Bu soru erkeklere ama benzerini yaşayan hatun kişilerin paylaşımları da önemli..

32 yaşındayım ve 6 ay kadar önce sevgilimden ayrıldım..artık akrabalardan, tanıdıklardan görücü soran fian oluyo. şu ana kadar bu talepleri bir korkudan reddettim. mevzu yabancı değil..erkekler aile vasıtasıyla bir kızla tanıştırıldıklarında bakire bir kızla mı tanışmayı umarlar..hani gençlikti tercihti vs. oldu, eyvallah ama evleneceğim insana bunu ilk fırsatta söyleyeceğim, böyle bir buluşmada, çay, kahve vs. söylesem çok mu abes olur? çocukta 33-34 yaşında fakülte mezunu

bu durumu yaşayan kız veya erkekler olduysa fikir/önerileri bekliyorum teşekkürler

0|0
0|10

En İyi Erkek Görüşü

• ben 32 yasına kadar bekleyen bakire bir kız görmedim zaten sni tanıstırdıkları adamda o yaşa kadar ilişkiye girmemiş olamaz bence bunu aşman lazım yok ebedi billah mutlu olamazsın dogru konuşmak her zaman kazandırır insana unutma ölüm yok ucnda

ama şöyle birşey daha var ya bu cocuk senin bakire olmadığını yayarsa belki bu korkutabilir seni umarım düzene girer hayatın anlayışlı biriyse seni severse ve sen sonra söylersen bakire olmadığını işte o zaman anlarsın seni ne denli sevdiğini

0|0
    0|0
    • ben teşekkür ederim tam olarak bu kaygılar var malesef..

• bunları aşmak kolay değil heleki istediklerin yolunda gitmezse işte o zaman insan çöküyo konusaccak mecali kalmıo insanın kimseyle içine kapanıo benim bir kız arkadasımın basına da gelmişti şimdi hala bekar ewlenme gibi bir hissi yok sıkma canını benimde o kdar büyük sorunlarım var ki kendimi üzmekle hiç birsey düzelmiyor

Erkekler Ne Diyor 9

• Offf asın artık su salak mevzuyu yaaa... Eger bakire bir kız arıyorsa gitsin bakire bir kız bulsun sen de bu orumcek kafalı kisiden krutulduguna sevin...

1|0
    0|0
    • ya sevgilim değil..aileler tanıştırdığında bakire olmamımı bekler erkek diyorum

• Ya zaten ben de diyorum ki onu bekleyen erkekle nasıl tanısırsan tanıs isin olmasın diyorum anladın mı? Sevgili dedigin kisinin karsısındakine saygısı olacak once. Sen 33 34 yasına gelmis bir erkegin hic kimse ile sevismeden bakir kalacagını dusunur musun? ben dusunemem... Peki kendine gectigi bu Toleransı (!) sana neden reva gormuyor? Bu dusunce tamamen malcadır işte anladın mı?

• canım o yaslarda bakıre olmaman bıraz normal hanı dıılde toplumsal acıdan dıyorum. erkek yanı buna hazırlıklı olucaktır cok sasırmıcaktr 18 olsan baska tabı. aıleler normal bır aıleyse onem verırler ama net konusamıyorumda. ama ben olsam 34yasında 32 yasında bır kız alıcaksam cok artısı olması lazım. bılıyon erkekler kcuuk kız ısterler.ve bakıre olmaman eksı bır puan acıkcası. ama bu senın adamın aklınıu almana baglı. hatunluk edıp adamı elde edersen bız erkekler genelevden bıle kadın alırız esımız yaparız yeterkı gozu kor olsun asık olsun yanı. ama keske kendını korusaydın su anda acayıp degerlı olucaktın

0|0
    0|0
    • :) yani senin harika yorumlarından birini beklemiyodum desem yalan sölemiş olurum :) genelevdeki kızla normal bir hayatı işte ortalama bir erkekle aşağı yukarı hayatı olan birini kıyaslabildiğin için 10 numara 5 yıldız senin cevap..bu yorumları okudukça bekaretini kanıtlama kaygısı olmayan erkeklerin bakire biriyle evlenmeyi haketmediğini düşünüyorum..

• ben ayete dokunmadım, sana aşığım hayatımın sonuna kadar senle olurum ama aileme evlenmek istediğim kadın diye tanıştıramam diyen insan oldu hayatımda, saydırcak insan varken dini tartışacak değilim yani...yani ayet tek tarafa uygulanıyo, mümin kadınlar ve sıradan erkekler evleniyo bu durumda..neyse bakalım senin yemekhanedeki kız noldu

• yanlıs anlamısım o zmn. senın adına uzuntu verıcı acıkcası. hayat ıste hersey ınsanlar ıcın deyıp ılerıye bakmak gerek yınede ve yenıden durmadan. yemekhanedekı kıza bır kac gundur ust katta yıyemedım goremedım arada kantıne gıdıyom rast gelırız vs dıye ama hava soguk kız gıtmıyo denk gelmedık. bı gorsem takıp edıp odasını ogrenıcem. ıste ısın en kotu kısmı bu ya. kızla tanısma. bı de kısın ortasında sacları kestırdım:) cırkınlestım. begense barı. ben boyle zaman kaybederken kızı bırı kapmasa ba

• durum sundan ıbaret kım tavsıye ettıyse namuslu sole bole dıye tanıstırmak ıster emın ol ve sen bunu o adama soyledın mı adam senı ıstemıcek buyuk ıhtımal gercek bu ama begenır ve bekarete onem vermıyen bırıyse kı yasını goz onune alıp tamam derse bu cok zor bır ıhtımal o zaman sorun yok ama sen soledın mı o aılesıne onlarda senın aılene ve senı zor gunler beklıyor olucak..aılen bılmıyosa bu duurmunu? allah yardımcın olsun..

0|0
    0|0
  • Kesinlikle o sormadan sen ilk buluşmada söyleme.

0|0
    0|0
    • ilgimi çekmezse bir daha buluşmicaksam filan zaten söylemem ;) nasıl gelişirse artık bilmiyorum hesapçı gibide görünebilir geç söylemek, öteki taraftanda özel hayat..karışık gibi

• Bak iste duruma gore hareket et ama mutlaka soyle, o sormadi baktin is ciddilesiyor, merak etmiyomusun vs diye ac konuyu , sonucta bilmesi senin icin daha onemli

• Her erkegn istegi bakiredir,mtlaka uzulur

0|0
    0|0
    • ne üzülcek aşk yaşamıyoruz daha :S öyle beklentisi varsa o devam eder arayışına..

• Mtlaka devam edr ;)))

• 32 yaşında bakire olman zor zaten anlayışla karşılaması normal

0|0
    0|0
    • o da var bakireyim desem yüzüme bakar heralde ne sorunun vardı yahut neler yaptıda kimbilir filan da diyebilir

• yok kardeş demicem zaten o şekilde düşünen biriyle evlenmeyi istemiyorum bide evlilik durumu var. dediğim 32 yaşına kadar bakire olanda herşeyi yaşıyo, yaşamayanında ya psikolojik ya hormonal sorunları var..ama hala kabul görme konusu sorun olabiliyo

• yani mantıklı dediğin ama o birazda karşındakine bağlı bakire ister illaki zar meraklısıdır ya da senin gibi düşünen biridir senin şansına kalmış olmazsa da üzülme ne diyim ki

• O saatten sonra bulmuşta tüysüzünü mü arayacakmış :D

0|0
    0|0
  • benım gecmıste bır ılıskım oldu dıye lafa basla.

0|0
    0|0
  • bakire diye umarlar ama taş yagar kafalarına :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...