Evleneceyiniz kızın bakire olup olmadığına önem verir misiniz?

Beyler lutfen dikket...

siz evleneceyiniz kizin bakire olup olmadigina onem verir misizin? bakire degilse evlenmez misiniz? lutfen durustce cevaplayin.

0|0
2|30

En İyi Erkek Görüşü

• Merhabalar Arkadaşım.

Benim evlilik hayali kurduğum 2 kişide bakire değildi. Ruhunun, zihninin ve düşüncelerinin temiz olması ve sana karşı gerçekten dürüst olması, sadıklık ve sadakatine inanacağın zihnen temiz olan her kız bakiredir (bana göre). Bakire olupta kendine bu sıfatı yakıştıran çok kişi var. Mesela benim evlenebileceğim tipler şöyledir.

1- Bakire kız (Tamamen temiz ve ruhu aklı bedeni bir)(Evlenirim)

2- Ş*siz'in birine güvenmiş ve bedenini ortaya koyduktan sonra pişman olmuş kız(Evlenirim)

3- Bakireyim deyip anal ilişkiye giren kız (İMKANSIZ)

4- Böyle gelmiş böyle gider diyen kız(İMKANSIZ)

5- Bu işi mesleğe dökmüş kız(Çok zor(!))(İMKANSIZ)

Hoş, erkek arkadaşlarımızda melek değil :) Soru "kız" üzerine olduğu için böyle bir cevap verdim. Böyle seçenekler ve şıklar saydıkça gider.

Bu durumda bazı şeyleri karşılıklı görebiliyorum. Mesela erkek evlenene kadar beraber olmadığı kadın arar sonra der ki "ben bakire istiyorum" ula ga*at sen bakirmisinde bakire istiyorsun?

Kızların gözünden bakarsakta o kadar sene erkeklerle birlikte olup adet gününde saf birini kandırıp "beni sen bozdun" diye kansızlıkta yapabiliyor (şahit olduk).

Bu işler görecelidir. Asıl bekaret bacak arasında değildir. Akıldadır, zihindedir, nefstedir, güvendedir, inançtadır, sadıklık ve sadakattedir, geçmişte ne yanlış yapılırsa yapılsın pişman olup kendini bulmaktadır...

Teşekkürler...

2|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 29

• canım bu soru cok soruldu. sana da cewap verım. onemserım ben ama genel erkek dunyasına gore cevaplayım onemseyen de wardır onemsemeyende. ama onemsemeyen bıle ya olsa daha ıyı be der. bır kızın ılk ve tek sahıbı olmak erkeklerın hosuna gıder. temız gelmıs sana. elınde bır hazıne war yanı wajınası. onu kullanarak herseyı yapacakken. cınsellıgı doyasıya yasıyacakken senın ıcın kendını korumus. bunlar super otesı seyler. acıkcası ben kesın konusmayımda zor kabul ederım. kıza cok asık olurum arada yasanmıslıklar vardır zordur yanı bırakmam kıza baglanmısımdır hadı kabul edılebılır bırsey se ok derım belkı ama zor. bu konuda bıraz sertımdır. bakıre degılsın sanırım. acıkcası bulursun canım oyle bır erkek. ama kotu bırsey ve hıcbır zmn gerı de gelmıcek ne yaparsan yap. o yuzden bence kızlar sevgılısyle opusmenın otesıne gecmemelı kendını korumalıu adamı dızgınlemelı cunku adam ne war der dewam eder. burada ıs kızda.

0|0
    0|0
  • Daha önce sorulmuş bir soru.

Ama kendi adıma düşüncemi " ÖNEMLİ DEĞİL " olarak belirtmek isterim.

Namus bacak arasında değildir.

1|0
    0|0
  • Tecavüze uğramışsa ya da evlenmiş kocasının zulmüne dayanamayıp boşanmışsa önemsemem ama zevkine ilişkiye girmişse istemem ben zevkine ilişkiye girmiyosam oda zevkine girmemeli ilişkiye o zaman istemem yani... SENCE HAKSIZ mıyım?

0|0
    0|0
    • kendince haklisin tabi ama her kesin kendi bakisacilari var

• herkes kendi bacağından asılır zewkine verenle işim olmaz anladın?

• neye ve kime göre bakire tartışılır bu konu kimisi var kızlık zarı yerinde ama yapmadığı halt kalmamış kimiside erkek demiş güvenmiş kendini teslim etmiş kızlığı gitmiş... sence hangisi bakire... insanın beyni bakire olsun yeter ve namus deyince sadece kadınlar akla gelmesin artık yeter ya...

