Aldatmak bu kadar basit mi?

bundan 8 ay önce memlekete gittm arkadaslar orada gördm sansımı denedim olduda bakire olmadiğini söyledi sevince umrunda olmuyor tabi insanın ailesi ile tanıştım ve sonra askerlik geldi askerde 3. ayımda aldatıldım beklemek bu kadarmı zor ya da aldatmak bu kadar basit mi Hayatımda 2. ilişkimde aynı son insanların gözünde yanında olan insanlar bu kadar ucuz mu Gitmek istedilerde biz mi göndermekdik öyle karısık duygular icerisindeyim ki.. sizinle paylasmak istedim

0|0
3|6

En İyi Kız Görüşü

• Aldatan insan kendini aldatan insandır,aldatan insan kişiliksiz insandır,aldatan insan aciz insandır,aldatan insan aç insandır,aldatan insan bencil insandır,aldatan insan kendine güveni olmayan insandır,aldatan insan yalnız insandır,aldatan insan karanlık insandır,aldatan insan onursuz insandır,aldatan insan yetersiz insandır,aldatan insan namussuz insandır,aldatan insan dünyaya dört ayaklı gelmesi gerekirken iki ayaklı olarak dünyaya düşmüş bir yaratıktır !

Bu yaratıktan birine denk geldiysen eğer sana iyi bir tecrübe yaşattığı için şükret çünkü daha beterini göremezsin birdahada böyle bir yaratığa denk gelmessin.

2|0
    0|0
    • Allah belasını versin keşke askerden önce yapsaydı öyle değişik bir piskoloji içinde birde bu

• haklısın askerlik piskolojisi dağın basindasın elinden birşey gelmiyor aci yakıyor içini

• Orda yalnızsın ve düşünmek için bol bol fırsatın var oyüzden bu kadar için acıyor.Bak ordan geleceksin hayatına yeniden kaldığın yerden belki çok daha güzel şekilde devam edeceksin,aşık olacaksın seveceksin sevileceksin,çocukların olacak...ve herkesi hakettiği yerde göreceksin.Bunları düşün illa birşey düşüneceksen gelince neler yapacaksın bunu düşün ? biz mehmetçiğimizi dağlara psikolojisi bozulsun diye göndermiyoruz daha güçlü bir baba adayı olarak gelsin diye gönderiyoruz

Kızlar Ne Diyor 2

• genel olarak demıyoruum ama şu şöledr ki bakıre olmayan kızlar dye nıtelendrmıcem ama 1 den çok fazla ilşkıye grp grmedgnı bılemzsn alşmş kudurmuştan beterdir ölelerınden pek hayır gelmez sana tavsiyem çok fazla ilişkisi olmayan temız kızlarla birlikte ol bu sadece beden degl kişilik olarakta kenedenı belli eder iyi ölç tart sonra ciddi bir ilişkye başla tecruben oldu işte bende yaşadım böle bişi benmkısı erkek o*suydu değişti sandım 3 aylık bı yoklgmda aldattı

0|0
    1|0
    • yok uzun bir süre ilişki düşünmüyorum iyi birini bulmak zor zaten bu devirde..

• öle oluyo daha çok seçici oluyosn

• askerdeki sevgilisini bekleyen biri olarak söylüyorum: o zaten hiç senin olmamış.

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 6

• Olm sen gerizekalimisin sevince umrumda olmuyor ne lan senin azini burnunu dagitirim olm bak orosbu orosbulugundan vaz gecmez yedisinde neyse yetmisinde o olur,baska kizmi yok olm kizlarin soyumu tukendide bakire olmayan kiza taktin kafayi,milletin s*kip zevk yaptigi kizi cocuklarinin annesimi yapcaktin,seni doverim bak adam ol olm mantiksiz is yapma

0|1
    0|0
  • Allah gönlüne göre versin kardeşim boşver be

0|0
    0|0
  • kardeşim takmayacaksın gidene güle güle

yetişemiyorsan el salla

0|0
    0|0
    • tabi öyle elden ne gelir başka

• al hadi hançeri vur hadi sırtıma acımaz nasılsa kahpelik son moda

• öyle kardeşim bari askerdeyken yapmasaydı diyorum sadece

• duygusal anlamda aldatsaydıda daha boktan bır durum olurdu herturlu boktan tabı ama genc delıkanlısın sıknde olmasın bosversene karsına bıgun böle saf temız öyle bı kız cıkarkı bugunlerı hatırlamazsın bıle hayata devam :)

0|0
    0|0
  • Aynı şeyler benim de başıma geldi.Bir kız bunun tadına varınca çok büyük ihtimalle bir daha bırakamıyor.Erkek bırakıyor ama kız bırakamıyor malesef.Takma üzme kendini zamanla düzeleceksin.

0|0
    0|0
  • Psikoloğunuz keşke bu dediklerin bukadar basit birşey olsa :/ inan insan sevdikten sonra hertürlü kabul ediyor o*da olsa .. bukadar büyük konuşma derim zamanında çok büyük konuştum aha sonuç ne oldu bakire olmayan birinin aşkından gözüm kör oldu !

0|0
    0|0
    • sende haklısın bir et parçasına değer vermiyor insn

• amin kardeşim

• Takmaz tabi onun amaci baska olm siz nasil erkeksiniz zikerler oyle aski ailen duysa evlatliktan reddederler valla,hadi oldu evlendin seni yine aldatir cocuklarina ne cevap vercen,olm siz normal cocuklardan farklisiniz siz o.cocugusunuz mu dicen,birak bu ask mesk isini git dogru duzgun bir kiz bul beynin kalbinin sahibi sensin,illede orosbu diye tutturursan kendini gelecegini aileni sevdiklerini herseyini kaybedersin

Yükleniyor...