Bekaret kontroluünde sevgilim rüşvet vermiş olabilir mi?

3 ay önce çok kötü bir pazar geçirdim kaza eseri vajinami zorladı az kan geldi çok kötü oldum aglamaktan sonra jinokologa gittik kontrol yaptirdik doktor zedelenmis ama bozulmamış dedi orda daha çok agladim hem utancimdan hemde sevinçten bana travma oldu ancak dün sevgilimle bulustuk konu o güne geldi korkma artık ıstersen yarın başka bir doktora gidelim sonuçta haraç vermedim ya aksini soylesin diye dedi kafama dank etti olabilirmi diye düşünüyorum olay günü ister evlenelim istemezsen diktiririz demişti olabilirmi evlenmemek için. Rusvet vermiş olabilir mi birde çok ödedik pazar günüydü 250 lira istedi normalde en fazla 100 lira.bazende diyorum rusvet verse bunu aklima dusurmezdi ya da başka doktora gidelim demezdi diyorum kafayi yiyecem sizin dusunceniz nedir

Güncellemeler:
Hanginiz sevgilinizle bişey yaşamadız burada namus abidesi kesiliyorsunuz siz erkekler şu anki sevgilileriniz cokmu namuslu siz el surmuyormusunuz ben ilk defa yaşadım ve çok vicdan azabi yasiyorum ben onunla bununla yatacak birisi olmadım hiç bir zaman hayatima giren kişi de sayilidir beni tanımadan kasar muamelesi yaptınız tek sucum sevmek sevgiylede gelen cinsel durtuler siz sevdiginiz birini hicmi arzulamadiniz. Ben zaten vicdanen çok kotuyum kaç aydır agliyorum ama oldu birkez.

0|1
11|30

En İyi Erkek Görüşü

• Zorladı derken vajene girdi mi o önemli?

0|0
    0|0
    • Girmedi belki bir cm kadar Acı hissi oldu çekildim hemen içine girmedi

• Zar 1.5-2 geride girişten.Başka doktora kendin görün gizlice.Şüphen varsa hala tabi.

Erkekler Ne Diyor 29

• Nasıl yani sen sevgilinin bu derece alçalabileceğini düşünüyorsun ve bu derece alçalabilecek biri ile beraber olmaya devam ediyorsun. Hatta evlenmeyi bile istiyorsun.

Sevgilini bilmem ama senin ciddi kişilik sorunların olduğunu düşünüyorum.

0|1
    0|0
  • yok artık diyorum sen birde bakireyim diye evlendirip yuturacan safın birisine

1|2
    0|0
  • kan geldi diyorsun , eğer bu kanın devamı ertesi günde devam etti ise zarın yırtılmıştır. sen artık rahibe değilsin. bu arada bir arkadaşın yorumuna katılıyorum, ne yani bu işi yaptın diktirince iyi bir kızmı olacan durumun ortada çocuk evlenmeyi istiyorsa evlenin. istemiyorsa başkalarınada vermeye devam edersin sen

1|0
    0|0
  • öyle bişi yapsa uğraşmaz bu kadar.ayrıca doktorda hemen rüşveti alıp tamam işini halledelim demez

0|0
    0|0
  • 250 tl yi ödediyse içine oturmuş zaten 2 dakkalık zevki. merak etme o diyetini vermiş yaptığı işin içi rahat. o rahatsa sen de rahat ol . zorlamasaydı. inşallah sen ödemedin parayı?

0|0
    0|0
    • Hayır o ödedi verdim yarısını almadi

• almaz tabi parasını ödeyerek cezasını çekeceğini düşünüyor çünkü.

• Saçmalama ya doktor para alıp sana yalan söyler mi önemli konuda o gördüğün adam günde 10 katını kazanıyor :D

0|0
    0|0
  • elalemın oyucagı gıbı olmussun. öz benlıgın nerde sen nerdesın aradakı mesafeye bır bak bakalım. sevgılı kelımesı ne demekkı kendını kullandrtmaktan baska bısey degıl. şimdi boyle bır kızlık zarnı evlenecegın erkegemı saklyorsunda aglyorsun? madem bır halt yıyorsun aglamak bısey çozmez. kocan olmayan bırı ıle surtunmek de zinadır haramdır. bu ışı yapıyorsun kı bıseyler bılıyorsun sonuçlarına katlanacak.

0|0
    0|0
  • Guzel turkiyemin salak insanlari.

Derdiniz ne la sizin

1|1
    0|0
  • Sen bir çantamısın?

