Biz erkekler neden kadınlarımız gibi siyah ırkı arzulayamıyoruz?

Farklı bir 'zenci' sorusu ( Cevaplamanız dileğiyle )

Beyaz dişinin zenci erkeğe ilgisini malum hepiniz biliyorsunuz.

Sebepleri değişir kişiye göre, sadece cinsellik olarak görmemek gerek.

( Ama cevapların içinde cinsellik de olabileceği için konuyu buraya açtım )

Soru ise şu:

Beyaz dişinin zenci erkeğe ilgisi gibi, zenci erkeğin de beyaz hatuna bir ilgisi var. Karşılıklı bir durum söz konusu yani.

Oysa beyaz erkek için böyle bir durum yok gibi. Ne siyah kadın, beyaz bir erkeği arzular, ne de beyaz erkek, zenci kadını ilgi sınırlarına dahil eder.

Sizce bunun sebebi ne? En azından Türk insanının...

Biz erkekler kadınlarımız gibi siyah ırkı arzulayamıyoruz? Ya da siyah bir dişi bizleri hedef edinmiyor?

0|0
34

En İyi Kız Görüşü

• Siyahi bir adamın yerini beyaz bir erkek tutmaz diye dusunuyor olabilir siyahi hatuncugumuz.

Veya beyaz bir kadinin yerini de iri yarı bir hatun tutmaz diye dusunuyor olabilir adamcık, bilemeyiz. Kendince haklı sebepleri vardır.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• yoo kıvanç tatlıtuğu çok pis arzuluyorum ben.

0|2
    0|0
    • Soruyla alakası nedir peki :))

• cevap farklı olduğu için merak oluşuyo bundan dolayıda öyle istiyolar heralde.

• Bu da değil canım:) Şöyle sorayım: neden kızlar gibi erkeklerde karşı cinste siyah arzulamıyor:) Yani siz siyah erkekleri daha çekici bulabiliyorsunuz onlarda sizi ama bizde böyle bir durum yok:)

• zenci bir kadının kas yapısı ve vücut fizyolojisi bir erkeğin ilgisini çekmeyebilir ama zenci olup da çok seksi hatunlar da var şimdi örnek:beyonce

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Çoğunluk için bu dediğin olabilir ama ben siyahi bir kadınla cinsellik yaşamak istiyorum çok koyu renkli olanlar değilde çikolata renkli olanları bence çok çekici

0|1
    0|0
    • Örnek bir link?

• Rihanna için nedense zenci kadın diyemiyorum. Belki öyledir ama ben diyemiyorum:) Benim zenci diye düşündüğüm kadın oldukça koyu siyah fizik olarak hatları biraz aşırıya kaçmış hatun oluyor:)

• Ben örnek olarak söyledim biraz daha koyusu da olabilir :) aşırıya kaçmış fizikleri sevmiyorum kocaman kalçalar kocaman göğüsler bel kalın erkek iri olursa birde direk arkama bakmadan kaçarım :D

• onlarda standarttan daha dar bir vajina olsaydı belki de arzulardık.

0|1
    0|0
  • Bana da itici geliyor siyahi bayanlar

0|0
    0|0
  • bende sorayim, çikilotayi da zenci tenine uygun old icin mi seviyorsunuz?

hadi satanistler bu durumu aciklasin...

0|0
    0|0
Yükleniyor...