Yeni tanıştığım biri ile anal acaba çiinsel hastalıklar analdan da bulaşıyor mu?

prezervetifi boşlamıyımmi yoksa cesurmu oliyim bugüne kadar hep bakırlerle yaptı :D sonuçta cinsel hastalıklart günümüzde öldürüyo bakire kızları bozunca daha güvenli hissediyorum uzun süre ilişkilerimde tecrübesiz kızlar beni çok üzdü şimdi ise prof kız buldum ama :D

• Vurkaç
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Korunmasız asla
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Et ete deymeden olmaz :D
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Prezervetifle bişey hissetmiyorum :S
    0% (0)100% (1)100% (1)Oy Ver
  • Bişey olmaz ....
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
kızların vajinal suyunda virüs var bizim sipermimizde olabiliyo neyse allahtan bende yokta hep bakirlere çalıştım türkiyede bol bulduk neyse anal kuru sürtünmeden kan teması falan bulaşır diyolar ben kayganmlaştırıcııyıo bassamdayasam diyorum yok mubenden daha tecrubeli olan bu konuda biz acemiyim o*larla çıkmadım daha hiç :D

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• analdan hastalık kapma riskin daha fazla yani okudum bir yerderde doktorların söylediği

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• bulaşır.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Condom mutlaka ama mutlaka kullan. Mutlaka kullan.

0|0
    0|0
  • Analdan bulaşma ihtimali yüksek

0|0
    0|0
    • kızların vajinal suyunda virüs var bizim sipermimizde olabiliyo neyse allahtan bende yokta hep bakirlere çalıştım türkiyede bol bulduk neyse anal kuru sürtünmeden kan teması falan bulaşır diyolar ben kayganmlaştırıcııyıo bassamdayasam diyorum yok mubenden daha tecrubeli olan bu konuda biz acemiyim o*larla çıkmadım daha hiç :D

Yükleniyor...