Çoğu erkek diyor ki 'ben sevdiğimle cinsellik düşünemem'. Erkeklerin 100 de 80 i bu konuda hemfikir.

Çoğu erkek diyor ki 'ben sevdiğimle cinsellik düşünemem'.. Ama sevmiyorsam herşeyi isterim.. Hayatımda bu kadar saçma bişey duymadım..

Eğer sevdiğinizle evlenirseniz ona hayatta hiç dokunmayın, yatmayın...Eğer dokunursanız gerdeğe girerseniz bu aşk olmaz...Bence tam tersi aslında siz erkek olarak bir de sevmediğinizle evlenin bakalım.. Asla uzun süre seks yapamazsınız.. Çünkü insan sevmediğine dokunamaz...

Eğer bu söylediğimde haklı değilsem biz hangi erkeğin sevgisine inanalım? Evlenmeden bizi yatağa atana mı, yoksa evlendikten sonra bizi yatağa atana mı?

İki şekilde de erkeklerin sevmediği ortaya çıkar.

0|0
413

En İyi Erkek Görüşü

• Sevdiğinle olmayacak, rastgele biriyle olmayacak, hayat kadınına bögg iğrenç denilecek. Kiminle yaşanacak bu aşk?

Bir insan sevdiğiyle sevişir. Diğerleriyle yiyişir. Sevdiğinin bedenine dokunurken titrersin. Diğerleriyle işim bitse de gitsem diye gözünün içine bakarsın.

Ben sevdiğimle düşünürüm. Sevmediğimin suratına bile bakasım gelmez.

6|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 12

• Aşk dediğin, aşırı yatma istediğidir aslında, yatamadığın süre boyunca da bu aşk dediğin sürekli artar. Yattığın andan sonra saf sevgi kalır. Aşk, sevginin lezzetli bir dış kabuğudur. Onu soyunca gerçek sevgiyi bulursun. Tıpkı şam fıstığı gibi.Tuzlu kısmı olmadan fıstık yemek güzeldir ama tekrar tekrar yiyesin gelmez. . Ha bir de biraz meşakkatlidir fıstık yemek, önce sert kabuğunu açarsın, sonra aşka ulaşırsın işte. Bir de aşkın devam etmesini istiyorsanız, birbirinize saygı duymayı bir şekilde daim kılmalısınız. Aşk bir hayranlıktır, bu da saygının yoğun ve biraz da erotik halidir. Sevmek dokunmaktır der bir bilim adamı. Bak nereden nereye geldim.

Özetle bence bildiğin yolda devam et.

0|0
    0|0
  • onu diyen erkeklerin hepsi gerizekalı. evlendikli kadınları sevmeyecekler mi ?

yok eğer seveceklerse soruyorum.

evlenince o kadını s.kmeyecekler mi?

la havle yarabbim aklıma mükayyet ol, dellendim yine ...

0|0
    0|0
  • ahaha dunyanin en buyuk yalani :) sevdigini baskalarindan cok daha fazla istersin ama o istemedikce de iraden inanilmaz derecede guclu olur. evlenmeden yataga atmak nedir bu arada? erkekler sapiktir sadece onlar zevk alir kadinlar ise kukla mi saniyorsun? karsilikli sevgi varsa ve iki taraf da istiyorsa harika bir paylasimdir cinsellik evli olunsun y ada olunmasin. sevdigimle tek farki ona karsi daha anlayisli olmam bu konuda da.

2|0
    0|0
  • bence çok saçma bi şey ben sevdiğimi arzulamıyorsam zaten onu sevmiyorum demektir. onunla bir araya gelmemki. onunla cinsel ilişkiye girerim girmem o ayrı konu ama onu kesinlikle arzularım. onunla olmayı kesinlikle isterim. ve onu arzuladığımıda açıkca kendisine belirtirim. sevdiğini arzulamayan erkek ya hadımdır yada sevmiyordur. tekrar ediyorum birlikte olurum olmam bu çok farklı ama kesinlikle arzularım ve kesinlikle de bunu kendisine söylerim ve onun isteğine bırakırım.

