Doğum kontrol hapı mı değil mi kararızım.

Adet düzensizliğin sebebiyle doktor diane diye bir hap verdi. Kistlerimde var kasıklarımda hap doğum kontrol hapı gibi ama tam emin olamadım korunmasam hamile kalırmıyım acaba

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• Hapı düzenli almasan bile hamile kalabilirsin.Aatynı saatlerde unutmadan içersen sorun olmaz ama.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Bazı kişilerde adeti kesmeye sebeb oluyormuş ama sen bilirsin

0|0
    0|0
  • yeni çıkan yan etkilerinin az olduğu bir doğum kontrol hapı bu ilacı düzenli kullanırsanız hem kistlerinize iyi gelir hem de gebe kalmaktan %99 korur

0|0
    0|0
    • Dün başladım hapa düzenli kullansam yılbaşı gecesi birlikte olduğumda korurmu?

• 5.ci günü başladım

• bu haplara adetinin ilk günü başlamalısın bence bu ay ek korunma yöntemleri kullan önümüzdeki aydan itibaren de haplara güven

• dene bakalım :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Diane kullanırken gebe kalamazsınız.Ben kullandım 4 ay kadar, inanılmaz göğüs hassasiyeti yaptı o kötüydü.. İnanın silikon taktırmış gibi oluyor şişiriyor, ayrıca iştahımı açtı.. Ekstra bir güzellik katmıştı bana:) ama adetlerim düzene girince bıraktım.

0|0
    0|0
    • Bana da adet düzensizliğim ve kist sebebiyle verdi. Ki bana kistlerin geçmedende çocuk sahibi olamazsın demişti ama korkuyorum yani riske atsam mı kendimi

• Bence doktorunuzun dediğini yapmalısınız

• diane 35 doğum kontrol hapı ama aynı zaman da tedavi amaçlı da kullanılan bir ilaç

0|0
    0|0
    • Bana tedavi için verdi ama diğer amaçlada kullansam olur mu acaba. Kendimi riske atmakta istemiyorum emin olmasan açıkçası.

• Anladım bugün başladım kullanmaya düzenli kullansam acaba yılbaşı gecesi işe yaramazmı

• bilmiyorum canım bunu en iyi doktorun bilicektir ona bir danış

• doğum kontrol hapı diye biliyorum, kalmazsın merak etme

0|0
    0|0
    • Birde primolut kullanıyorum yanında korkuyorum hamilelikten ama korunmakta istemiyorum açıkçası

• Onuda düşündüm aslında yılbaşı gecesi için nasıl kullanıcam bu ilacıda her gün içmem lazım. Eczaneden ertesi gün hapı temin edebilirim dimi

• evet canım eczaneden alabilirsin bir bak istersen burada ayrıntılı bişiler yazıyo link

Yükleniyor...