Bakire değilim ciddi bir ilişkim var

Arkadaşlar ben bakire değilim fakat 2 yıldır ciddi bir ilişkim var sevgilim bakire olduğumu sanıyor. hiç bana dokunmadı kıyamadı. ama ben kuzenim tarafından tecavüze uğradım daha çok küçükken . bunu bir ben bir allah biliyor birde kuzenim. ne yapacam ben ne olur yardım edin.

0|1
8|21

En İyi Erkek Görüşü

• Ne diyelim erkek arkadaşın büyük şok yaşıcak yazık ona tabi tecavüze uğradığını söylüyosun sana kızıcak hali yoktur ama çok üzülücektir nerdenmi biliyorum ben hüngür hüngür ağlamiştim kötü tarafı ise sevgilim bunu bana gülerek söylemişti tabi şimdi ayrıldık ayrılma sebebimiz bu değildi ama şimdi bu aklıma geldikce seviniyorum ayrıldığımıza çünkü onun her yüzüne bakışımda bu geliyodu aklıma soğuyodum ondan giderek bu işi 3 aylık bir ilişkideyken yaptığını öğrenmek daha çok koymuştu bana şimdi onu çok özlüyo olsamda iyiki daha da fazla alışmadan bitti ilişkimiz bak yine tribe soktun beni ben bu saatte alkolü nerden bulucam neyse senin konuna geri dönücek olursak sana tavsiyem erkek arkadaşına yalan söyle küçükken bisikletten düştüm de beden eğitimi dersinde hoplayip zıplarken oldu de kaza geçirdim de ya da ilişkiden önce küçük bir ameliyat olup çöz bu işi emin ol yalan söylemen daha iyi olucak benim sevgilim bakireydi tabi bakirelik sadece bir perde değildir lafta bakireydi yani söylemeseydi öğrenemezdim keşke söylemeseydi saklasaydı benden hep şimdi kendimi alkole uyuşturucuya vermemiş olurdum sana tavsiyelerime kulak ver ben bunu yaşamiş bir insanım bir kıza bir erkek daha önce ilişkiye girdim dese belki kıza bu pek koymaz ama erkek başkadır kadınının tek sahibi o olmak ister bir düşün bunları

2|0
    1|0
    • Neden bıraktın o halde?

• Sebebi gerçekten bu değildi evet çok üzülmüştüm ama ona kızgın değildim sadece üzgündüm ayrılma sebebimiz anlaşamadığımızı düşünüyo olmamızdı birbirimize hiçbir konuda anlaşamıyoruz diyerek anlaşarak ayrıldık.

Erkekler Ne Diyor 20

• bidefa saklamak çok kötü... kuzenin olcak p.çin yaptığı iğrenç o ayrı. ama günahsız bir çocuğa bunu yapmaya hakkın yok.. en azından bakire olmadığını söyle pek ayrıntıya girmek istemiyosan

2|0
    0|0
  • içim burkuldu Allhım böyle şerefsizleri en ağır şekilde ve zulmettiği kişinin görebileceği şekilde kahreyle diye dua ettim.

2|0
    0|0
  • Bakirelik beyinde başlar.Sen istenmediğin bir zulme uğramışsın.Tam anlamıyla olmasada sen bakiresin. :-/

1|0
    0|0
    • Bi kere anlat.Ben olsam senin için üzülürdüm ama asla kötü bişi düşünmezdim.Sevgilin seni seviyorsa oda böyle düşünmeli yoksa sevmiyor demektir seni. :-/

• yazk o üzlr bna kyamayp doknmadı ble evlncz yaknda şmdi şu olanlara bak :(

• bence söle sevgilinine yapcak birşey yok gerçekler her zaman acıdır yapçak birşey yok senden duyması daha ii olur bu arada üzüldüm

1|0
    0|0
  • öyle kuzenin ta mk.

1|0
    0|0
  • bakın gaz vermeyin adam yıkılır, kardeşim sen mastırbasyon yaparken yanlışlıkla oldu de ağla zırla birşeyler yap milletin gazına gelme herşeyi kaybedersin.