0|0
    0|0
  • madem korkuyordun o kadar ne buk yemeye kaza yaptınız :D

0|0
    0|0
  • istediğin kadar yırtın, durumun ortada. yapacak bişey yok eğer bu kişi ile evlenirsen ancak kendini paklarsın

0|0
    0|1
  • Cok takma elleyende elleten kadar namussuz

1|0
    0|1
  • diktirmenin mantığı ne?

0|0
    0|0
  • Sen sevgilinsiz yanliz bssina git en guzeli

0|0
    0|0
  • evlenmeyi düşünmez senle diktirelim dediğine göre seven erkek böyle dermi

0|0
    0|0
  • ya niye öyle bişey yasın yaa

0|0
    0|0
  • Sende baska doktora git icini rahatlat

0|0
    0|0
  • patlayınca niye ağlıyorsun ki

0|0
    0|0
  • yolsuzlk soruşturmasında seninkinide göz altına almışlar

0|0
    0|0
  • Rüşvet vermiş kesinn :))) zedelendi patlamadı

0|0
    0|0
  • Bence olan olmuş, geçmiş olsun. Ilk gerçek ilişkinde kan gelmeyecek.

0|0
    0|0
  • Kan gediyse bozulmustur yırtılmasa kan gelmez

0|0
    0|0
  • sen git ozaman dotora tek başına o seninle sittinsene evlenmez artık

0|0
    0|0
  • Böyle vicdanın arkasına sığınarak hergün ağlayarak gerçek değişmiyo naparsan yap ama evlenceğin adama yazık ya gelinliğin gibi tertemiz bembeyaz olamicaksın

1|0
    0|1
  • Offff yaaa offf sana cevap vermek bile gelmiyor içimden. Travmayı biliyorsun, bekareti biliyorsun, namusu biliyorsun da bilmen gerekenleri neden bilmiyorsun? Direk gidip diktir sonra da kocan olacak kişiyi bekle. Başkalarıyla ne yatıp da ne namus deyip duruyorsun? Namus iki bacak arasında değil beyninde olur insanın, bu durumda..., neymiş? Namusuna düşkünsen gidip evlenmeyeceğin adamın altına yatmayacaksın, yatıyorsan da namus düşünmeyeceksin, senin anlayacağın kadar basit mi?

0|0
    0|0
  • ya sen nediyorsun kendi rızanla ilişkiye giriyorsun sonra bütün suç erkektemi yani diylimki bekaretin bozuldu evlenmek zorundamı ya da zarını diktirdiğinde ne olacak evleneceğin adamımı kandıracaksın bakireyim diye ya nasıl bir düşünedesiniz anlamıyorum

0|0
    0|0
  • neden sevgilinle sevişip onunla evlenmeyi düşünmüyosun?başkasına gidince viıjdanınız nasıl rahat ediyor?eski sevgilimde yıllarca yattık gitti esnek dedi kekledi birini yazık size

0|0
    0|0
  • Hayır vermemiştir

0|0
    0|0
  • zannetmem ama için rahat değilse ondan gizli başka bir doktora gidebilirsin gidersin ve de için rahat eder

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• sevgilinin bunu yapabilceğini düşünüyorsanız güven yok demektir zevk adına saçma şekilde yaşıyorsunuz yaşadığınızdan pişman olucaksanız yaşamyın günahda demeyin o anda günah yoktu aklınzda şimdi olması saçmalıkdır ancak yaşadıklarınızın sorumluluğunu alın ya da hiç başlamayın başlıyıpda böyle üzülmeyin derim

0|0
    0|0
  • Oyle birsey yapsa sana evlenelim demezdi

Hem yaptiktan sonra pismanlik duyma zorlami adam altina aldi seni tecavuz mu etti

0|0
    0|0
  • bence onla bunla uğraşma direk git evlen

1|1
    0|0
  • yahu hem sevişip hem diktirmeyi düşünmek nasıl bir mantıktır ya,diktirince el değmemiş saf temiz kız olacan demi?

0|0
    0|0
  • yok öyle birşey bence

0|1
    0|0
  • he sen şimdi kızsın yani öylemi ? namuslusun zar yırtılmadı diye..Evlerden ırak yarabbim..

0|1
    0|0
  • habersiz başka doktora git

0|0
    0|0
  • oda arkadaşım doktor, hiç bir doktor birilerinin söylemiyle yalan söylemez. etik olarak. ha kansız- sütü bozuk değilse.

0|0
    0|1
  • Bence kuruntu yapıyorsun için rhat etsin istiyorsan erkek arkadaşından habersiz başka bir doktora git.

0|0
    0|0
  • bence başka bir doktora git ve eğer içine sinmiyorsa her ihtimale karşı evlenmeniz en doğrusu.

0|0
    0|1
  • içini kemiriyorsa ondan habersiz başka bir doktora git.

0|0
    0|0
Yükleniyor...