Yok böyle bir şey. Edebiyat hocamın gay olduğunu öğrendim.

Lise son sınıfım.Geçen gün beyoğlunda gece 11 gibi arkadaşlarla dolaştık eve dönüyoduk k edebiyat hocamızı gördük.Hem de bir erkekle el ele ve başka samimi haller içinde ... Biz de diyorduk adam 35 yaşında neden evlenmemiş hiç.Hem de yakışıklı bir adam ... Nasıl anlamadık biz bunu ? Ne düşünüyosunuz dostlar ?

0|0
6|8

En İyi Erkek Görüşü

• Eğer samimiyetiniz varsa destek olacak şekilde sohbet edebilirsiniz ama okul ortamında riskli bir davrnaış olur bu... Eğer duyulursa sonuçları daha da kötü olabilir... O yüzden samimi bir iletişim olmayacaksa hiç olmasın, boşver herkes hayatını yaşasın :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• 1 adet foto bütün notlarini harika yapabilirdir :):):):)

0|1
    0|0
    • şantaj ... yok artık hem adam utanıyosa zaten öyle gezmez ki

• tabiki saka . tercih meselesi herkesin kendi hayati.

• derslerine çalış bence

0|1
    0|0
  • olur bunlar

0|0
    0|0
  • ya git siniftakilerle dedikodu yap bize ne bundan

0|0
    0|0
  • belkide aşırı samimiyetleri vardır?

0|0
    0|0
  • senin edebiyat hocandan bize ne şimdi kalkıp yorum yapacağım geri kafalı olacağım hiç gerek yok adam yediğinden memnun bize ne

0|0
    0|0
  • Herkesin hayatı kendine

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• eşcinsellik tercih değil.Böyle olmayı kendisi seçmedi bu yüzden saygı duymak gerekir.her insanın sevip sevilmeye hakkı var

1|4
    0|0
  • tercih meselesi hayat onun hayatı yargılamak yanlıs olur sonucta bu tarz ilişki yasayan cok erkek var biliyoruz bunu

0|2
    0|0
  • herkesin tercihleri kendini ilgilendirir. kınamaya, yadırgamaya ya da alkışlamaya gerek de yok hakkımız da.

0|2
    0|0
  • yuh :D dedikodu çıkartınızmı ben olsam ya :D çıkardım karşısına merhaba hocam derdim hatta bir foto alır şantaj yapardım ahaha çok safsınız :D

0|1
    0|0
  • hayet normal birşey oldugun dusunuyorum.

0|1
    0|0
  • herkesin cinsel hayatı kendine özel. öğretmenin bunu seçtiyse saygı duyman lazım.

0|1
    0|0
Yükleniyor...