1|0
    0|0
  • Neresinden bakacağıma şaşırdım

1|0
    0|0
  • adama uygun bır anda acıl. soyle . bılmek hakkı. kadın kocasına kazık atmamalı. tabı evlenırsenız. oyle ılıskı yurumez. neyse zamanlama bu noktada krıtık sey. adamın kalbını kazandıktan sonra onu bagladıktan sonra kendıne yaparsan ok cevaıbını alabılrıısn

0|0
    0|0
  • yazık o çocuğa üzüldüm

0|0
    1|0
  • sevgilinle konus derim elinde sonunda bir gün açıklamak zorunda kalacaksın :S

1|0
    0|0
  • mastırbasyon yaparken hızımı alamadım parmağımı içeri soktum bozuldu de ortalığı velveleye verme

1|0
    0|0
  • Biz inandık diyelim ama ona inandırması zor.

0|0
    1|0
  • bakireliğin gidince kuzenin kaç yaşındaydı?

0|0
    0|0
  • eşin olacaksa söyleme, resmen yıkılır ama kesinlikle ailenle paylaş ve diktir,

en büyük hatan daha önce söylememen. (tabi zaten bakire değilim deyip başkaları ile de yatmamışsan)

Bu arada o olaydan sonra başkası ile birlikte oldun sanırım, değil mi

0|0
    0|0
    • Eşim olack evlilik knuşuyorz yıkılmasnı asla istemem aileme asla anlatamam üzerinden çok geçti asla kimseyle yatmadım diktirmek ona yalan söylemektir bunu da yapamam. kuzenmde yaptı dyemem. öldürr yemn ederm öldrr.. :( başka bşe bulmalym ona asla ylan söylemedm söylemekte istmyrm :'(

• ilk adım kuzeninden nefret et ve kesinlikle bir daha onunla görüşme,

ikinci adım da eşin olacak kişiye anlat, yalan atmam diyorsan helal olsun sana diyorum, dürüst olduğunu yansıt mutlaka

• yıklr çk üzlr hani bakrydn der nye bşta anlatmadn der of bitr çk zorna gider onn napcm bn abi yardm edn nolr yardm edn :'(

• konuşacaksın canım

0|0
    0|0
  • dikiyorlar canım kafana takma

0|0
    0|0
  • işin zor itiraf etsen inanmayabilir, lanet olsun öyle kuzene inşallah feci şekilde geberir

0|0
    0|0
    • :( allahından bulsun sağol kardeşm :(

• yalan diyor ya inandınız mı:)

• bizimle evlenmiycek sonuçta hemde gizlenipte yalan söylemesi saçma, eğer öyleyse de bedduamı ona armağan ediyorum

• peki hala görüşüyormusun kuzeninle

0|0
    0|0
  • buyuk konusmayaym ama bakire olmayan biriyle evlenmeyi asla dusunmuyrm.. Ama kendimi sevgilinin yerine koyunca ben birini kiyamayacak kadr seviyorsam ona guvenirim ve bunu kabullenirim... kaldi ki tecavuz ugramissin sevgiline durumu anlat anlayisla karsilayacaktr ..haa birde kuzenin oldugunu soylemezsen iyi olur cunku elinden bir kaza cikabilir

0|0
    2|0
  • Kuzeninle şuan görüşme imkanın var mı

0|0
    0|0
    • açmıyo ki bu knyu hç bnde kçktm snde kçktn bşver trbyszlşme dyo bna ..

• geçmiş olsun zor bir durum bence erkek arkadasına yalan söyleme ona dürüst davran bu dürüstlüğün için sana kızmaz anlayısla karsılar. er geç ögrenecek hele evlendiginde o ilk gece ögrenecek saklarsan daha çok kızar.

Kızlar Ne Diyor 8

• Sevgiline söyleme zamanı gelmiş.

0|0
    0|0
  • Psikoloğa gittin mi tecavüz nedeniyle? Nasıl kimse bilmiyor dalga mı geçiyorsun insan kafayı yer böyle bir durumda. Senin utanman gereken bir şey bile yokken nasıl yalan söyleyeceğini düşünüyorsun.

