Sevgilim neden hamile kalmamı istiyor?

6 yıllık ilişki. 5 kez seviştik genelde telden ve sanal seks yaptık bu zaman kadar . artık çok arzuluyor ilişkiye girelim istiyor kızlık zarım duruyor. bazen o kadar istiyor ki tamam ya diyorum vereyimde kurtulayım diyorum. sonra hamile kalır mısın diyor bende korunuruz diyorum hyr diyor sen hemen hamile kalırsın diyor bende aldırırım diyorum günah diyor korunuruz diyorum sen istemez misin sevdiğinden hamile kalmak diyor.sonra çok güzel bir bebek olurdu diyor sen o ben beraber uyurduk diyor. valla anlamış değilim madem derdi a.m sa bebeği ne diye konuya dahil ediyor anlamış değilim.

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• senin annelik duygularını istismar ediyor. böylelikle daha kolay garaja girerim diye düşünüyor...

2|0
    0|0
    • ama ben zaten çok ateşliyim arzuluyum ve onu çok istiyorum ne gerek var

• işte kaymaklı ekmek kadayıfı olsun istiyor heralde...

Erkekler Ne Diyor 7

• öyle konuşarak seni onla olmaya hazırlamak ister ama bence iyi düşün yarından sonra ayrılırsan bir gece için değer mi

3|0
    0|0
  • Bişiler diyon ama ne diyon 6 yıl diyon ilişki diyon ama 6 yıldır bisey olmadı diyon şimdi artik olsun diyor diyon valla sen birşey ler diyon ama ne diyon he.?

2|0
    0|0
  • sevgilin ne iş yapıyo öğrenebilirmiyim ?

0|0
    0|0
    • makina mühendisi / uzak yol /gemici/ şu an karada iş bakıyor

• Hamile kalmanı istemiyor, korunma yöntemleriyle alacağı zevki azaltmak istemiyor kereta.

0|0
    0|0
  • onu bilmemde sen kararlısın öyle veya böyle bozduracan kendini

0|0
    0|0
  • 6 yılda 5 kere biraz fazla değilmi

0|0
    0|0
  • eğer annesi istemiyorsa ve de diyelim sen gebe kaldın sonra bunun kalkıp annem istemiyor biz evlenemeyiz demesi durumunu düşünmelisin seni ona ikna edeceğine annesini evlenmenize razı etsin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• nıye evlenmıyormus

1|0
    0|0
    • annasi istemio

• biz ölmesini bekliyoz galiba 70 yaşında

• ilk siz degılsınız burada ıkı cıft anası ya da babası oldukten sonra sevdıgını aldı Dua edelım ne istersek dua ile olur :) aman dua dedım dıye anasının ölmesını ısteme kız :D

• o zaman al aileni gelin isteyin evlenelim, evlendikten sonra yaparız ne yapacaksak de.

0|2
    0|0
    • diyorum susuyor annesi beni istemıyor kavga ettim

• valla seviyorsa, çocuk yapmak istiyorsa erkek olacak ailesini ikna edecek. öyle hamile bırakayım da mecbur kalsınlar gibi düşünceyle böyle konuşuyorsa o adamdan ne koca olur ne de baba. benden sana söylemesi.

• Ewlenmdn goze alma boyle bsyı

0|0
    0|0
  • evlenin siz

0|1
    0|0
Yükleniyor...