Kizlarda bakirelik onemi

Bu sorum size erkeler

Neden kizlarda bakire olmasi sart ama sizler evlemmeden once cinsel iliskiye giriyorsunuz ama somra evlenmek ickn erkek eli degmemis bir kiz isityorsnz bu haksizlik degilmi?

Bakire bir kiz isiryorsan sizde kendinizi bakir saklayin sizler bakire isitiyorsaniz biz kizlrda bakir erkek isityoruz evlemmek icin...

0|0
3|29

En İyi Erkek Görüşü

• Erkekler yapıyor diye sizde yapın okadar basitti dimi bu.?Artık erkeklerle kendinizi kıyaslamayı bırakın. Hoş zaten şuan bakire birini bulmak kadar zor birşey yok.Bakireliğinizi kaybetmek istiyorsanız kendi istediğiniz için olsun erkekler yapıyor bizde yapalım diye değil. Eğerki aklı olan bir zaten bakire olmayan birini almaz.Benden önce başkasıyla olmuş biriyle işim olmaz olursada bu insan türk kızı olmaz.

0|0
    0|0
    • Valla bilemem ama bu dedigine sonuna kadar katiliyorum bu devirde bu zamanda bakire bir kizi bulmak cok cok cok zor bulsanda o zaman o obur kizlardan degil baska dusnuyordur mutlaka

Bende ayni seyi demek isityorm ben evlenince bakir olmayan bir erkele evlenmen ben nasil kendimi evlilige sakliyorsam illerde evlenecegim kisiye oda kendini saklamasi lazim egerki benden once biriylede yatmissa ben istemem net ve acik benden ince gitsn baska kizlarn orasini burasini yalansn sonra gelsn benle evlensn

• Hic merak etme Allah bizleri dogru yoldan sasirtmasin insallah hep boyle kalliriz

Sizede iyi gunler Allaha emanet olun

• AMin inşallah kalabiliriz.

sağolun sizde Allah emanet olun.

Erkekler Ne Diyor 28

• ben ahlaki bekareti tercih ederim. Biyolojik bekaret önemli değil. Hatta geçmişinde hataya düşmüş ama sonrasında pişman olmuş biriyle evlenip ona bir yuva vermek istiyorum. Çünkü çoğu erkek öyle kızlarla evlenmez. Halbuki hatasını anlayan pişman bir kızın da evliliğe ihtiyacı var. Öyle bir kız benim için bakiredir. Ben de bakirim ama biyolojik bekareti değil ahlaki bekareti önemsiyorum. Geçmişi ne kadar karanlık olursa olsun pişman olduysa o bayan gözümde bakiredir. Öyle bir bayana sahip çıkmak istiyorum. İnşaallah öyle bir bayanla evlenip sevap işlerim

3|0
    0|1
    • yorumuma olumsuz puan veren kişiye sorarım ben kötü bir şey mi yazdım. Tecavüze uğramış mağdur bir bayan da aynı sıkıntıyı yaşayabilir evlenemez işte biz erkekler olarak cenneti istiyorsak öncelikle o mağdurlara yardımcı olmalıyız. Öyle bir bayan çıksa hemen evlenirim ve mutlu olması için geçmişini unutması için elimden geleni yaparım

• Bekarete önem veren kızlar ve erkekler birbiriyle takılsın. Bekarete önem vermeyenler de birlikte.

Burda problem bekarete önem veren kadın ve erkeklerde.

Bu kafadaki erkekler evlilik dışı ilişki peşinde koşuyor. Bekarete önem veren kızlarda evlilik öncesi ilişki yaşayıp sonra evlenmedi diye erkeklerde suçu buluyor. Önemliyse koruyacaksın, uçkuruna sahip olacaksın kocana sunacaksın kendini, bakire olmayan adamla da evlenmeyeceksin.

Peki bir kadın neden kendisini kocaya saklamak zorunda olan bir mal gibi hisseder ?

1|0
    0|0
  • haklısın aslında yapılan evlılık oncesı seks hem kız hem erkek ıcın aynı dınen. yanı zına. ayırım yokcezalar cınsıyetler ıcın sabıt ve aynı. buradakı olay toplumsal. toplum kızın bakırelıgını cooooooooook onemlı sayar .erkegın ıcın yanı der saymaz yanı. kurandada zaten ayet var bakıre ıle bakır ıste evlensın dıye. ac bak bulurusun. ama soru sor kızlara sımdı. vardır yanı bakır erkek ıstemeyen kız emınım cevap yazarlar erkek dedıgın tecrubelı olur canım dıyen. kızlarda bu konuya cok takmaz. acıkcası bı de ekrkegın bakırlıgının zarı yok tespıtı yok . hem canım erkeklerın dunyasında mutlaka bır yuva arkadas olr ve o kısı o saf bakır erkek arkadası geneleve vs bır yere goturur. bakır erkek bıraz utopık bır sey umarım bulursun. zaten ben cıddıyım bak bakır erkek buyuk olasılıkla sıkıntılıdır. kadın ruhundan anlamaz olmamıstır. ısteksızdır olmamaıstır. bır sey wardır artık yazmıyım olmamıstır. en duzgunu ne bılıyon mu adam dını bırıdır oyle hem ıyı bırı hemde bakır olur. baska turlu olmaz yanı.oylecanım

