Zar diye tutturan erkeklere sorum..

zara bu kadar önem veriyorsunuz kadın bakire mi kan gelmezse olay çıkarırım vs diyorsunuz peki hiç düşünmüyor musunuz kadın bakirede olsa her şeyi yapabilir sadece zarı korur yani daha kötüsü anal ilişkiye girmiş olabilir bilemezsiniz her türlü yol mevcutken bacak arasından gelecek kan için niye bu kadar kıyamet kopuyor?bir de bekaret raporu isteyenler evlendiğiniz kişiye bu kadar güvenmiyorsanız ilk gecenizden sonra karınızın başkasıyla ilişkiye girmediğini nerden bilebilirsiniz?böyle yaparak kendinizi saf yerine koyduruyorsunuz bilin istedim.

0|0
2|24

En İyi Erkek Görüşü

• Günaydın, Bak canm senin yazdığını destekleyen bir hikayem var :)

Bekareti bozulmuş bir kızla bir gün birisi evlenecek olur fakat kızlık zarı hikayesi sebebiyle evlenmek istemez ancak düşünür taşınır bir çare bulur ve evlenmeye karar veri. Planı şudur ; zifaf gecesi yanına küçük bir şişe kırmızı kan rengi boya alacak tam o iş olduğu an olması gereken yere çaktırmadan dökecektir nasıl olsa erkek o an kendinde olmayak , düğün yapılır zifafa giderken kız o şişeyi evden alır ancak karıştırır ve aynı şişeden bir tane mürekkep şişesi vardır onu alır yanına. Gece iş anında şişeyi açar ve döker ahlar ohlar numaran acıttınlardan sonra erkek işini bitirmiş aslan edasıyla yan yatar ve doğrulup yatağa bakar ki o da ne değişik bir renkde kan var şöyle bir düşünür ve şişerek gerilerek '' Vaayyyy beee ne sokmuşum ama taaa midesine kadar söküp delmişim heeeyt afferin bana ''der Lavuk. Nasıl beğendinmi zar'a bu kadar takan ama bir boktan anlamayanlar çoktur hayatta :))

2|0
    0|0
    • bu kadar aksiyona ne gerek var be kardeşim :) adet zamanı ilişki girersen zaten kan gelir en kral erkek zar dan gelen kan oldugunu bile anlamaz

• Aksiyonu yapan kim bilmem ama hikaye dedik ya :)

Erkekler Ne Diyor 23

• Yazını okudumda birazcık tebessüm etmedim değil :)

Ben öyle bekaret diye tutturan insanlardan değilim ama insanın evleneceği insana da özel birşeyler bırakmış olması tercihimdir. Hani demişsinya bekaretini koruyup da anal yapmış olma ihtimali yok mudiye. İşte burada soruyorum sana , o anal yapan insan en azından bekaretini koruyabilmiş, peki bekaretini koruyamamış bir bayan ne olacak ? Arada çok büyük bir irade farkı var. Bırakında bekaretini koruyan bayanla korumayan bayan arasında bir fark olsun. Kendinizi aynı kefeye koymayın, zaten istesenizde olamazsınız. Bi kere bekaretini ( en değerli hazineni ) vermişsin sen birine, gidip anal yapsan ne olacak, önüne her gelene versen ne olacak.

Bu nedenle her türlü pisliği ve cinsel fantaziyi yapmasına rağmen bekaretini koruyabilmiş insana büyük saygım var. Sizdende aynı saygıyı beklemek hakkım diye düşünüyorum.

1|2
    0|0
    • en büyük iğrençlik anal ilişkidir o zar hazine değildir belli bir yaştan sonra hiçbir anlamı olmayan bir parça sadece.bakış açınız tamamen toplum baskısına göre şekillenmiş.

• Bu kadar sığ düşünmeyin. Dünyadaki tek doğru düşünce sizinki değil. Gün gelir aslında ne kadar yanıldığınızıda farkedebilirsiniz. Herkesin bir doğrusu vardır. Kimse yanlış olan birşeyi doğru diye savunmaz. Yazdıklarımdan ne anladığınız ya da ne kadarını anladığınız sizin seviyenizi belirtiyor zaten. Ufkunuzu açın biraz :) Örneğin afrikada bir kabileyi düşünün: Evlenen genç kızlar o gece herkesin gözleri önünde bekaretini veriyor ve bunu bir törenle yapıyorlar. Bu da onların doğrusu.

• Kalkıp doğru ya da yanlış yapıyorlar diye onlar için yorum yapmak yanlış bence. Herkese kendi inancı doğrudur ama anladığım kadarıyla siz daha bunu kabullenebilmiş değilsiniz. İnsanların düşüncelerine saygı duymak gerekir.

