Prezervatif çok rahatsız edici ama başka ne olabilir?

Hamile olma riskinden dolayı eşim prezervatif kullanmak istiyor bense istemiyorum çünkü eşim prezervatif takınca çok rahatsız oluyorum.O yüzden takmasını istemiyorum geri çekilme yöntemiyle boşalsın istiyorum.ama eşim ısrarla kullanmak istiyo başka nasıl korunabilirim hamilelikten.hap da kullanmak istemiyorum

0|1
2|23

En İyi Erkek Görüşü

• başka yolun yok güzelim. bende tam senin dediğin yöntemi kullanıyorum. tam boşalacağım zaman çıkartıp göbeğine doğru boşalıyorum. prezarvatif takınca hiç bişey hissetmiyorum ve eşimde rahatsız oluyor. eşine bu konuyu aç ha ama derseki bak çocuk olursa ben karışmam diye orası seni ilgilendirir

0|0
    0|0
    • evet oda öyle diyo çocuk olursa diye ama ikimizde istemiyoruz daha yeni evliyiz

• eee işlem uzun sürüyorsa daha neyi düşünüyor eşin boşalacağı an çıkartsın içinden

• işte onu istemiyo içimden çıkarıp göbeğime boşalıyo. o zaman çoğu içerde kalıyo diyo

Erkekler Ne Diyor 22

• emmeye gelmemek, gömmeye gelmemek...

bu atasözünün nasil türedigini hep merak etmisimdir.

size karsi bir hakaret yok yanlis anlamayin. tesbihte hata olmaz oldu ise eger af ola...

yakinda erkekler icin dogum kontrol haplari cikiyor bu arada. hadi ben kactim.

0|1
    0|0
  • hap istemiyon prezervatif istemiyon ne diyon bacım muska mı yazalım ?

0|2
    1|0
  • spiral taktir diycem ama doğum öncesi uygun bulmuyorlar doktorlar.Hiç değilse ilk hamilelikten sonra taktırın diyorlar. Haplarda bayanları duygusal olarak çok yıpratıyor o yüzden en iyisi prezervatif. Yapacak birşey yok.

0|0
    0|0
  • Spral taktir, eşinde doya doya birlikte ol ve icine boşalsın!

Ohhh missss diyin birde ciğara yakın ;)

0|0
    0|0
    • daha yeni evliyiz

• o haplarda sağlıksız bünyeyi bozuyo tamamen. çocuk istemiyoruz henüz daha erken

• O zaman eşine diceksin, ya prezervatif, ya geri çekilme!

Ya se se ya da si si kabul edicek!

• deri altına yerleştirilen kapsüller duymuştum kibrit çöpü gibi ince birşey çok zahmetsiz bir uygulama benziyordu bir göz atabilrsin

0|0
    0|0
  • canım arastır. bak bır sey wardı dun okudum haberlerde. spıral. buna bır bak. ya da adam dıkkatlı olsun. bosalcagı zaman cıkrattısın

0|0
    0|0
  • aynı sorun bende de var... ben dışarı boşalıyorum başka çözümü yok malesef...

0|0
    0|0
  • Spiral taktırabilirsin de tazeysen onu da yapmıyorlar. Ayrıca o da çok konforlu değilmiş galiba.

0|0
    0|0
  • dışa boşalma iyi gibi ?

0|0
    1|0
  • Sende iğne ol hap istemiyosan

0|0
    0|0
  • 3 ay 6aylık ıgneler var bu sure ıcınde gebe kalmıyosun saglık ocaklarında aıle planlamsı danısmanlıkları var ordan yardım alabılırrsın

0|0
    0|0
  • geri çekilmeyle zevkli olmuyor içinde boşalmak daha zevkli o yüzden prezervatif kullansın

0|0
    0|0
  • spiral taktırabilirsin. veya kelepçe.. kadın doğum uzmanından bilgi alabilirsin..

0|0
    0|0
  • Evet gercekten rahatsiz edici, inan bende geri cekilme yomtemini kullaniyom göbegine dogeu bosaliyon. Prezervatif kullaninca sikim iniyo bile yani gieiyomu girmiyomu bazen anlamadigim icin, gercekten ciddiyim hariden indigi bile oluyo.

0|0
    0|0
  • zorunlu kullancan bizde istemiyoz ama mecbur zevk suyundan bile risk var

0|0
    0|0
  • prezervatiften erkekler genelde şikayet eder sen neden şikayet ediyorsun ki.

0|0
    0|0
  • belki erken boşalması vardır, ondan istiyordur.

0|0
    0|0
  • ertesi gün hapı kullan

0|0
    0|0
  • yalık iğneler var bildiğim o da olabilir. en iyisi 2-3 tan çocuk yapın sonra biriniz kısırlaşsın:)

0|0
    0|0
  • Spiral kullan

0|0
    0|0
  • doğum kontrol hapı kullan

0|0
    0|0
  • geri çekilme yöntemi bence çok iyi,nişanlımla bizde öyle yapıyoruz

0|0
    0|0
    • ama eşim öyle boşalmak istemiyo

• göbeğine boşalttırmıyomusun adamı:)

• bazen durex kullanıyorum ama onu takınca çok geç boşalıyorum nişanlım yoruluyor:)

Kızlar Ne Diyor 2

• evliyseniz bir aile planlama merkezine gidin birçok yöntem var ve ayrıntılı olarak anlatıyorlar sizde bir uzman yardımıyla belirleye bilirsiniz size uygun olan yöntemi

0|1
    0|0
  • çok inceleri var hissetmiyorsun

0|0
    0|0
    • ok eşimin kullandığı

• :) başka bişey söyle gizli kullanıcı o dediğini yapmışlar :D

• başkada bilmem duyduklarım:)

Yükleniyor...