0|0
    0|0
    • kuranda bakirle bakire evlensin diye bir ayet yoktur. Kanımca Kast ettiğiniz ayet mealen şu şekildedir Zina eden erkek veya kadın zina eden ya da Allaha ortak koşan kadın ya da erkekle evlenebilir. Bu evlilik mü'minlere haram kılınmıştır (nur 3) zina eden derken bu fiilini alışkanlık haline getiren ve bir gün biri ile diğer gün öbürüyle zina yapan insanlar kast edilmektedir. Zina yapan ama hatasından pişmanlık duyanlar için bu ayet geçerli değildir. Tevbe edip zinayı terk edenler bakir/bakiredir

• erkekler maalesef kendilerine bakmadan zinakar olsalar bile bakire bayan istiyorlar. Gerdekte de ya kızın vajenini beğenmeyip ya da zarın patlak deyip kızı geri yolluyorlar. Byle bir çok kızın ocağı sönmüş durumda. Aslında öyle mağdur olmuş kızları bulup evlenmek lazım. Sizin gıyabınızda yapacakları her olumlu duada siz kazançlı çıkarsınız. Ben de şahsen tevbekar ya da mağdur olmuş bir bayan ile evlenmek istiyorum. Geçmişini unutturayım istiyorum. Böyle bir evlilik cennet kapısı bana göre

• arkadasım ayet o evet. ve her seyde yaradanın bır tevbe semsıyesı de war ıstısnaları olmakla beraber. affedıcıdır de. kul hakkıyla gelmeyınde bana neyle gelırsenız gelın demış. ve dedıgın gıbı bır bayanla evlenmek ayrı bır sevaptır. dogru. senı tebrık ederım. ıns olur. ben o kadar erdemlı davranamam sanırım. umarım yaparsın oyle bır ızdıvac

• yaratılıs oyle ayrıca ben bakirim desem nerden anlicam benim bakir olup olmadıgımı yalanda söyleyebilir erkek siz erkeklerin bakireliğine takılmayın ayrıca bakire kızı bozuyosak haklısın sonuna kadar ama yaşadıklarımız zaten bozuk kızlarla

0|0
    0|0
  • ya iğrenç değilmi ama senden önce kimin şeyini emdi kim boşaldı vb vb dudagından öpemessın tıksınırsın erkek olarak bıde evlenıon yarın bırgun yatan elemanla karsı karsıya geldını dusunsene esın elımden gectı der gıbı bakıslar falan hıc gerek yok vuruk kızı almaya ama sız kızlarda boyle bısı yok takmıyorsunuz adam ısterse 100 kısıyle olsun np

0|0
    0|0
    • eğer evlendiğim bayan tevbekar ise asla iğrenmem. Benden önce kaç kişi ile öpüşmüş sevişmiş ilişkiye girmiş hiç önemli değil önemli olan geçmişinden pişmanlık duyup tevbe etmesidir. Geçmişini yüzüne vurup utandırmam asla. Öyle bir eşim olursa öpüşürüm de sevişirim de cinsellik de yaşarım. Asla sıkıntı duymam hatta geçmişini unutup mutlu olması için gerekeni yaparım. Tevbekar bir insan o hatayı işlememiş gibidir bunu her cuma duyuyoruz önemli olan biyolojik bekaret değil ahlaki bekarettir

• Ne cabuk degisti odusuncelerin ben degistirmedm degistirmemde sanirim hep bu yuzdendir yanlizligim :D sende sagol

• efendı olunca şekıldekı gıbı bunca sene takan olmuo utangaclık falan fırlama olunca gelıo kızlar :D tecrübe edinmek için harçlıgıımı geneleve yatırmaya karar verdım çok çalısıp playbol olucam inş :)

• Bakire kız olsun gibi bir mantığım yok şahsen , banane benden önce biriyle yatmışsa , ben kızımı bakireliğine göre seçmem , beni sevsin ben de seveyim sıçarım bakireliğine , genelleme yapma sen de , bende önce ne yaptığı umrumda olmaz benimle ne yaptığı önemli

0|0
    0|1
  • Beni sevsin sonuna kadar, varsın bakire olmasın ondan sonraki hayatını benle geçircekse,

0|0
    0|0
    • Nasil kabullenirsn bu durumu baiire degil sonuta seninicin zor olmazmi bence zor olur

• Düşünceler farklıdır benden önce ilişkiye girmişse biriyle geçmiş beni ilgilendirmez.