• oyle yapanmı warmıs. hanı rapor ısteyen. duymamıstım. ama olabılır tabı ınsanlar cesıt cesıt arkadasım. ama yanlıs oyle sey kadının kadınlık gururunu zedeler. ayıptır. dedıgın gıbı her haltı yıyorlar artık ınsnalar bu devırde. zaten erkek meclıslerınde yakınılan ılk konu budur. abı soyle duzdun edeplı namuslu ıyı kotu guzel hanı cok dııl, ve KENDINI KORUMUS, kız nerde be. ahh bı bulsam evlenıcem ama. dıgerıde ccewap verır yok abı zor şimdinin kızları evlnemeden her haltı yıyorlar... durum bu yanı. tabı benım dusuncem sadece bekaret degıl onun yerıne kendını korumus tabırını daha uygun buluyorum. evlenene kadar benden bıle korusun ısterım

0|0
    0|0
  • zarını kaybetmiş bir genç kızımız daha .

1|2
    1|0
    • benim sevgilim bile olmadı daha yani yanlış önerme.

• bunun için bakire olmamak gerekmez benim aklım bir erkekten az çalışmadığına göre erkekten az haklara sahip değilim.

• tabi canım kadın erkek eşitir biliyorsun sende :)

• komik bir bakış açısı,

sonuçta o işleri yapmış olabilir diye bekareti bozulmuş biriyle evlenmek normal mi karşılanır,

anlayamadım mantığını

0|0
    1|0
    • kadın sana bakire olduğunu söylüyorsa ama kadından kan gelmemişse kadın büyük ihtimal doğru söylüyordur amacı kandırmak olsa diktirirdi vs. bir sürü yolu var.

• burdakilere niye çemkiriyosun gizli kardeş. Git bakireliğe önem vermeyen biriyle evlen. Teallahım yarabbim ya

1|1
    2|1
    • evlenmek değil olay zaten ben öyle biriyle evlenmem kadın-erkek ayrımı yapan biri ama kaç kişi öldürülüyor bu yüzden kaç kişinin başı yandı.

• kadında bakir istiyorsa peki?ama kadının buna hakkı yok değil mi?

• güldürme beni :D şu sitedeki sorulara bir baksana. sadece bu sitede yaşı ilerlemiş ama hala kendisini eşine saklayan tonla erkekle tanıştım ben bu sitede. şu sitedeki 3 posta atarım 5 posta atarım diye geçinenlerin çoğu bakir emin olabilirsin :D

• çok haklısın ama işte gel de bunu bazı gerizekalı hemcinslerime anlat sabaha kadar tartışırsınız ondan sonra hiçbişey değişmez mantık aynı o yüzden diyorum ya Avrupalılar bunlara gülüyor sadece ...

1|0
    0|1
  • Siz sadece o zara mı takıldığımızı sanıyorsun , evleneceğim kişinin her türlü ilişkiyi sadece benimle yaşamasını tercih ederim yani kandıracak olan insan zarını diktirir yine kandırır onun çaresi yok o yüzden güveneceğim insanı bekliyorum .

0|1
    0|0
    • o zaman sende bakir kal senin evlenciğin insanda seni tertemiz istiyo o zaman

• işte olay güven olmalı zaten bahsettiğim konu bu.

• hanım efendi zaten bakirim merak etmeyin

• Bekaret bence beyinde olmali, insanin ruhu bakir oslun.

yoksa dediğni gibi oral anal sürtünme vs yapanlar ne akdar bakir bakire ? skym böyle bakireliği demez mi insan :))

0|0
    0|0
  • hep bunu söyledim. haklısın.1 erkekle sevişmiş kadın 1000 erkekle yiyişmiş kadından iyidir. insanın ruhu o..pu olmayacak yeterki.

2|0
    0|0
  • sen bunları kendi babana annene de söyleyebiliyormusun :?

1|1
    0|0
    • evet söylüyorum.

• kadın nefsini tutuyorsa adamda tutar ben sana desem ki kadın kendini tutamamıştır biri onu evlendirme vaadiyle kandırmıştır kabul eder misin?

• aşıksam bunu sindirme şansım olabilir. ama evlendikten sonra ortaya çıkarsa böyle bir durum o kadınının da enimde sonum hoş olmaz.

• sevgili gizli güzin abla bacım biz zaten bunları bılıyoruz o kadar da saf değiliz sen rahat ol tecrubeli ile tecrübesiz arasındaki 7 farkı ayırabılırız..sen bizi bırak kendıne bak

0|1
    1|0
    • akıllıyım diye geçiniyorsunuz ama çoğunuz kandırılıyorsunuz

• çok daha aşağıdasın.

• Üstünüz ha aşagudan ha yuksrıdan ne fark eder

• zina yapmaktan korkmuyorsa yani namus olayı yoksa oyle bir insandan ne kadın olur ne anne olur.ha evlenince bir başkasına pompalatacaksa bu kendini kandırıyor demektir herşeyi bilen gören allahı kandıramazsın.zira anal yoldan ilişki yaşamak normal zinadan daha büyük günahtır

0|0
    0|0
  • Yerden goge kadar haklisiniz.

Bu tur insanlar sadece kendilerini dusunur.

Yani rabbena hep bana.

1|0
    0|0
  • Kan gelip gelmemesine değilde bakire olup olmamasına bakarım çünkü kan gelmemesine rağmen bakire olabilir burada kişiye güvenmek gerekiyor. Kadın beyaz kumaş gibidir çabuk kirlenir.

