Doğum kontrol hapı kullanmayı düşünüyorum, yardım eder misiniz?

sevgilimle sürekli iliskiye giriyoruz. prezarvatif kullanamıyor bu yüzden doğum kontrol hapı kullanmayı düşünyorum yardım edermisiniz en uygun fiyatta olmalı ve nasıl kullanmalıyım ?

Güncellemeler:
ve ilac ismi istiyorum

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• doğum kontrol hapi bir sure sonra etkisini azaltır. ayrıca çok kötü yan etkileri vardır ve bayana zarar verir. ne demek kullanamıyo. eğer seni seviyorsa sana en az zarar veren yöntemi kullanacaktır. sana en az zarar veren yöntem de prezervatif. ha yok diyosan ben ne olursa olsun yapacak o zaman spiral falan taktırabilirsin ama onu da doğum yapmamış olan bayanlara tavsiye etmiyorlar. sürekli doğum kontrol hapı kullanmak iyi bir korunma yöntemi değildir.ayrıca daha evli değilsiniz ve sevgilisiniz. bu işi de zevk için yapıyorsunuz. şu an sürekli seks yaptığınız için bir süre sonra senden sıkılacak ve seninle evlenmeyecek de %99,9999 ve sen bu adam için ucuz doğum kontrol hapı arıyorsun... zevk için yaptığı bir şey için gitsin o kendisi alsın o zaman. sen parasını düşünme bari.

Erkekler Ne Diyor 16

• Niye prezeratif kullanamıyor küçük boyutlarıda var onların

• sana ecza deposu lazım bu gidişinle :(

• ah canım benim demek prezervatif kullanamıyor :) , o zaman tüplerini bağlattırsın %99,99 oranında çözüm sağlanır ;)

• hapı ağzına attıktan sonra üzerine su içiyorsun. Kullanımı böyle...

• Dur daha neler duyacaksın. Çok cahil kalmışın sen :p

• hap başka bi yerden içiliyodu yahu, ağızdan içenide ilk sen duyduk :D

• iyi cesraet sizdeki de bende bazen prezervatif kullanmıyorum gerçi.doktor kontrolünde kullan bence ilaçları.

• aile hekimlerinde ücretsiz gidin alın

• eczaneye sor

• bence prezevatif kullanmaya devam etsin. arada kullanmayabilir onda da dikkatli olsun ve içeri boşalmasın. senin için en iyisi buuu.

• doğum kontrol hapını yutmayı unuttuğun zaman harbiden gerçek hapı yuttun demektir.sevgilin sürekli bir yerlere bişey sokacağına birazda elini cebine soksun sipiral taktırsın.ula ne adamlar war yaaa

• yakında kürtaj için önereceğiniz yer var mı diye sorma sakın. dikkat et, erkeğe asla güvenme.

• Eczanelerden bulabılırsın

• yine de bence geri çekme yöntemine dikkat etsin..

• bim'de varsa ordan al orda fiyatlar cok uygun :))

• ya ateşle barut yan yana duruyo sen diyosunki yanmasın varmı la öyle bişi :)

• bir kutu prezervatifle bir tane ertesi gün hapı yaklaşık aynı fiyat ( 15-20 TL)prezervatif alırsanız aynı parayla 8-10 sefer sex yapabilirsiniz ama hap alırsanız 1 kez kullanırısnız siz artık aranızda seçimi yapın. bu arada prezervatif kullanamama sebebi nedir ? alerjisi mi var ?

• takınca iniyor :S

• türkiyede en çok kullanılan yasmin 18 20 lira falan fiyatı. hergün aynı saate içiyosun ayda 21 tane.

Kızlar Ne Diyor 8

• Desolet veya yasmin iyidir ...

• Doktora danışıp al kafana göre ALMA

• bence bi doktara danış derim basit bişey değil bu.

• ben yasmin kullanıyorum bir de diane 35 var. muhtemelen yasmin verecek olsa da bir doktora danışsan iyi olur. her iki ilaç da bünyeye göre yan etki yapabiliyor. diane 35 bana pek yaramadı zaten eski nesil bir ilaç yasmin sadece göğüslerde hafif büyüme yaptı :) ama yasmin'den de kötü etkilenen insanlar var. sana uygun ilacı doktor seçse daha rahat edersin. ama kullanımda çok dikkatli ve düzenli olman lazım.

• Evlenmeden yatmayın onun bunun altına hemen.Daha yaşın kaç senin ya o adam seni yüzüstü bıraksa yarın öbürgün evleneceğin adama ne hesap vereceksin ailelerinizn yüzüne nasıl bakıyorsunuz siz ya?Kendini evlendiğin güne saklasan ne olcak ne bu acele?

• ewt katılıyorum sana

• +1

• Benim fikrimden sanane kızım?Söylediklerimin arkasındayım sonuna kadarda haklıyım Doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlarmış zaten.

• Öncekileri Göster
  • Buradan bi ilaç ismini kafana gore kullanamazsin. Erkek arkadasinla bi doktora gidin ona gore doktor bi korunma yontemini onerir..

• onun yerine ilişkiye girmesen olmaz mı?

• sudesu kendinle çelişiyorsun başka da birşey değil...

• eğer burada soruluyorsa bende sorusuna yanıt verebilirm. ben bir öneride bulunurum uygulamak ona kalmış senin gibide saygısızlaşmam.

• bak bu da akıl satıyo. sana ne be. istemiş girmiş işte. kimsin ki yaptığının yanlış olduğuna dair akıl veriyosun?

• Öncekileri Göster
  • Her akşam içicceksin. Çok pahalı değil. Eczanelerden ve sağlık ocaklarından temin edebilirsin.

Yükleniyor...