Bir erkeğe ondan hoşlandığımı ama cinsellik düşünmediğimi nasıl belli edebilirim?

22 yaşındayım üniversite okuyorum.uzun bır ılıskıden cıktım ve yenı bır erkekle ilişkiye başlamaktan korkuyorum çünkü sanki beni yatağa atmak için uğraşacaklarmış gibi geliyor.bunun yuzunden samimi davranamıyorum.bir erkeğe karşı ondan hoslandıgımı ama cinsellik düşünmediğimi nasıl belli edebilirim?

0|1
0|15

En İyi Erkek Görüşü

• uzun bir ilişkiden çıktıysan nasıl tekrar birinden hoşlanabildin bu kadar çabuk? yaş olmuş 22. birlikte olacağın kişi de minimum 22 olacağına göre cinsellik düşünmemesini sağlaman imkansız. tabi ki arada duygusallık olacak, belli bir süre sana yanaşmayacak bile ama bir yerden sonra cinsellik, ihtiyaç olduğundan dolayı beklentiye girecek. gidip de seks yapın demiyorum ama en azından tatmin edecek birkaç ufak şey isteyebilir ilerleyen yıllarda. ayrıca erkekler sizin kadar masum değil. sen ne kadar belli etsen de erkeklerin çoğu, kızlara en uç olarak yatağa atma hedefi koyarlar. çok dikkatli seçmen gerekir ciddi düşünmek istiyorsan. işler ciddiye bindikten sonra abazanın tekiyle birlikte olduğunu öğrenmen seni büyük hayal kırıklığına uğratır. çok dikkat et, kullandırma kendini.

0|0
    0|0
    • biten ilişkim kafamda da bitti çünkü.zaten uzun bir ilişkinin içindeysen ilişkinin içindeyken tüketiliyo.ben hemen ayrılamadım ayrılma kararımdan sonra baya bı zaman gectı kendımı hazırlamam ıcın.kötü oldu işte uzun hikaye.ayrılıgın ustnden de zamn gectı

• rica ederim. mutluluğu hak eden birine benziyorsun. akıllı adımlar at ve bir erkek için kendini üzme. hep mutlu olman dileğiyle, hoşçakal :)

• Sen de hep mutlu olursun inşallah:)hoşçakal:)

Erkekler Ne Diyor 14

• her ikisini de sırası geldiğinde açıkca ifade ederek.

0|0
    0|0
  • Belli etme çabasına girme her erkek cinsellik bekler. yani ben yapmam ben etmem demelerine bakma artık dünya böyle bir yer oldu tamam cinsellik çok özell bir şey ama aşkın içinde olmalı yani kesinlikle yatağa atma gibi değil ama öpüşmede cinselliktir sarılmakta bunları iyi ayarlamalı ama evlenmeden keslinlikle kızlığını ve erkekliğini paylaşmamalı.

1|0
    0|0
    • bence de yani aynı düşünüyorum

• umarım aradağını bulursun ama kesin bir şey varki cinsellik daima bir sorun olacak doğru kişiyi bulana dek. sakıncası yoksa nerede okuyorsun ?

• canım arada konu oraya gelınce yapan kısılerı anlamaıyorum vs dersın. ya da sen getırırsın oyle bır konu. ıste askım bır kız arkadasım benı aradı ıste soyle haltlar yımıs boyle kızları anlamıyorum kızın nosunu sıldım telden vs vs yanı.. surtunurse yılısırsa da tepkı koyarsın kızarsın trıp atarsın ılıskılerde kız kontrol merkezıdır. sne ne kadarına ızın verırısen erkek oraya kadar gıder . hıc ellesmezsen de her sey olur a nal bıle

0|0
    0|0
  • kendi artniyetini başkalarına yüklemeye çalışma..

0|0
    0|0
  • onu sağlaman imkansız , erkek cinsellik olmazsa belli süre sonra ayrılır gider

1|0
    0|0
  • öpme sevgi gösterilerinde bulunma tamam da sunu merak edıyorum nıye bırıne ıhtıyac duyuyosun kı arkadasların yok mu

0|0
    0|0
    • arkadaşlarım var ama yetmiyo.siz bilmezsiniz kızlar arasında bır cekısme rekabet kıskanclık vs.vardır.sizin arkadaşliklarınız gibi olmaz.cok nadır kurulur güzel arkadaşlıklar.

• sizin kafanızla bizimki farklı çalışıyor.biz ayrılıktan sonra kapıları kapatırsak bırdaha açmamız cok zor asıl bunalım ondan sonra baslıyor.siz de aylar gecırceksınız ustunden oyle mutlu oluyosunuz.sağol yorumların için:)

• reca ederım ben bu durumu yasayan ve hala atlatamayan arkadasımı gordugum ıcın soyluyorum :)

• Gerçekten sevmeyen erkeklerin yüzde doksan dokuzu yatağa atmak ister...amaaan dikkat

0|1
    0|0
  • senle evlenme niyetiyle yaklaşan kişiye kalbini aç

0|0
    0|0
    • Direk evlenme niyeti doğuyo mu içinize?

• direk evlenme niyeti olmuyor, ancak etkilenme nedeni hormonları harekete geçiren sizdeki o şeyler kesinlikle göz önüne alınmıyor.. daha başka nedenlerle daha şiddetli bir etkilenme oluyor, aşık olma dediğimiz olay işte bu. böyle bir durumda adam kendini bile tam tahlil edemez o yüzden sen bu tür adamları test ederken bel altı yaklaşanları direk eleyerek yoluna devam edebilirsin.

• Belli edemezsin açıktan diyeceksin yoksa biker :))

0|0
    0|0
  • hoşlanmıyorsun ozaman kendını kandırma arkadaş olabılırsın kasmana gerek yok

0|0
    0|0
    • hoşlanıyosam yatmam mı gerek ben kocamla yaşamak istiyorum bunları.sonra evlenince aklımda bırsuru kısı olsun ıstemıyorm.

• ya ne alakası var ozman solersın ona ewlenınce yapcaz bak.sımdıden ustume gelme sakın dersın olur bıter

• Göster ama elletme :D

0|0
    0|0
  • Fazla yakınlaşma

0|0
    0|0
  • göster ama elletme o zaman anlar

0|0
    0|0
  • o zaman kimsenin vaktini boşa çalma derim..

0|0
    1|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...