezinizi desteklemez. Travesti arkadaşlarım var,birlikte oldukları kişilerin azımsanamayacak kadarı böyle taleplerde bulunuyor.. aktif olabilen bir travestiyse yapıyor..

0|0
    0|0
    • sen yaptınmı

• kesin böyle birşey yapıyordur bu. zaten hapta kullanıyor. bir gecede ardarda kaç tane hap kullanıyor. o sırada gidiyorum travestiye diyor. ne yaptığını bilmediği için kesin travestiyle aralarında bahsettiğim gibi bişeyler geçiyordur

• Uzun süreli bir birlikteliğim var, çeşitli arkadaşlarım var ama çeşitli yönlere eğilimim yok ;)

• Erkek s iken erkegede s iktirir kanka. Açık net. Dogru ve sek a,q

0|1
    1|0
    • haklısın daha önce de bu forumda birisi travesti ile ilişkiye girdiğini ve sonrasında da travestinin ona girdiğini yazmıştı

Erkekler Ne Diyor 5

• Sana şoyle diyeyim,

Travestiler, transeksüeller yani ameliyatsızlar; s i k t i r d i k l e r i için para almazlar!

S i k t i k l e r i için para alirlar!

Bir travestinin direk itirafida şudur, çoğu ayni anda oral seks için tercih edermis ameliyatsizlari.

Hangi TS sorarsan sor sana soyler bunu ;)

Ben ne TS ne hayat kadini. Hiç birini yapmadim yapmamda o isi parayla asla yapmam!

0|0
    0|0
  • evet onlarda yapıyo sonra zaten erkek tercih eden yaptırmayıda göze alır ordan düşün

0|0
    0|0
  • benim çok oldu:)))

0|0
    0|0
  • En dogru cevabı trv verir. Git öğren

0|0
    0|0
  • yaptıranlar vardır mutlaka

0|0
    0|0
Yükleniyor...