Bir kız/erkek olarak bekarete ne kadar önem veriyorsun?

Sevgilinizin bakire/bakir olmasi sizin icin ne kadar önemli?

Bakire/bakir olmayan bir kizla/erkek'le evlenir misiniz?

Dürüst cevaplar bekliyorum .

0|0
13|33

En İyi Kız Görüşü

• bn bakireyim evlnceğm insann da bakir olması benim için önemli kmse anasından tecrübeli doğmuyo birlikte öğrenir birlikte tecrübe ederiz diye düşünüyorum

1|4
    1|0

Erkekler Ne Diyor 33

• doğru ve dürüst ilişki için başlangıçta 2 tarafında bekaretinin olması önemli bence..

başını her yastığa koyduğunda o benim ilkim bende onun diyebilmelisin...diyemiyorsan o ilişki zor gider..iteleye iteleye gider

1|0
    1|0
  • kirlenmek güzeldir diyenlere sözüm yok.

ama temizlik imandan gelir!

4|2
    2|1
  • bekaret önemli değil ama nasıl kullanıldığına da bağlı tabi ki birini sevmişin birlikte olmuşun bence sorun yok aşka evlenmeye engel değil ama zaten bakire değilim hoppp sende gel oda gelsin aaa şuda olsun diyorsan bekaret bedende değil beyinde derim bedenin bakir olması değil beyninin bakir ve kişilikli olmasını tercih ederim.

0|0
    0|0
  • Birinin ilki olmak güzel bi duygu fakat sevgilimin veya eşimin bakire olmasını umursamazdim yinede. Bakire değil diye beraber olmamazlik yapmazdaim

1|0
    0|0
  • Açıkçası sureklı sevgılı degıstıren onlarla beraber olan kızla cıkmayı mıdem kaldırmaz.Kim ne derse desin istemem ben oyle birini hayatımda önem verırım yani

3|0
    1|0
  • bekareti önemli değil ama geçmişi önemli...

2|0
    0|0
  • Benim için önemli değil. vaginismusla uğraşacağıma bakire olmayanı tercih bile ederim.

2|0
    0|0
  • ciddi olduğum 2 sevgilim vardı ki biriyle de evliyim, bekaret e önem vermedim. onlarda bende bakir/e değildi.

1|0
    0|0
  • ben evlenirim. neden evlenmeyeyim ki. dürüstlük ve namus zarda saklı değil.

2|0
    0|0
  • Sevgilimin bakire olmasının bir önemi yok açıkçası ama evleneceğim insanın olması gerekiyor.Ömür boyu güven için olmazsa olmaz bence

1|0
    0|0
  • mümkünde bakire olmasın ...

2|0
    3|1
  • evlendikten sonrasi onemli..bakire kizla evlensem sonra o da o.ospuluk yapsa mi iyi?cok ornek var boyle namuslu ayagina is ceviren.benim icin opusen bir kiz ile bakire olmayan arasinda hic bir fark yok

1|0
    0|0
  • Bekaretin önemi yok diyen arkadaşlara; bekareti olmayan bir bayanın genel evde çalışan bir bayandan farkı nedir? diye bir soru sorayım o zman.

0|1
    3|0
    • Biri kendini para karşılığı pazarlıyor

Diğeri ise sevdiği ya da beğendiği erkek ile beraber oluyor..

Çok farkı var yani,tabi anlayana.

• Bana göre biri parayla biri zevkine böyle şeyler yapıyor. Birbirinden ayıran tek özellik ücretlendirme.

• önemli olan karşındaki kişinin sana karşı samimi olması. bekaretin önemi yok benim için.