0|0
    0|0
  • kadın dediğin ruhen bakire olacak her şeyi ile kocasına saklıyacak evlenincede her şeyi kocasında yaşayacak

0|0
    0|0
  • bunu neden hatırlatıyosun ben bunları biliyorum zaten bunun için bişeyler bulcam ilerde

0|0
    0|0
    • ne gibi

• atarlanıyorum evet çok sinirleniyorum çünkü bu ayrımcılığa ama öte yandan bakarsan sevgilim bile olmadı daha olay benle alakalı değil yani ne demek erkek her şeyi yapar kadın yutar bunları o kadının aklına yanayım.

• tamam atarlanma ya haklısın o zaman bişey diyemem

• haklsın tavlada zar tutanlara gıcıgım

0|0
    0|1
  • ben bunlari biliyordum ama yinede saol

0|0
    0|0
    • o halde niye zarı seçiyorsun?

• ee o zaman zaten soru senle ilgili değil

• evet oyle qaliba,son zamanlarda hatta onceden evlenmemek icin kendime soz verdim kizlara guvenemiyorum yaa

• Doğru söylüyorsun...benim kızdaki isteğim sadece zar değil ama o kadar saf değiliz .d her anlamda bakire olmalı benim gibi olmalı...elbette bana doğruyu söyler mi? Allah bilir gerisi beni alakadar etmez

0|0
    0|0
  • Biz zaten sizin gibileri kullaniyoruz sadece..azda olsa tertemiz kizlar vsr oldugunaa inan iyorum.sizin gibiler yuzunden ewlenilecek temiz insan kalmadi

0|0
    0|0
    • benim sevgilim bile olmadı bugüne dek herkes benim gibi olsa keşke ama senin gibi önyargılılar göremez.

• siz zevkinize bakarken biz kendimizi sizler gibi kadın kullananlar için mi temiz tutuyoruz?

• Dengini kendin gibi olanini bulursan sorun olmaz.

• Benim için önemli değil.

1|0
    0|0
  • Örn sen mesela.

0|0
    1|0
  • O zar olacak arkadaş sonra tavla oynıcaz :))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• çünkü biz hala tarıma, toprağa dayalı bir toplumdan sanayileşmiş bir topluma geçmenin sancılarını atlatamadık. hala toprağa dayalı toplumlar gibi düşünerek metropollerde yaşıyoruz. toprağa dayalı toplumda toprak, yani mülk, yani sahip olmak her şeydir. birey mülkünü elinde tutmak, onu savunmak ve kendi kanından olan bir sonraki kuşağa aktarmak için yaşar. bu yüzden gelecek kuşağın kendi kanından olmasını garanti altında tutmalıdır. bunun için de evlilikte en büyük ön şartı kadının bekaretidir. zaten bu toplumlarda kadın da bir mülk olarak değerlendirildiği için hem ailesi tarafından satılır (başlık parası), hem de kendisiyle evlenen kişi ona bir yatırım aracı olarak baktığı için her şeyiyle sahip olmak ister. sanayi toplumlarında ise kişinin değeri üretime katkısıyla belirlenir. bu yüzden sahip olduğu mülkten çok üretim becerisi ve yetenekleri daha ön plana çıkmıştır. bu toplumlarda akıllı bir girişimci olmak, mülk sahibi olmaktan daha önemlidir. kadın da üretime katılmış ve bir üreten, bir girişimci olmaya hak kazanmıştır. bu yüzden bekareti toprağa dayalı toplumdaki kadar önem teşkil etmez. şimdi biz türk toplumu olarak aslında bir sanayi devrimi yaşamadığımız, bu sistemleri doğal süreç içinde kendimiz kurmadığımız için de toplumsal yapımızı sanayi toplumuna tam olarak dönüştüremedik. bu yüzden hala toprağa dayalı toplumlar gibi düşünmeye devam ediyoruz. biz sanayi toplumu gibi düşünmeye başladığımız zaman batılılar ve kendi dönüşümlerini sağlamış olan uzak doğu ve asya toplumları bilgi toplumu düzeyini aşmaya başlayacak. bizim de o zaman bekareti aşmış ama yeni sorunlarla boğuşan bir toplumumuz olacak. konunun çağdaşlıkla ne ilgisi var diyenler okumaya zahmet ederlerse belki bir parça bu ilgiyi anlayabilirler diye umuyorum. herkese günaydın.

5|1
    0|1
    • o zamana kadar kaç kişiyi öldürürler daha..

• düşünce yapının tarım toplumundakilerden bile çooook daha geride olduğun, ilkel bir yaşam formunun bir tık üzerinde hayatını idame ettiren basit bir varlık olduğun sonucu ortaya çıkar.

teokin ne yrıca. yüzüklerin efendisi karakteri gibi. okuma yazma öğrenin önce yahu.

• çok güzel bir yorum.günaydın =)

• Once bu ahmaklara o zarın namusla alakalı olmadgno anlatmaları lazm

1|1
    0|0
Yükleniyor...