Erkek arkadaşım neden bakire olup olmadığımı sormadı hiç?

1 yıldır sözlü sayılırız aileler falan tanıstı vs. cinsel ilişkimizde en basında beri var ama bana hiç sormadı daha önce bakireliğimi kime verdiğimi yani ciddi degil desek ailesiyle ilk tanıstırdıgı kız benim ki 28 yasında olgunlasmıs biri anlam veremedim dogrusu geçmişe takılı degil desek önceki cıktıgım kişileri falan sordu aşırıda kıskanc bir insan sizce neden sormuyor?

0|1
4|28

En İyi Erkek Görüşü

• gururuna yediremiyor sanırım eee etme bulma dünyase sen başkasını edersen sana da edilmiş gelir

1|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 27

• Öyle sormadıysa da şöyle sormuştur. Hayatında daha önce birisi oldu mu? Ya da daha önce birşeyler yaşadınız mı?

Şak diye öyle soru sorması hoşuna gider miydi?

0|0
    0|0
  • bakireliği sorsak suç sormasak suç :)

0|0
    0|0
  • Ya nasıl bir zihniyetsiniz sorsa ağzınız 5 karış açılır aaa bir zarın derdine düştünüz diye yaygara yaparsınız ama adam sormamış her ne sebeple olursa olsun sormamış fakat şimdide karaktersiz olmuş diyorum ya hep şu bizim kız milleti sizin hayatn zevklerinden anladığınız hiç bir halt yok.

0|1
    0|0
  • bence en ii si sen erkek arkadaşına sorsana soramazsan ozaman sen iiyi tanımamışsın sevgilini demekki

0|0
    0|0
  • Baştan beri bildiği için kabullenmiştir.

0|0
    0|0
  • sormasına ne gerek var zatn cinsellik yaşıyormusunuz

salla kurcalama

0|0
    0|0
  • Sordugu anda ilişkiniz biter.(Bence tabi)

Sende bunu sorun yapma daha once verdıysen bırıne bırak sende kalsın nıye bunu sorun edıyorsun kı?

0|0
    0|0
  • Hakketen kime verdin ? niye verdin ? vermeseydin iyi olurmuydu? verdigin iyi oldumu ?

eski olanmı iyidi ? yoksa yeni olan mı iyi?

0|0
    0|0
  • kıskançlık değil kıskançlığı lütfen böyle şeylerle özdeşleştirmeyin senin sevgilin bayağı bir genişmiş ki yıldır sormamış ya da kabullenmiş beni

0|0
    0|0
  • Sana sorgu sual yapmıyor kasmıyor seni. Kıymetini bilmelisin.

0|0
    0|0
  • Sende ona sorarsin ve cevaplayamacagi seyler oldugu icin sana sormamistir

1|0
    0|0
  • ozaman biz soralım kime verdin?

0|0
    0|0
  • üzülmek istemiyordur

0|0
    0|0
  • Acemice ilişkiye girdiysen fazla yapmamış bir kişi ile ilişki yaşamış diye düşünmüştür birden fazla kişi ile olmadı sanırım senin nişanlından başka

0|0
    0|0
  • O zaman biz soralım neden bakire değilsin ?

0|0
    0|0
  • seni bakire sanır ondan

0|0
    0|0
  • sorsa ne dicektin şuna şuna verdim mi dicektin çok merak ediyorum arkadaş...

0|0
    0|0
  • Geçmiş sorundan başka bir şey getirmez bilememesinin daha iyi olacağından olabilir

0|0
    0|0
  • her erkek bakireliğe önem vermez benim gibi .

0|0
    0|0
  • sen bekaretini ne zaman kaybettin kaç yasindaydin

0|0
    0|0
  • daha önce kaç sevgili oldu ki

0|0
    0|0
  • arkadaşım derdin sana neden bakire olmadığının sorulmamasıysa al ben soruyom niye bakire değilsin ? tamam derdin bitmiştir geçmiş olsun

1|0
    0|0
  • Önemsemiyordur

0|0
    0|0
  • sormamasi daha iyi yoksa kafasina takar peki ilk iliskiye girdiginizde sormadimi bakiremisin diye o zaman soyleseydin

0|0
    0|0
  • kimbilir kafasından neler geçiriyor.. hayırdır inşaallah...

0|0
    0|0
  • Belki sen de onun ilki değilsindir ? Yada bunu öğrenmek istemiyordur, öğrenirse kafasına takar . bundan korkuyordur belki ?

0|1
    0|0
    • evet ilki degilim daha önce cok kızla olmus

• hayır aksine cok kıskanc maço biri ona sasırıyorum zaten herseyime karısan bilmek isteyen bir insan neden sormazki

• öğrenmekten korkuyordur belki. bende böyle bişeyi sormak istemezdim, duymak, öğrenmek istemezdim bunu. ve bende çok kıskanç biriyim

• O yaptımı seni ?

1|1
    2|0
    • evet 1 senedir cinsellik yasıyoruz

• Ne kıskanacak adam .Kusura bakma kardeş ama adamın düşünce aynen şöyledir.' Ya elin oğlu becermiş bozmuş kızı bende yaparım beleş vajina zevkime bakarım sonra sıkılınca ayrılırım ;)

Kızlar Ne Diyor 4

• ailesyle tanıştrması ciddi oldugu anlamına gelmez, belkide önmsemiyordur bakireliği

0|0
    0|0
  • kurcaladıkça yaralanacağını düşünüp tamamen sormamayı tercih etmiştir derim ben :)

0|0
    0|0
  • Sen irdeleme diye sormamıştır ya da sorarak sanki sadece bekarete önem veriyormuş gibi görünmek istememiştir.Yani dese ki nasıl oldu bu diye sanki seni yargılıyormuş gibi olacak en iyisi nasılsa benimle bundan sonra geçmişi boş vereyim demiştir.

1|0
    0|0
  • belki kendisi de bakir değildir

0|0
    0|0
    • degil tabiki daha önce sayamayacagım kadar ilişkisi olmus ama cok kıskanc biri ciddi düşünen bir erkek sorar benim bildiğim

• haksızlık olmasın diye olabilir

Yükleniyor...