1|0
    0|0
  • bu soru artık geyiklik mertebesini aştı kanımca:))))

2|0
    0|0
  • birlikte olduğum kızların bakire olmasına çok dikkat ederim. eğer bakireyse onun bakireliğine zarar vermem vermedimde. bakire birisiyle evlenmek isterim ama yinede kader ne olacağı belli olmaz

0|0
    0|0
  • hiç bir önemi yok tabiki yıl olmuş 2012 hala bekaret diyonuz

0|1
    0|0
  • olmazsa olmazımdır nasıl benim için ilk ise onun için de ilk olmalıdır

2|0
    1|0
  • bekaret önemli arkadaş. sen yap yap eğlen evlenme sonra yaş geçtiğini gör hayatın ciddiyetini anla şuurun açılsın sonra evlen. yok öyle.

0|0
    1|0
  • Önem vermiyorum, namusun beyinde bittiğini düşünenlerdenim.

1|1
    1|1
  • sevdiğim arzuladığım kadın olsun bakire olup olmaması önemli değil.

1|0
    0|0
  • dürüst cevap, bu soru sıktı artık...

1|0
    0|0
  • önem vermiyorum...

1|0
    0|0
  • bu soru bekaretini kaybetti ona eminim

1|0
    1|0
  • artık yemek yemem

0|0
    0|0
  • önemli :)

0|0
    1|0
  • Çok önemli bence

0|0
    1|0
  • çok/evlenmem

0|0
    1|0
  • bakiim mutluyum hem bakirliğe hemde bakireliğe son derece önme veriyorum

0|0
    1|0
  • tabiki gerekli kullanılmış 2. el hiç bir zaman ilki kadar önemlilik arz etmez

1|0
    4|0
  • Erkekler Devam
    3

Kızlar Ne Diyor 12

• ben bir bayan olarak bekarete önem veriyorum erkek olsam bekaretini vermiş iradesiz bir kız istemezdim 5 dk zevk için bir ömür seni taşıycak insana neden layıık görülmüyorki

2|4
    1|1
  • bakire birinin bakir erkekle avlenmeyi hakettiğini, bakir olmayan bir erkeğinde bakire istemesinin büyük haksızlık olduğunu düşünüyorum.

0|2
    0|0
  • Bence cooook önemli...ama gercektende bakire olmak gerekir, sen bütün herseyi yap sonrada bakire diyemesin kendine...bence dürüst olmak gerekir...

Bakireysen sonuna kadar korumalisin!

0|2
    0|0
  • erkekler bakir mi kii kadınlardan bakirelik bekliyolar bence hic bi önemi yok eğer namus soğan zarı kadar ince bi zara bakıyosaa s.ktirip gitsin

0|0
    0|0
  • eşimin bakir olmasını isterim hemde çooookkkk gönülden isterimmmm sadece bu devirde istemekle yetinirim :)

0|0
    0|0
  • bakir erkek saçma evlendiğim erkeğin deneyimli olmasını isterim :)

1|0
    0|1
  • Hiç fark etmez.

0|0
    0|1
  • bakir erkek istemem

0|0
    0|0
  • bekarete önem veren kızlar beyaz gelinlik giysin

önem vermeyenler siyah giyinsin

zaten bu aralar siyah gelinlik moda :)))) buna ne dersin?

0|1
    0|0
    • siyah gelinlik; sevişerek evlendik

beyaz gelinlik; gerdeğe giricez bakam ..

• senin için farketmez ne giyersen giy :P

• çok önem veriyorum.

0|0
    0|0
  • bakir bir erkekle evlenmem.

0|0
    0|2
    • niçin kız?

• -ben bakire değilimki bende olmayanı istiyeyim.

-erkekte cinsellik süreklidir bende ise bir yaşa kadar erkek bu olaya ne kadar geç başlarsa o kadar zor olur cinsellik hayatı.

-Devamında aldatma olur,mutsuzluk tatminsizlik arayış olur.

-erkek ne istedğini nasıl tatmin olduğunu keşfedecek. Kadının değerini bilecek.Bu değerdeki bir kadınla evlenecek.

-Bu arada kimseyle birlikte olmadan öncede düşüncelerim aynıydı.

• sevgilimin bakir olması ya da olmaması benim için önemli değil.

1|0
    1|4
Yükleniyor...