Erken boşalma sorunu heyecan mıdır?

Erken boşalma sorunu heyecan mıdır?

Bunun doğal ilaçsız çözümleri var mıdır doğal para harcamadan işte ya :D

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• evet heyecan ve kaygılar bu soruna yol açar. bunun sebebi ilk gençlik yıllarında yapılan masturbasyonlardır. bir an önce boşalma kaygısıyla hızlı hızlı ve heyecanla yapılan ve yüzlerce defa tekrarlanan masturbasyonlar erken boşalmanın en önemli sebeplerindendir. üroloğa gidersen sana bir psikolojik rahatlatıcı bu iş için özel üretilmiş hafif bir anti depresan verir ve bunu altı ay kadar kullanmanı ister. bu bir çözümdür. ama para harcamak istemiyorsan yine masturbasyona başvuracaksın. hem zehir hem panzehir gibi. ama bu sefer boşalmak yok. tam boşalmaya gelince masturbasyon hareketini bırakacaksın. böyle böyle 3-4 defa yaparsın. haftada 2-3 gün denersin, ya da her banyoya girdiğinde... arada boşalırsan dert etme. bu da boşalma kontrolü geliştirmeni sağlar. ama tabii 3-4 ay bu egzersize devam etmen lazım. sonraki aşamada eşine girerek ve tam boşalacağın zaman geri çekerek bu egzersizi devam ettirirsin. egzersiz sırasında boşalmak yok. ama sonra boşalabilirsin. şimdiden şifa olsun.

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 4

• doktorra git bildiğim kadarıyla psikolojik bir rahatsızlık

0|0
    0|0
  • Doktora görün. Daha kolay ve çabuk atlatabilirsin.

0|0
    0|0
  • degildir eger sureklı ıse bir nevi dengesiz hormonlarla ılgılı tedavı edılmelı eger duzenlı ılıskı ıle de hallolmazsa sorun vardır kesınlıkle

0|0
    0|0
  • Heyecan

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• heyecandan da olur psikolojik olarak da erken boşalma sorunu olur..

çözümleri tabiki de var gerek tedavi gerek ise doğal yönden olan

levelim düşük olduğu için link veremiyorum ama google de araştırırsan erken boşalmayı doğal yollarla nasıl çözebileceğin bilgisine ulaşabilirsin.

0|0
    0|0
  • ergenikdeki rahat ve geniş zamanda yapılamayan mastırmasyonlar, ilişkiye girdiğin kişini tutum davranışları, yer, zemin, ilişkinin yasak olup olmaması, yan odadan duyulur korkusu, ortamın istediğin arzu ettiğin şekilde hazırlanamaması. (müzik, mum, yiyecek, sevişme zamanı)

0|1
    0|0
    • anlayabilene kral gibi cevap +1

• teşekkürler. Şimdi evde anne, baba , misafir veya çocuğun var. Haydi bağırarak boşal orgazm ol. Artık evlerin duvarıda sesleri çok iyi kalitede iletiyor. Haydı bağırarak iniliyerek boşal. Benim 2 kat altımdakilerin yan daireni seslerini duyuyorum.

• heyecan dır bide zevk parasız diyosan hiç bilmiyorum para harcamak lazım

0|0
    0|0
  • rahat olmayı dene faydasını görürsün

0|0
    0|0
  • kasılma.

0|0
    0|0
Yükleniyor...