Neden yanma hissediyorum?

afedersiniz arkadaşlar ama idrarımı yaparken bir yanma hissediyorum oramda. ve iç çamaşırımda koyu renkte sıvı bulaşmıştı daha öncede. bir birliktelikte yaşamadım kızlık zarı ile alakası var mı? neden yanma oluyor ve koyu renkli sıvı ne?

0|0
59

En İyi Kız Görüşü

• Enfeksiyondan kaynaklanıyor.Antibiyotik almalısın.Antibiyotik besinler, antienflamatuar bir ilaç ve bol su, maden suyu içersen iltihap kuruyacaktır.Ama kendini temiz tutman gerekiyor.Örneğin, tüyler için ağda yaptır.Genital bölge için en sağlıklı yöntem ağda.Traş yaptığında kalan kıl köklerinde enfeksiyon gelişebilir.Ama ağdada kökünden gidiyor zaten.İntim temizleyici jel al ve düzenli olarak kullan.İç çamaşırına günlük küçük pedlerden tak ve dışarıda kirlendikçe değiştir.Tuvaletten sonra suyla yıkan ve ıslak mendille sil, iyice kurula.Nemli bırakma.Nem ve sıcak, havasızlık bakterilerin, dolayısıyla enfeksiyonun gelişmesine ortam hazırlar.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 9

• Bir sürü sebebi vardır doktora görün idrar yolu intihabı olabilir yediklerinden olabiliyor soğuk algınlığından oluyor

1|0
    0|0
  • Doktora git...

1|0
    0|0
  • neden her şey kızlık zarına bağlanıyor ki ?

1|1
    0|0
  • Ic çamaşırinin kumaşı kötü olabilir. Kizlik zarı uretranin bayağı altında olduğu için onunla bir alakasi yoktur :) geçmiş olsun

1|0
    0|0
  • idrar yolu enfeksyonu olabilir cok yaniyosa doktora git

1|0
    0|0
  • bol bol su iç su

1|0
    0|0
  • idrar yolların ıltıhaplanmış üşütmüşsün cok kotu doktora gıtmelisin

1|0
    0|0
  • Doktora görün bence mikrop kapmış

1|0
    0|0
  • üre degerin yuksektır buyuk bır ıhtımsl bol su ıcmen lazım

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Üşütmüş olabilirsin ondan olur.

1|1
    0|0
  • sorun mikrobik olabilir akıntın eğer kokulu ise jinekolaga görün

1|0
    0|0
  • idrar yolları enfeksiyonu, sistit de diyolar bir çeşidi. antibiyotik ilerlemişse iğne işte bir şekil ilaç tedavisi olmadan düzelmez

1|0
    0|0
  • idrar yolları enfeksiyonu.

1|1
    0|0
Yükleniyor...