Olgun bayanlarla cinsel ilişki

8 aydır 48 yaşında bir bayanla ilişki yaşıyorum ben 26 yaşındayım.ilk başlarda beraberliğimiz cinsel amaçlıydı ama şimdi onu seviyorum ve ona bağlandım bir aydırda korunmasız ilişkiye giriyoruz bana hamile kalmak istediğini söylüyor.sizce bu yaşta bir kadının hamile kalması mümkünmü?

Güncellemeler:
partnerim menapoza girmemş

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• saçmalama ya ne çocuğu,kimsesi yok mubu kadının,nasıl izah edecek doğrurduğu çocuğu

0|0
    0|0
    • bu kadın 20 yıl önce eşinden boşanmış 2 yıl falan bir evlilik yaşamış çocuğu olmamış kadının kimsesi yok uzak akrabaları var ama görüşmüyorlar.

• çocuğu olmuyorsa neden çocuk istiyorum diyo,evlilik düşünme ninemi becereceksin 40 yaşına gelince

• evliyken çocuk istememiş bir defada hamile kalmış ama kürtaj olmuş

Kızlar Ne Diyor 1

• hic inandirici degil bu soru

hem sen onu bir süre sonra aldatirsin simdi böyle olsa bile

sade seks yasyin daha iyi cocuga yazik cocuk yapma derim sade tavsiye

0|0
    0|0
    • yaşadığım gerçeği anlatıyorum.ilişkimiz ilk başlarda sadece cinsel amaçlıydı aramızda zaten büyük bir yaş farkı var annemden bile yaşı büyük ama çok genç ve seksi gösteriyor

Erkekler Ne Diyor 3

• Muhtemelen menopoza girmiştir, hamile kalmayabilir. Ben de 40 yaşındaki biri ile beraberim şu an, cinselliği paylaşıyorum sadece ama aşk yok. Sadece bağlanıyorsun, alışıyorsun, duygusal yakınlık hissediyorsun ve bu sana aşk gibi geliyor.

0|0
    0|0
  • amatörleri sevmem olgunlar favorimdir her zaman dostum:D o kadın hamile kalır biraz daha devam et sen.

0|0
    0|0
  • hmm iyiymiş ama bence çocuk olayı saçma yani.. devam et seks yapmaya gitsin gittiği yere kadar :D olgun fantazisi yapmak istemişimdir hep :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...