Bakirelik bu kadar basit bir şey mi?

Evet sorum sizlere erkekler veya kızlar bu sitede bu bölümde bakireliği pek önemsiyen yok sebebini merak ediyorum amacınız ne böyle yaparak ne yapmayı düşünüyorsunuz nefsinize herzaman yeniliyorsunuz artık bu bakire olmamak doğru birşeymiş gibi gözükmeye başlamış bende biliyorum herşey 2 bacak arasında bitmiyor sizin için önemlimi bakirelik yoksa önemsizmi?Kendinizi evlenceğiniz kişiye saklamak en güzel olanı değilmidir?

• Önemlidir
    43% (3)75% (9)63% (12)Oy Ver
  • Önemsizdir
    57% (4)25% (3)37% (7)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Konu konuluktan çıkmaya başladı farklı farklı yorumlar alıyorum ama kesinlikle doğru söylüyorsunuz yalnız her erkek aynı değildir ben buradan bakire olmayanla evlenmem gibi birşeymi söyledim acaba sizde bana sen onca şey yaşa sonra bakire ara gibi cevaplar geliyor ? ben bakirim evlenceğim kız bakire değil mesela ? Bunu sorun etmiyorum fakat şimdiki gençlere bakıyorumda çok kötü bir hal aldıklarını görüyorum

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• geri kafalı arkadaşım bizim toplum kızlık zarına önem vermiyor sizde bunu anlamıyorsunuz daha önceden iradesi bukadar zayıf ve bu iradesizlikle senden önce bacaklarını açıp birine vermiş onun vücudunu tenini çıplaklığını karşısındakine sunmuş birebir temasta ilk ona dokunup onda ezberlemiş herşeyi bu toplumda kızlar al senin olsun diye bekaretini vermez çok sevdiği için onu kaybetmekten korktuğu için ona kendini sunuyo ve sende o çocuğun tadına baktığı onu becerirken ağzının suları aktığı ilk açılışı onun yaptığı denenmiş bir outlet ürünle evleniyorsun senden önce bu zevki yaşayan biri bu tadı aldıktan sonra defalarca yapar işin kötü tarafı açık kapı kadın arkadanda vermiştir artık bunun bir önemi kalmamıştır onda.neden yaptım der ve tekrarında nefsine yenilir ve birdaha yapar. bekareti sadece şu hastalık kapma muhabbetine bağlamayın her türlü zinaya giren birşey bu her türlü kötü herkesin günahı kendine erkek yapıyorsa kızda sorsun evlenmesin kardeşim zorlamı bunun gibi kızlarda kıçına başına sahip çıkacak çıkmazsa ya bir enayi gelip alacak ya da oturup ağlayacak

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• helal olsun size tek kelimeyle. Allah razı olsun bu bilinci paylaştığınızdan dolayı kardeşim...

0|0
    0|0
  • en güzel olanı evlilikle olanı sevdiğin insanla olması ama bu bekaret arıyanlara diğil bunu arıyanlar sadece ego ve kendine güveni olmıyan kişiler içindir ilk sevgi aranması gerekirken bekaret aranmaz

0|0
    0|0
  • Arkadaşım kızlık zarı denilen şey tamamen yaratılıştan kızları korumak için yapılan önlem gibi bir şey

Çünkü erkeklerin cinsel organı dışta ama kızların ki iç tarafta olduğu için kolaylıkla iltihat vs. kapabiliyor.

Ama zamanla yıllar önce insanlar bunu "namus" olarak algılamış

Açıkcası o kadar saçma bir şey ki

Ben kendimi evleneceğim kişi için sakladım diyelim.

Peki o kendini bana sakladı mı ?

Tabii ki de hayır

Günümüz gençlerine bakıyorum,"ah bir üniversiteye geçeyim sevişicem" gibi sözler duyuyorum erkeklerden

Ben böyle bir toplumda yetişiyorsam kendimi kime saklayacağımı da tam olarak bilemem

Kime saklıyorum ben ? Benim gibi bakire birine mi? Yoksa gezip tozan kişilere mi?

Eğer beni seviyorsa böyle kabul eder.

Biz genciz vaktiniz varken eğlenmeye bakın

Hayat gerçek aşkı beklemek için çok kısa

Yarın ölmeyeceğimizi kimse bilmiyor

0|0
    0|0
    • buna şuna bırakcaz diye bir şey yoktur senin namusun beyindedir ve istediğin kişiyle olursun bunu yaşıyorsun diye namussuz diyemez toplum der umursamazsın ama biz genciz ölücez yanlış ahiretide var bunun dini de boşver ama sevgi olduğu kişiyle olması en iyisi günümüz sevgi anlayışıyle diğil kucakdan kucağa yani gerçekden sevmek bu olan ilişkilerde evlilik olur zaten

