Ergenlik çağına girmeyen erkek..?

ne o ilişkiye mi giriceksin gibi saçma espriler yapmayın sakın. merakımdan soruyorum sadece, ergenlik çağına girmeyen erkek cinsel ilişkiye girebilir mi? bekaret bozabilir mi?

0|0
0|13

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 12

• bozabilir sonucta organı kalkar yeterincede girersen bozar

1|0
    0|0
  • Bozar ama yardım alması gerekli

1|0
    0|0
    • kimden ne yardımı alıcak

• toplum baskısı sonuçta evlenınce yapmaları gerektıgıne ınanmıslardır

• Sence karşılarına oturtup anlatacak kişiler varmıki yapsınlar yapıyolarsada diycek bişey yokk

• Sen ergenlik çağına girmekten bahsediyosun daha, ben gireli kaç sene oldu, daha hala çıkamadım!...

1|0
    0|0
  • hayır

:D

1|0
    0|0
  • bozamaz giremez

1|0
    0|0
  • yapamaz galiba çünkü penisi tam ereksiyon olmaz sertleşme olmaz

2|0
    0|0
  • kalkar ergenlige yakin yastaysa tabi. zevk almayabilir. sperm gelmez zevk suyu gelebilir.

1|0
    0|0
  • ne o ilişkiye mi giriceksin :///

0|0
    1|0
  • Evet bozabilir. 12-13 yaşında hamile bile bırakabilir, bu yaşlarda pek çok erkek çocuk ergenliğe girer.

1|0
    0|0
  • Ben iliskiye girmistim, yasimi tam olarak hatirlamiyorum ama 10-12 filan olabilir, kizda benle ayni yastaydi ama kan filan gelmedi... kalkiyordu ama sperm gelmiyordu yani..

1|0
    0|0
    • kızlıgını bozdun mu yani? kan gelmese de hissedebilirsiniz heralde

• Kan filan gelmedi, bozulup bozulmadigini bilmiyorum..

• cok merak ettim neden sordun bu soruyu gercekten merak ettim

1|1
    0|0
    • Doğu'da olan 13-14 yaşındaki evliliklerden sebep merak ettim. onlar daha çocuk sayılır yapabilirler mi ki evleniyorlar. yoksa ergenliği mi bekliyorlar

• bekaretin bozulması için erkeğin ergenlik çağına girmesine gerek yoktur. biraz zorlanma ile bozulabilir lakin kızın eğer cinsel organı gelişmiş ve belli bir büyüklüğe ulaşmışsa bu biraz zor olur bozulması ama eğer kızda ufak ise bozulması kolay olacaktır..

1|0
    0|0
    • ergenliğe girmeyen erkek ereksiyon olupta içine girmeyi becerebilir mi ki

• evet ergenlikten önce bu gerçekleşiyor ergenlik çağı örneğin bir erkekte 12-14 lü yaşlarda başlar. lakin 9 yaşından itibaren sertleşmeler olur ama sperm üretemeye bilir.

• yuh 9 yaşındaki çocuk onu yapabilir mi yaa. 9 yaşındaki çocuğun partneri de 8, 9 olur hadi erkek yaptı kız yapamaz ki onlar pozisyonu bile bilmez daha bence

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...