40 yaşında bir erkek, sevgilisi olan kişiden ne bekler?

yeni bir ilişki.

nasıl davranmam gerekir. ne ister?

ayrıca bakire bir bayanım. cinsel yakınlaşma fazla düşünmüyorum.

nasıl hareket etmeliyim

0|0
1|16

En İyi Erkek Görüşü

• Ne ister; sevgi ister, şefkat ister, kız hendisincen küçükse, kendisine uçarı bir şekilde bağlanmasını, coşkuyla coşkunlukla birlikte olduğu erkeğe ilgisini sunmasını ister(en azından ben bunları isterim, ben de 38'imdeyim)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Bence evlilik düşünüyordur zaten ancak hayatı boyunca beraber olabileceği insana rast gelmeyi bekliyordur. Acele etmeden ve yanlış kararlar almadan adım adım biraz da zamana yayarak gidersen iyi olur. Romantik olup olmadığını anlamaya çalışmak iyi bir başlangıç olabilir.

0|0
    0|0
  • Beklentiler kişiye göre değişir.

Değişmeyecek olan beklentiler ise, sevgi saygı ve anlayıştır.

0|0
    0|0
  • ya ne ister diye sordun da şimdi sen onun her isteğini karşılayabilirsin ama ileriye dönük düşündüğünde o senin isteklerine cevap veremeyebilir yaş itibarı ile bunu da düşün ona göre hareket et bence.

0|0
    0|0
  • 40 yaşında bir erkek senin haraketli ve hayat dolu olmanı bekler.Tabi bunun yanında cinsellikte muhakkak ister.gerçek anlamda hoşlanıyorsa belli bir süre seni ikna etmeye çalışır baktı olmadı senden uzaklaşmaya başlar

0|1
    0|0
  • bı de yasını yazsaydın keske.

0|0
    0|0
  • o yaşta adam sana geliyosa seks için geliyodur cinsel olarak bir yaklaşım düşünmüyosan baş başa kalmayacaksın yoksa bekaretin elden gider

0|0
    0|0
  • 40 yasinda bir adam zaten dunyanin gotune parmak etmiştir Burak birazda senin gotune parmak atsin başka ne bekleyebilirki.

0|0
    0|0
  • elele tutuşup parkta gezme yaşları geride kalmış, cinsellik onun için çok önemli olacaktır.

0|0
    0|0
  • tabıkı seks...

0|0
    0|0
  • bende 40 yaşındayım. farklı yollardan rahatlatabilirsin onu. ona yardımcı olman gerekir.

0|0
    0|0
  • o yaştaki adamı neden bekleteceksin yazık değilmi herşeyi bilen birisi olgun tecrübeli herşey onda . seviyorsan bırak ona kendini bak keyfine. Yoksa istemiyorsan uzak dur adamdan yazıktır.

0|0
    0|0
  • Cinsellik bekler

0|0
    0|0
  • ben 37 yim cinsellik olmadan bişey bekleme

0|0
    0|0
    • neden ya. evlilik diye birşey var

• soruyu öyle soruyum en iyisi ;)

• bencede

• şimdi ne ister bilemem ama bir kaç yıl sonra hayır duanı :s

0|0
    0|0
  • cinsel yakınlaşma olmadan 40 yaşında biri sizinle pek zaman geçirmek istemez diye düşünüyorum...

0|2
    1|0
    • eksi verince her şeyi halletmiş oldun gizlicim... ellerin dert görmesin...

• +1 benden.

Adam haklı :D

• eyvallah dostum... :)

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...