Sorunum fazla mastürbasyon. Nasıl kurtulabilirim?

Hergün mastürbasyon yapmaktan sıkıldım. Ama dayanamıyorum hastalık derecesinde artık. Yaptıktan sonra pişman oluyorum. İlerde büyük sorunlarla karşılaşıcam farkındayım, erken boşalma falan. Hiçbir kadınla ilişkide bulunmadım, bunun da çok etkisi var. Çünkü çekiniyorum belki bir kere ilişki yaşasam kurtulurum ama ben yaşamadan başka bi yöntemle kurtulmak istiyorum ama nasıl?

0|0
3|5

En İyi Kız Görüşü

• bence bir yapıp bir gün yapmayarak kendini dengelemeye çalışabilrisin. aslında utanılacak bişey olduğunu düşünmüyorum.sadece kendini tanıyorsun

0|0
    0|0
    • biri ile ilişki yaşamaktan korkuyorum ya beceremezsem geri ters tepki alırmıyım acaba die. Cünkü böyle biri etrafımda yok para ile yapmam gerekicek bunada karsı birisiyim hadi yaptım dielim benden cok fazla tecrübeli birisi olcak ters tepki alırmıyım acaba die düşünüyorum.rezil olmaktan korkuyorum

• anladım para ile yapmaya kalkarsan bu işin polisi aids'i falan var o zaman biriyle evlenmek istediği söyle ailene

• Böyle bişi söyleyemem ama sanmırım netten uzak durmak işi çözebilir bu seferde yolda giderken milleti görünce tahrik oluorum ne yapacagm gercekten bilmiyorm

Kızlar Ne Diyor 2

• Aklına kötü şeyler getir , tiksinç şeyler . unutma ki vücudunu yöneten beynin , sen de beyninin sahibisin ;) :)

0|0
    0|0
    • Denedim ama bu öyle birsey diil söz geciremiosun. Eskiden böyle diildim bi senedir bu sekildeyim ve dahada kötüye gidio her gördüm kadınla sex düşünüyorum falan. sürekli bişiler yakalamaya calısıom ve aksamda hayal kurmaya baslıyorm. Belki gercek ilişki yasasam bundan kurtulurum ama onuda istemiyorm

• demek istediği , angelina jolie , shakira , hadise gibi şeyler getirme aklına .d

• ne ile ilişki kurmaktan hoşlanmıyorsan aklına onu getir , bu senin elinde olan bir şeydir eminim.

• spor yapabilirsiniz ,enerjinizi ve dikkatinizi bu yönde harcayın .Kesinlikle iyi gelir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• kurtulmana gerek yok. hicbirsorun yaratmaz.

hatta bazen sekste bile eglenceli olabiliyor hayal gücün kuvvtliyse.

0|0
    0|0
  • hergün mastürbasyon yapmak anarmol değildir. Heleki genç yaşlarda kafana takma..

ama mastürasyonu da 2 dakka da biten oldu bitti kültürü haline getirme..

0|0
    0|0
  • Gençsin; doğal bunlar ama kendini içe kapalı olarak tutuyorsun. Sosyalliğe önem vermelisin; ilişkiler sosyal hayatının renkliliğine doğru orantılıdır. Dışarıda zaman geçirdikçe, bu tarz tatmin olanaklarına zaman ayıramayacaksın; dolayısı ile gerçek bir ilişkiye daha da hazır olacaksın.

0|0
    0|0
    • aslında fazlasıyla sosyal biriyim fazla gezerim arkadas cevremde cok geniş ama bundan kurtulmak istiyorum eve geç bile gelsem bilg basına oturduum an direk son belli hep aynı bitio gece

• O zaman sosyal hayatında bir arayışa girmeli ve belki bir miktar da beklentilerindeki seviyeyi indirmelisin.

• Puffffffff ergen olmak çok zor

• tam böyle boşalmaya yakın beyninin içine ağrı giriyormu ?

0|0
    0|0
    • hayır normal ilerliyor hersey

• daha kötüye gitmeden , iki elinlede duvarı yumruklamaya basla , alçı %100 işe yarıo ;)

• Bir büyüğünden bu konuda tavsiye al..

0|0
    0|0
Yükleniyor...