Nasıl dövmeler yaptırayım

Bileklerime, omuz başlarıma, boynuma, kasıklarıma ve kalçama dövme yaptırıcam. Ama öyle sıradan dövmelerden olsun istemiyorum. Farklı bir şeyler ya da anlamlı şeyler olsun istiyorum. Mesela biseksüel olduğum için eşcinsellik sembolu, çift çizgi, üçgen falan yaptırıcam. Benim için değerli olan iki ismi yazdırcam, uğurlu sayımı yazdırıcam bide :D Başka ne tür şeyler olabilir?

0|0
216

En İyi Erkek Görüşü

• bence isim yazdırmada napıyosan yap

0|0
    0|0
    • Ama isimleri kendi oluşturduğum bir alfabeeyle yazdırcam :D

• bu olabilir ama yinede insan bu yarın çıkar giderler izleri kalmasın diye düşündüm karar senin :)

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 15

• Hey mahşallah.. Japonyada gelenek olarak bütün vücutlarına dövme yaptıran insanlar izlemiştim belgeselde onlar geldi aklıma

0|0
    0|0
  • isim yazdırma çok kıro durur bence diğerleri iyidir

0|0
    0|0
  • Sırayla yaptır bence, aynı anda değil.

0|0
    0|0
  • Anlamı olan görsel haz verem dözmeler yaptır. Sayı, yazı sıkıcı şeyler. Bunun gibi anlamlı bir dövme olabilir. (Bu benim benimsediğim düşünce olduğu için seçtim.) link

0|0
    0|0
  • link

Bence böyle birşey yaptır güzel bir karografi yap kafanda İnternet'e bak resimlere birleştir hepsini tek bir dövmede çok daha anlamlı olur ve seksy vücudunun heryerine yaymaktansa yaptıracağım yer olarak izmirde köprü altı bir araştır çok iyi ve kaliteli bir yer biraz maddi olarak pahalı ama

0|0
    0|0
  • o dediklerini yaptır

0|0
    0|0
  • ben koluma göktürkçe "orkun" yazdırıcam benim adım ne de olsa altına da küçük bir göktürkçe "tanrı türkü korusun" yazdırıcam hacı

0|0
    0|0
  • çok yazık buda çok pişman olacak ileride hayatıma benim için anlamını yitirmeyecek tek şeyin döğmesini yaptırdım kalbimin üstüne fenerbahce

0|0
    0|0
  • Kalçaya yaptırma arkadaşlarım hiç beğenmiyor sildirmek için de baya uğraştılar her vücuda gitmiyor dövme işi önce yaptıranlara bir bak seninle aynı oranlara sahip

0|0
    0|0
    • Geniş kalça ince bel

Çok iyi duruyo bence :D

• Valla bilmiyorum hafif balık etli olanlarda güzel duruyor da ince bele yakıştıramıyorum da değişir tabi vücud var vücud var :O

• isimler dışında olanlar hoş olabilir.

0|0
    0|0
  • ayak bileğine ve omzuna yaptır bence deltoid kasının oldugu yere

0|0
    0|0
  • orta parmagının sol yüzüne '' live fast die young '' yazdır...

dövmedaş oluruz :))

0|0
    0|0
  • kasıklarınamı ? :)

0|0
    0|0
  • Bende bisexual bir erkeğim fakat hiç sembolik dövme düşünmedim, benim için anlam ifade eden dövmelerden çok estetik görünüşüne önem veririm. Düşüncelerini tam olarak aktarırsan sana yardımcı olabilirim.

0|0
    0|0
    • Yine estetik bir şekilde olsun ama orda boş boş durmasın bir anlam ifade etsin istiyorum işte :D

• Tamam nasıl istersen :D

• Sen bana mesaj at buradan, linki oraya atıyım :D Anonim olduğun için ben atamıyorumda :Dd

• O sembolü münasip bir yerine yaptırman daha iyi olur çünkü en çok oraya yakışır

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bence önce bir geçici dövme yaptir 1 ay falan o dövmeyle dur. Bakalım rahat edecekmisin. Pişman olanlar çok çünkü. Ve isim yazdirma derim. Bi de çok değil mi ya o kadar dövme. 1 tane olsun anlamli olsun derim...

0|0
    0|0
  • Bence çok itici o kadar çok dövme hanım hanımcık ev kızı tipli ol knk boşver dövmeyi

0|0
    0|0
    • bu zihniyette beni öldürüyo hanım hanımcık gözük kapalı kapılar ardında coş

Yükleniyor...