Ne ilginç bir varlığız, çözemedim..

Erkekler her zaman bakire bir kızla evlenmek isterler, ama o kadar ilginç fantazileri vardır ki aklın durur. Erkekler; kızlarla yatıp kalkmayı sürekli seks yapmayı ya da nebileyim grup seksi, ağza boşalmayı, boşladıktan snrada öpmeyi vs binlercesi hepisni denemeye kalkar ya da dener. ama yaş evliliğe gelince bakire kız arıyorum ohaaa her haltı yemişsin ak. bir bakire mi aryosun niye erkeklerin ilişkiye grip girmediğini anlıyamazsın!

Gelelim kıslara genel konuşmuyorum, bir çoğu masum kız ayağına yatar saman altından su yürütür, seks düşkünlüğü olanalrı da var, her zamanda daha büyük penis ister nerene alacan okadar büyük penisi normali yetmiyor mu?

bi de şöyle mantıkları var yakışıklı olacak biraz vucudu olsun penisi de büyükse ok sürekli sevişirim. onlarda da genelde iş evlenmeye gelince masum rolü oynar daha düzgün bir erkek arar.

ne hayat a.k herkes ya birbirini kandırmanın ya da birbirini sikmenin derdinde

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• Bu olayı ben de çok yadırgıyorum, çok tuhaf geliyor.

Her haltı yemekle övünürken, evleneceğin kişinin bakire olmamasını gurur meselesi haline dönüştürebiliyorsun.

E sen çok mu temizsin?

İslam dini bakir olmayan bir erkekle bir bakirenin evlenmesini zaten tasvip etmiyor.

Madem bu kadar önemsiyorsun dini değerleri, eh o halde bunu da biliyor olman lazım öyle değil mi?

Bu gibi bir durumda da maalesef biz kızlar sahte bir kimliğe bürünmek ve kişiliğimizden uzaklaşmak zorunda kalıyoruz. Çünkü karşımızdaki kişinin istediği bu.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• aynen bencede öyle

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Kızlarda bakir bir erkekle evlenmek ister normaldir

0|1
    0|0
  • Genelleme yapmayalım hocam anlattığının tam tersi olan bir sürü erkek ve kız var.

0|1
    0|0
Yükleniyor...