1|0
    0|0
  • bir erkek seni sırf bakire değilsin diye evlenmekten seni sevmekten vazgeçiyorsa.. bende önce sen evlenme onunla.. bir kadının namusunu bacak arasında arıyan adamdan hayır gelmez..ben evlenirim açıkcası çünkü bende bakir değilim sonuçta..

1|0
    0|0
  • Kimseyi yargılamam, kimsenin öncesine bakmam, kimse de benim öncemle ilgilenmesin isterim...

Tabiki bakire olması kesinlikle önemli bir artı, ama aşk sınır tanımaz...

Ama bu soruyu niye sorduğunda önemli...

Aşk bazen de yakıştıramaz ve uzaklaşıp acı çeker...

0|0
    0|0
  • Duruma göre değişir. O kişi benim için dünyanın en uygun insanı ise neden olmasın. Ha en uygun kişi değilsede bakire olsa ne olur olmasa ne olur ?

1|0
    0|0
  • Benim icn onemlidr,ama kiz birck kisyle olmustr bakirelgni yitirmstr,dgri sdce 1kisiyle birlikte olmus yitirmstr,iste bu 2sinin arasndki farktir,mantikli uygun bir aciklamasi olmal

0|0
    0|0
    • bir kisiyle oldugundan nasil emin olucan?

• Kizin harektlrneden yasam tarzindan arkadaslarndan vede kucuk bir arastrmadan snra ortaya cikar,erkekte cok saf olmayck tbki ;)

• aga ben bakir değilim cok kızla birlikte oldum genclikti oldu sevdiğim kız beni sevsin ruhu bakire olsun benimle olduktan sonra baskasında gözü olmasın ruhu bakire olsun kodum dibine hiç birsey önemli değil benim için

0|0
    0|0
  • sorun yok, huzur mutluluk sevgi gelsin gerisi boş, insanlar geçmişte hata yapabilir, karşımdakine bakarken önce kendi topuğuma bakarım :)

1|0
    0|0
  • sorun yok bence bakire ya da değil

1|0
    0|0
  • bakirim ve kendimi nasıl eşime saklamışsam karşımdakinden de beklerim...

1|0
    0|0
  • kalbi temiz olsun yeterlidir. namus beyindedir bacak arasında değil.

0|0
    0|0
  • Duruma göre değişir o kadar da basit değil yani.

0|0
    0|0
  • evlilik konusunda benim için bir kriter değil bekaret

1|0
    0|0
  • bakir değilim ama bakire eşim olsun isterim

0|0
    1|0
  • Bakire olmayan kadın bana yarısı yenmiş ve bırakılmış yemek artığı gibi geliyor. Midem kaldırmaz..

0|0
    0|0
  • biz ne bakireler biliyoruz hala namusu orda aramayın ya

0|0
    0|0
  • karsımdakının ruhu o* olmasın yeterki...

0|0
    0|0
  • önüne gelenle yattıysa sorunda diğer türlü değil

0|0
    0|0
    • bakire degilse onune gelenle yatip yatmadigini nerden bileceksin ki?

• hmm. baravo

• arkadaşlık istegimi kabul edermisin söylemem gereken birşey var sana

• sevgi ,aşk yoksa her şey bahanedir...

0|0
    0|0
  • önemli değil

0|0
    0|0
  • diktiririz 250 tl

0|0
    0|0
  • belli olmaz o söylediğiniz. aşıksam eğer umursamam heralde.

0|0
    0|0
  • evlenmek için bakire olmalı

0|0
    0|0
  • bakire olmayan kızla evlenecek kadar salak değilim, kimler siktiyse ona gitsin

0|0
    0|0
  • valla bu tür sorular sıktı artık ya

0|0
    0|0
  • Benim için önemli değil bakirlik gençtir hata yapmış olabilir derr umursamam

1|0
    0|0
  • evlenmem evlenmem

0|1
    1|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bakireliği önemsemem diyen erkeğe inanma ;) ilk başta önemsemese bile sonra kesin takar zaten

0|0
    0|0
  • İslam bakir olmayan bir erkeğin bakire bir dişi ile evlenmesini ön görmüyor.

Bakirelik sevdası bakir olmayan erkekler için dini bakımdan bir hayal.

0|1
    0|2
    • kızlık zarının ne işe yaradığını biliyortmusun

• bakir olmayan bir arkadaşım bakire bir kızla evlendi 8 yıllık mutlu bir evlilikleri ve 5 yaşında çocukları var dinen hayal diyosan hayaldi gerçek oldu :)

• Aynı şekilde, bakire olmayan bir kız ile bakir bir erkek de evlenebilir pek ala o halde.

Yükleniyor...