En yakın arkadaşım ne yapıcam bilmiyorum

Gizli Üye
Arkadaşlar 2 hafta önce en yakın KIZ arkadaşımla cinsel birlikteliğe girdik

İkimiz de hala bakireyiz

Ama okulda hiçbir şey olmamış gibi gelip normal konuşuyor diğer arkadaşların olduğu yerde

Ama yalnızken beni elliyor öpüyor

Ben lezbiyen değilim o bir anlık maceraydı bunu ona söyledim ama eğer onu bırakırsam herkese anlatacağını söyledi

Bende tamam bırakmıcam dedim ama sürekli benimle ilişkiye girmek istiyor

Bugün de aynısı oldu. bir arkadaşın evinde buluştuk 3ümüz. Evinize gittiğimiz arkadaşım bize yiyecek hazırlamaya gitti 10 dk ya gelirim dedi

Sonra biz yalnız kalınca hemen göğüslerimi açıp yalamaya başladı yapma görecek dediysem de dinlemedi

Daha sonra elimi alıp vajinasından içeri soktu o sırada arkadaşın ayak seslerini duyup durduk bende erkenden eve gittim cidden çok korkuyorum bidaha yaşamak istemiyorum yardım edin
En yakın arkadaşım ne yapıcam bilmiyorum