Gay birine aşık oldum ...

Gay aslında bende tesadüfen öğrendim ... Gariban biri ... Ve ben ona aşık oldum :( Ne bir biçim bir b*ka girdim bilmiyorum ... Ne halt ediceğimi de ... Ne yapiyim ?

Güncellemeler:
arkadaşlar ben kızım kendimi öyle hissediyorum ... erkek veya gay falan değilim yahu !

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

• Seviyosan pesinden git. Burdaki insanlarin doldurusunada gelme gercek kadini ona gosterki aklini basindan alabilesin. Kendine biraz ceki duzen ver konusmaya calis muhabbet et guzel bir aksam yemegi esliginde ispanyolca bir muzik ac dans edin sevis ama sakin verme seni elde edebilmek icin icinde sehvet duygusu olussun ki o sehvet duygusu diger tum hislerini bastirsin iste o zaman herseyi unutup sana gelecektir bir dusun derim...

1|1
    1|1

Erkekler Ne Diyor 9

• fantazilerinizi gerceklestirirsiniz işte...:) baska bir erkege oral yaparsınız birlikte mesela:)guzel olur

0|1
    1|1
  • Kizim sen manyakmisin la tamam bari o cocuk bakireyse evlenin doktordan rapor alsin,karsilikli sevisirsiniz sirayla once o alta gecer sonra sen,dildolu kulotlar var ondan al bitane

0|0
    0|0
  • sende bula bula onu mu buldun :D

1|0
    0|0
  • evlen onla yakında boynuzlarsın

0|0
    0|0
  • aşk işte bu

0|0
    0|0
  • Aşık olmaları için gay mi olmamız gerek? Bu arada kötü bir anlamda sormuyorum merak ettiğimden.

0|0
    0|0
    • nedense daha yakışıklı oluyolar ...

• sorumdan utanıyorum ya ondan böyle diyorum ...

• Anlıyorum ama bunun için kismeyi yargılamam gay arkadaşlarımda oldu lezbiyende oldu hatta hepsi bana açıldı söyledi tercih sonuçta ayrıca sevdiğin adam gayse sen niye utanıyorsun ki çok kafaya takıyorsun bu konuları ve sanırım için çok dolu :)

• aşık olduysan yapacak bişey yok ikinizede bikecek birini bulacaksınız :)

0|0
    0|0
  • o gariban peki ya senin durumun nedir?

0|0
    0|0
  • Sonu ayrılık

0|0
    0|0
    • daha çıkmıyoruz zaten bana bakmıyo gözü erkeklerde ...

Kızlar Ne Diyor 4

• aktif olcaksın ozaman onunla bişeyler istiyosan yoksa baska türlü olamazsınız

0|0
    0|0
  • bende olmuştum çok yakışıklıydı ama sonra cinsiyetini değiştirdi şimdi abla diyorum

1|0
    0|0
  • belki aşk değil acıma duygusu dur bu yaşadığın ve şöyle söyliyim belkide biseks tir olada bilir bunu etraflıca öğren melisin ve senden önce erkeklerle sevişmeş olmasına katlana bileceksen onunla birlikte olabilirsin ve şunuda diyim biseks die seni bir erkekle aldatıcak

0|0
    0|0
  • gay olduğundan emin msn yani biseksüel de olabilir benim de gay arkadaşım var herkese gay olduğunu söylüyo aslında biseksüel

1|0
    0|0
Yükleniyor...