0|0
    0|0
  • Ask ile yapilmis seksi hicbir iliskiye tercih etmem.

Sahsi fikrim ve kanim sevgi olmadan biriyle opusmek bile bombos gelir bana.

Velevki sevmedigimle herseyi yaparim sevdigimle yapmam muhabbeti yalandir.

Kisi birini fikren bedenen sever sonucta bu isi ask ile istememe veya sevdigin kisiye bu hissi beslememe ilginctir.

Evlenme olayina gelirsek iliskiye girsen dahi o kisiyi evlencek kadar degerli bulmuyosan hic onla olma seviyorum oluyorum deme.

0|0
    0|0
  • bence sevdiğini cinsellik yaşarken gösterebilmek çok önemli..öpüşünle,davranışınla,seks yapışınla, sevdiğini ona hissettirebilmelisin.aksini düşünmek bile istemem.ne yani senin sevgilini ve evlenirsen karını başkasımı gelip yatakta memnun edecek.tövbe tövbe...

maalesef o tarz erkekler saçmalıyor.

şuda bir gerçekki;insan çokda sevmediği kişiye ve duygularına çokda önem vermiyor...

yanii kısacası ''my under penis,november paşa'' zihniyeti ile bakıyor olaya...

0|0
    0|0
  • Çoğu erkek diyor ki 'ben sevdiğimle cinsellik düşünemem''.

Bu cümleyi kuran erkeklerin %95i ayrıldıktan sonra , keske yapsaydım diyoo .d

0|0
    0|0
  • Haha ondan sonra hayıflanır ben sevdim eller kaydı diye :)

0|0
    0|0
  • sevişmek sadece sevişmektir. işemek, yemek yemek, su içmek vs. fakat sevdiğiyle sevişmek nirvanaya erişmektir. onu tadan, anlamsız bulur. herkesin tatması gereken bir duygu...

0|0
    0|0
  • koca bir yalan

0|0
    0|0
  • bir erkeğin cinsellik istemesi için sevmesi gerekmez. ayrıca söylenende doğruluk payı var, aşıksa cinsellik ikinci planda gelir.

0|0
    0|0
    • mesela ben aşık olduğum erkekle yatabilirim..ama sevmediğim bi erkekle yatmam çok zor...bu niye erkeklerde böyle değil...cins farkımızmı bu...?

• şimdi evrimsel olarak bakman lazım olaya. bir erkek bir senede yüzlerce kadını dölleyebilir ama bir kadın bir erkekten tarafından döllenebilir. erkek hepsine aşık olamayacağına göre böyle bir özellik gelişmiştir erkekte, kadında da tersi.

• zekana hayran oldum burcu çok güzel bir soru,

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• eğer bana elimin kiri diye bakıyorsa karşımdaki ben de en fazla o muameleyi yaparım ona ve asla ciddi düşünmem külliyen evde kaldık desenize kızlar...

0|0
    0|0
    • kaldıkki ne kaldık...aman zaten bu zihniyetteki erkekle evlenmeyerek kazançtayız bence:))

• aslında sevdiğinle olmıcak kimle olucak ama beklemesini bilecek önemli olan o bence sabır sabrederse işte seviyordur

0|0
    0|0
  • Evet onun için hepimizi leylekler getirdi ,

bence hepsi düşünür ama ciddi düşünen bunun için acele etmez yoluyla yordamıyla

olsun diye bekler

0|0
    0|0
  • Bu türk erkeklerinde var sadece.

0|0
    0|0
    • evet haklısınn

• ha ha evet bayan cansız mankene bile..:) ee artık ben benle birlikde olmak isteyene ne deyim..aa sen beni sevmiyorsun..sevsen bana dokunamazdın...bu erkek gelsinde beni sevdiğine inandırsın..ben bu erkekleri anlamıyorum ya...

• haha sevişmeden birinin seni sevip sevmediğini anlamak zor mu kızlar ?

Yükleniyor...