• onunla bunula yaşadıktan sonra namussuzluk değilde başka nedir soruyorum sana namusun başka ne anlamı kalır saçma saçma konuşmayın bir hata yaparsın çok sevdiğin için yapılan bir hatadır ama bunu devamlı hale getirirsen nemussuzluk ve zevkten başka nedir soruyorum sana özellikle kripton94

• Kimse kimsenin namus bekçisi değildir işinize bakın

• Sen bu sitede söylenen her şeye inanıyor musunuz ? :) Ona bakarsan bu sitede bakire olanlara, evlenmeden önce cinselliğe karşı çıkanlara kezban diyorlar. Ama evlenmeye kalktıklarında da fellik fellik kezban diye niteledikleri kızları arıyorlar :) Herkes cool görünme derdinde, yoksa bakirelik emin ol bu kadar basit bir kavram değil toplumumuzda..

0|1
    0|0
    • Umarım dediğin gibidir ben tek kızlarda suç bulmuyorum ben erkek olduğum halde bazı erkeklerden çok nefret ediyorum öyle şerefsizler yüzünden oluyor bunlar herşey 5 dakikalık zevk için

Erkekler Ne Diyor 5

• Kızlık zarının asıl olarak ne işe yaradığını biliyormusun önce onu sorayım sana.Bilmiyorsun.Kızlık zarı kız bebeklerin anne karnındaki sıvıdan gelen pislikleri önlemek için gelişmiş bir savunma mekanizmasıdır.Kız bebek dünyaya geldikten sonra işlevini yitirir.Fakat bizim gibi bazı geri kafalı toplumlarda kızlık zarı bekaret ile ilişkilendirilmiştir.Erkekte böyle bir durum olmadığından atıp tutması kolay.Bir de şöyle bir konu var.Senin bakire olarak evlendiğin hatunun senden önce defalar anal ilşkiye girmedigini nerden anlıycaksın.Anlayamazsın çünkü orda zar yok.Artık bırakın şu bakire muhabbetini sen ondan önce herşeyi yapıcaksın o senden önce hiç bişey yapmıycak.Hakmı bu adalet mi

2|1
    0|1
    • Bakir olan bir erkek hakkında ne düşünüyorsun zaten bakir olmayan erkeğin bakire bir kız istemesine bende %100 karşıyım

• hem önüne geleni s*kmek istiyosunuz hemde evlenince bakire istiyosunuz.Yok öyle bir dünya

• Çok haklısın hero hemde çok namusu sekse ve basit bir zara indirgemek kadar basit bir namus kavramı olamaz ...sex bir tabu değildir onu tabulaştıran takıntılı zihniyetlerdir..

• Evlilik dışı ilişkiye mi karşısın yoksa kadınların evlilik dışı ilişkisine mi ?

1|1
    0|0
    • evlilik dışı ilişkiye erkek için kadın içinde geçerli

• Bu bir tabu, bir inanç bir kültür meselesi. Evlilik dışı ilişki olmamalı diyen, buna inanan kadın ve erkekler birbirlerini bulmalı.Evlenmeli.

Diğer insanların özel yaşamı ise sizi ilgilendirmemeli.

• Bakirelik ile ilgili her soru sorulduğunda aynı şeyi söyleyeecğim.

ERKEK DE BAKİR OLACAK. O kadar. Bakirlik de önemli. Erkeğe oh ne ala, kıza gelince şş olmaz. Öyle bir dünya yok kardeşim.

1|1
    1|0
    • Ben bakirim ama evlenceğim kız bakire değil onun bakire olmasını bende çok isterdim ama onun daha önce hayatına giren o. çocukları yüzünden kafayı yiyiorum

• Umarım hayal kırıklığına uğramazsın :) Eğer ileride başına kalkacaksan, bir kez bile olsun yüzüne vuracaksan hatta vurma ihtimalin varsa; bence asla bu yola girme. Yok ama susmayı başaracaksan, kızgın bir anında ağzından kaçırmayacaksan olur. Yoksa ikinize de işkence etmenin anlamı yok.

• umarım sağolun

• onunla bunula yaşadıktan sonra namussuzluk değilde başka nedir soruyorum sana namusun başka ne anlamı kalır saçma saçma konuşmayın bir hata yaparsın çok sevdiğin için yapılan bir hatadır ama bunu devamlı hale getirirsen nemussuzluk ve zevkten başka nedir erkekte yapıyosa oda namussuzdur ama erkekler yapıyo bizde niye böyle demeyin önce kendinizi koruyun o yapıyo bu yapıyo demek bahane değildir gençlik kötüye gidiyor okuyorum yok sevgilimle sürtündük falan bunların hepsi namussuzluktur bahane üretmeyin ve kendinize gelin hata yaptıysanız bile bundan sonra yapmayın

0|0
    0|0
  • Bencede öyle

0|0
    0|0
Yükleniyor...