Bir öneriniz var mı özellikle erkek arkadaşlar...

eşimin erken boşalma sorunu var büyüzden geciktirici krem veya sprey kullanmayı düşünüyoruz benden araştırmamı istedi bende en iyi sonucu burada alacağımı düşündüm ilaç kullanmayı istemiyor bende kullanmasını istemiyorum yan etkisi olabilir diye ama sprey veya kremin bir yan etkisi olacağını düşünmüyorum oyuzden onu tercih ettik bildiğiniz veya kullandığınız bi ürün varsa palaşırmısınız lütfen

0|0
0|14

En İyi Erkek Görüşü

• Adam & Eve Hemp Kenevir Özlü Geciktirici Sprey var 118 ML bunu kullanabilirsiniz.Birliktelikten 15 - 20 dakika önce spreyi uygulamanız sorununuzu çözecektir.Belli bir zaman kullansın bunu eşiniz daha sonra ne kreme ne sprey'e nede ilaçlara hiç birşeye ihtiyaç duymayacak zaten :) Spreyin kullan şeklini doğru uygulasın kesin sonuç alıcaksınız ;) Ne fazla ne eksik kullansın sadece spreyi emdirmesi gereken yerlere gerektiği seviye de püskürtüp masaj yaparak emdirsin ama ilişkiden 15 - 20 dakika önce yapsın bunu ondan sonra bak bakalım erken mi geç mi boşalıcak :)

Söylemesi ayıp olmasın ama bol orgazmlı geceler sizee.. :)

1|0
    0|0
    • arastırdım aksam esımede gosterıcem olumlu bakıyorum ben ama esıme kalmıs bu arada ılgıne tesekkurler

• bu arada belirtmeyi unuttum ki muhakkak çayın içeriğinde de okumuşsundur soğuk olarak tüketeceksiniz çayı :)

• :)) helebı olsun ındırmeyı ben bılırım xD

Erkekler Ne Diyor 13

• Erken boşalma sık rastlanan ve çözümü olan bir cinsel işlev bozukuğu.İlaçla,kremle sprey gibi yöntemlerle çözülmüyor sorun.Cinsel terapi ile belli bir süre içinde çözülüyor.Uzman bir cinsel terapiste birlikte gidip terapi almanız sorunun çözümü için en iyi yoldur.Konu ile ilgili erken boşalma nasıl tedavi edilir link

0|0
    0|0
    • tesekkur ederım sımdılık kremle deneyelım olmazsa doktora basvururuz

• Krem hissi öldürerek gecikme sağlar.Terapi kesin çözüm olduğu için yazmıştım.

• bılıyorum ılgıne tesekkurler

• içeriğinde lidokain maddesi olan ve çok ucuza bulabileceğiniz kremler var. spreyler işe yaramıyor.

birde marketlerde dahi bulunabilen geciktirici özelliği olan prezervatifler satılıyor. denemelisiniz. cinsel ilişki sıklığını bilmiyorum ama bir ay kadar süre ile 2 günde bir münasebette bulunmalısınız. unutmayın lidokain içeren kremleri sürüp bir süre bekledikten sonra lokal anestezi etkisini gösterecek ve ilk temas anıyla birlikte eşinizin boşalması 30dk lara kadar çıkacaktır.

lidokain içeren kremleri google dan sorgulayın. veya eczaneye gidip alabilirsiniz. ağda yapacağım çok acıyor lokal anestezi uygulayabileceğim krem var mı diye sorun :-))

1|0
    1|0
    • tesekkur ederım prezervatıf kullanıyoruz zaten ama bı ıse yaramıyor sızın bıldıgınız bı krem varmı yoksa herhangı bırı olurmu?

• rica ederim. ama ilişki öncesi eşinin krem kalıntılarını temizlemesi gerekiyor. yoksa sende anestezi alırsın. :-)))

• tamam

• Bence bunları deneme derim.Doktora görünsün derim.Ama eğer derdin senin de boşalmak ise oda içine girmesin hemen.Biraz seni uçursun gerekirse bacak arasındaki şeftalinin çekirdeği var ya onu yalasın , sen mutlu olduktan sonra o artık şeftaliye çomak sokabilir.Ve erken boşalma olursa olsun derim.Nasıl olsa sen mutlu olmuşsun oda mutlu olur.Yok ama ben ille şeftalime çomak sokturarak mutlu olacağım diyorsan alternatifin yok doktora gitsin derim.Yok sprey yok ilaç bunlar ilerde zararlı olabilir.

0|0
    1|0
  • eşinizle beraber eşinizin erken boşaldığına kanaat getirmişsiniz saygı duyarım ama öncelikle doktora gitmenizi tavsiye ederim.Daha sonra ise önce doğal çözümler arasanız iyi olur çünkü jeller haplar spreyler vb zararlı olabilmekte. Örneğin bir arkadaşıma aktar bitter çikolata önermişti ilişkiden 15-20 dk önce bitter çikolata yesin birde öyle deneyin. arkadaşım denemiş ve çok memnun kalmıştı. Hatta oda bu siteye takılıyor eğer bu konuyu görürse cevap yazar.

0|0
    0|0
    • haklısın ama doktora gıtmek ıstemıyoruz ama bıtterı denerız:)) tesekkurler

• link

bunu ıncelersen ısınıze yarar

0|0
    0|0
    • tesekkur ederım ama orda hap agırlıklı

• esım hap kullanmak ıstemıyor bende ıstemıyorum acıkcası ama yınede ılgıne tesekkur ederım

• erken boşalma uzun süreli tedavi gerektiren bir rahatsızlıkdır ürologa gitmenızı öneririm

• Öncelikle internet sitelerinin sağında solunda çıkan reklamlara kesinlikle itibar etmeyin. Geciktirici etki yapan sprey veya jellerin etken maddeleri, bir lokal anestezik olan lidokain'dir. Fakat kullandığınız jel veya spreyin eşinizde yapacak olduğu yan etkiden çok vajen florasına, hatta uterusa zarar verip vermeyeceğini sorgulamalısınız.

0|0
    0|0
  • devamlı spreyle kremle olmaz bu iş. ilişki sırasında sürekli git gel yerine bi süre git gel bi süre sevişme fantazi vs gibi aktiviteler yaparak süreyi uzatın. bu şekilde yapa yapa erken boşalma sorunu yavaş yavaş ortadan kalkacak ve süre uzayacaktır.

0|0
    0|0
  • Mesaide fötr şapka kullanın hassasiyeti ve sürtünmesi azalır..Geciktirme etkisi var..Ben nefret ediyorum..

0|0
    0|0
  • doktora gitsin ebik gübük şeyler almasın.

0|0
    0|0
  • uyusturuyor ben olsam kullanmam gidip bir doktora görünsün bence

0|0
    0|0
  • ablacım gecıktırıcı bılezıkler var cok ıse yarıyor tavsıye ederım

0|0
    0|0
    • ? lınk verırmısın kardesım

• çok kötü birşey o ilaçlar.tamamen uyuşma yaratıyormuş hiçbirşey hissetmiyormuşsun his kaybı oluyormuş

0|0
    0|0
  • eğer yeni evliyseniz zamanla normale döner diye düşünüyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...