• Anladim tabi oyoe ama sahsen ben kendi adima konusaym bir erkke benden once iliskite girmisse istemem midem kaldirmaz

• Böyle bir kriterim yok benimle olduğu zaman sadık olması yeterli öncesi beni ilgilendirmez

0|0
    0|0
  • tutanmı var kardeşim sende kabul etme ozman bakir olmayan erkeği :))

0|0
    0|0
  • Öz güveni yitik erkeklerin takıntısıdır özellikle övünerek kızdan kıza seksi ucurduğunu söyleyen erkeklerin bakire kız istemesi kadar midesizlik yoktur...

0|0
    0|0
  • buraya yazmana gerek yokki git bakir bir erkek bul ozaman benim anladığım sen bakir değilsin ve isyan ediyorsun burada

0|0
    0|0
  • Haklı valla :)

1|0
    0|1
  • Benim icin bakireligin bir onemi yok bekaret olayi cok abartiliyor bnde sevistim karsimdakinden bekaret sormam zaten evliliklede isim yok

0|0
    0|1
  • Kaç kere daha sorulcak bu soru :< hani araba alırken bile imkanın varsa 0 km olmasını istersin :)

0|1
    2|0
  • Öyle Kızıda öyle Çakma Erkeğide ...

1|0
    1|1
  • her erkek aramaz bakireligi

0|0
    0|0
  • Bakire olmayan kadın bana yarısı yenmiş ve bırakılmış yemek artığı gibi geliyor. Midem kaldırmaz...

0|0
    1|0
  • bekaretini yitirmiş kız feryadı :D iiiiiissssyyyyeeeeaaannnnn :D

0|1
    1|0
  • Her erkek aynı değildir

Ben bakirim mesela;)

Elime el eli değmedi: p

1|0
    0|1
  • ee heralde önemli.. ALLAHın kadınlara bahşettiği en büyük emanetlerden biri bence..

0|0
    0|0
  • bende bakırım ve asla bakre olmayan bır kızla ne evlenırım nede dokunurum. ikincı el istemyorum

0|0
    0|0
  • katılıyorum ama bakir degilim :)

0|0
    1|1
  • Soru basit Erkeklerin kaybedicek bişeyi yok

Ama Kızların açılış kurdelesi kızlık zarları var bunun için olabilirmi zarınız olmasaydı dünyada bu muhabbet olmazdı kızlarda erkekler gibi çakışırdı dimi...?

0|0
    0|0
  • Çokta önemli değil ya.

0|0
    0|0
  • Benim için önemli değil

0|0
    0|0
  • Valla ben osmanlı torunuyum osmanlı nasılmıs 10 tane kadınla birlikte oluyormus ama kadın olmuormus ben atalarımı örnek aldım onlar gibi gelene gidene çakarım ama eşimin çakılmasını istemem .

0|0
    4|1
  • kızlar ve erkekleri neden bu kadar birbiriyle karşılaştırma çabasındasın ki? iyi siz de sünnet olun kabul mü? aslanı sütle doyuramazsın.

1|0
    1|0
  • katılıyorum ve bakirim :)

1|0
    0|1
    • Tebrik ediyorum gercekten helal olsun sen oburleri gibi olma kendini evlenecegn kiza sakla

• Hah, dayan dayan evlenince acisini cikarirsn helal olsn sana

• bu yaşa kadar dayandık şükür bundan sonra da dayanırım ya :)

Kızlar Ne Diyor 3

• Sen nasilsan karsindakinin de oyle olmasi gerekir.Her sevgilim versin karim bakire olsun mantigi yanlis.

0|0
    0|0
  • kadın ve erkekğin gerçekden birbirni sevmesi yeterli bekaret varmış yokmuş denilen birlikteliği sürdürmek anlamsızdır ilk olmakmış egoymuş bunların birlikteleriklerde yeri olmaz

0|0
    0|0

• Nur suresi üçüncü ayet-i kerimede "Zina yapan erkek, zina yapan kadınla ya da bir müşrik kadınla evlenir; zina yapan kadın da zina yapan bir erkekle ya da müşrik bir erkekle evlenir." buyurulmuştur. link

gercekler buda erkekleri yanlis yetistirmede geliyor bu sonuc annelri ogularini namuslu yetistirsin

2|1
    0|0
Yükleniyor...