0|0
    0|0
    • yalan söylüyor çünkü

• Atabey01 bacının başına gelsin de anlarım seni*git.

• Eğer gerçekse travma sonrası stres bozukluğu yaşama ihtimaliniz var isterseniz biraz araştırın bunu ve yardım almayı düşünün. Sevgilinize ya da ailenize de anlatın tabii öyle aileler var ki çocuğuna destek olmaz nasıl bir aileniz olduğuna da bağlı.

• Ben de bu gibi bir durumu yaşamıştım. Ve üstelik çok küçüktüm, güvenebileceğim tek insan olarak erkek arkadaşıma söylediğimde, çok kötü olmuştu. Ben daha kötüydüm, ama o bunu anlayamazdı.

Her neyse.

Def olup gitti hayatımdan, bırakıp gitti beni.

Ve anladım ki, bazen dürüst olmak, olmamaktan daha kötüymüş.

1|0
    0|0
  • Hayatta nasil insanlar var ya Allah herkesi korusun nasil bir öneri veriyim bilemedimki :( Allah yardimcin olsun

0|0
    0|0
  • ilk ilişkilerde kızlık zarı hemen bozulmayabiliyor, hatta fazla esnek olduğu için hiç bozulmadığını için cerrahi operasyonla kestirenler oluyor. eğer kuzeninle tekrar tekrar yapmamışsan, 1 defalık bişeydise şansın hala devam ediyor olabilir. Konuyu ailene anlat, gerekirse ailenle bekaret testine gidebilirsin..çok zor bir durum, baştan anlatsaydın iyi olurdu kabulde edebilirdi ama şimdi sevgilini bakireymiş gibi kandırmakla suçlanacaksın, güvenini sarsmadan önce ailenden yardım istemelisin

0|0
    0|0
  • O zaman en iyisi yalan söylemek

Bir gece mesaj at çok kötü bir şey yaptım diye

Masturbasyon yaparken zarımı patlattım galiba baya bir kanadı felan de

Ararsa telefonda ağla

0|0
    0|0
  • Ya çok üzüldüm canım benm ya :( söyleyeceksin başka çaren yok anlayacaktır seni o şerefsiz kuzenınle bir araqya gelıyomusun karsılasıyomusun hıc :S

0|0
    0|0
    • tabii ki gelyrz her yaz dbmde ve knşmamazlıkta yapamyrz aile nye dye sormcak mı bzm ailede tutucu bir aile resmn öğrensler aile yıklr. nasl anlasn bn kabullenemzdm ve evlilik hayali kuruyorz şu gnlerde çoçktuk blerek olmadı dyo ya aslnda 6 yşnda yaptı bna bnu o 14 yaşndaydı :'( kan falan geldğni bile hç hatrlamyrm o kdr ki unutmşm

• 6 yaşındayken mi yuhhhhhhh şaka mı yapıyorsn 6 yaşındaki bir kızdan ne ummuş o ya :S ya bırak şimdi aile dağılır mağılır hesabını yapma senın hala yuzune bakabılıyo ya ben ona acıyorum

• evet sadece 6 yaşndaykn . aslnda kn falan geldğni hatrlamyrm ama of blmyrm ya hç dşnmemştm umrmda olmamştı ama şmdi sevglmi canımdan çk svyrm nasl yzne bakcam nasl..

• Önce ailene sonra da sevgiline söylemen lazım

Varsa 10 milyar diktir başka çare yok

0|0
    0|0
    • altın kaplama mı yaptırcak 10 milyar nedir ya :D

• 12 yıl geçse de söyle

Ondan sonra sevgiline söyle,ailen bildikten sonra pek bişey yapamaz kuzenine

Bence yapsınlar da zaten

• bakın gaz vermeyin adam yıkılır, kardeşim sen mastırbasyon yaparken yanlışlıkla oldu de ağla zırla birşeyler yap milletin gazına gelme herşeyi kaybedersin...

Yükleniyor...