Bu zamanda hala var mı böyle erkekler?

Gecen bizim burada evlendi bir erkek gorucu usulu ve kizdan kan gelmeyince doktora goturmus ne mal insanlar var ya herkes onlari konusuyo ne gerek var ki boyle rezil etmeye kizi bakireymis zaten. siz esinize boyle yapar miydiniz kan gelmeseydi cok sacma degilmi dugunun ertesi gunu doktora goturup doktor bak bakim bakire mi diye off sinir oldum o mal cocuga :S

0|0
8|18

En İyi Kız Görüşü

• benim arkadaşımında başına geldi kan gelmeyince şüphelenmiş eşi doktora gitmişler.ne kadar adice ve büyük bir hakaret.

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Evet, kızcağıza yapılanlar mide bulandırıcı, insanlık dışı. Ama maalesef günümüzde hala bu kafada olan insanlar çoğunlukta. Bu sitede bile kadın erkek belki % 80 i bu kafada desek abartmamış oluruz.

Bu kafa yapısını kıracak olan siz kadınlarsınız.

Bekarete değer veren erkeğe siz değer vermeyeceksiniz. Ancak böyle aşılır bu mesele.

1|0
    0|1
  • valla durum çok kötü.. ama şunuda unutmamak gerek.. bir erkek bakire bir bayan isteyebilir.. hakkıdır buda onun.. kimse bunu eleştiremez.. bu arakdaş bunu kabul edip evlenmişse bu kişiyle suçlama yapacak hakkıda yok.. kan gelmemişse o zihniyetteki adam tabiki hastaneye de götürür, anasını da çağırır..

0|0
    0|0
    • yil olmus 2013 hala her kizdan kan gelmeyeceni ogrenememisler

• ya soyle dusun arkadasım. birileri z orlamıs olabılır . aıle buyuklerı falan. netıcede bu gorucu usulu arada ask vs yok. adama bır kadın lazım kadına da erkek bu yuzden bır araya gelıyorlar. yoksa yapılmaz. ama toplumsal baskılarda war yoksa hangı adam karısını boyle rezıl etmek ıster. hanı cevap + da olsa - de 2 sındede kız rezıl oluyo. ama bastan konusulmustur belkı bu ısler o da war bılemezsın. kımseyı suclamamak gerek. tabı kızlarında kendını koruması gerek sadece bekarette degıl.

0|0
    0|0
  • bence iyi yapmış öyle herkesin duyacağı şekilde götürmese daha iyi olurdu ama...asıl bu zamanda böyle olmak gerek zaman çok değişti hiçkimseye güven olmuyor...bu sitede bile çok okudum eşini,sevgilisini aldatanları zar diktirip eşini kandıracak olanları...bu devirde öyle olmak lazım asıl..eskiden erkekler daha çok aldatırdı şimdi ise kadınlar daha fazla aldatmaya başladı...çevrede hep görüyorum benim kuzenler bile kaç tane evli kadınla beraber oldular...

0|0
    0|0
  • erkek katılımcılara bakıyorum da, kız istediği ile yatıp kalktığı zaman demediğini bırakmıyorlar, bekaret ile ilgili bu sorunun dışındaki soruları hep bekaret önemliymişcesine cevap veriyorlar, ama bu soruda bambaşka bir profil çiziyorlar. Arkadaşlar: bekaret sizin için önemli mi değil mi? kendinize dürüst olun önce. önemliyse sizler de bu adam gibi hareket edersiniz. değilse o kadına bunları asla yaşatmazsınız. çifte standart uygulamayın lütfen.

0|0
    0|0
  • çok sıradan bir durum hiç şaşırmadım, yobazlar her tarafta. ben olsam kadnın yerinde herifi boşardım. manevi tazminat davası açardım. örümcek kafalı beyinsizler.

1|0
    0|0
  • o kadın artık o geri zekalı adama eski samimiyeti ile bağlanamaz gib güzensizlik ortamı oluşmuş kadına güvenmemiş doktora götürmüş yazık

0|0
    0|0
  • Yazık yazık yazık kadına bir meta bir eşya muamelesi yapmaktan başka bir şey değil, ben böyle aşağılık bir bakış açısına çok karşıyım.Karşımdaki insan hayvan değil!...

0|0
    0|0
  • Evet götürürdüm .

Neden mi ?

Sorun bakire olup olmaması değil ...

Bana yalan söyleyip söylememesi ..

0|0
    0|0
    • Doğru söylüyorsa ve buna rağmen muayeneye götürülmüşse, aranızdaki güven duygusu hiç oturmamış demektir, evliliğinize yazık olur.

Doğru söylemiyorsa zaten bu beraberliği sürdürmenin bir anlamı yok, yalanar üzerine uzun birlikteliklerinşa edilemez, yalanın konusu her ne olursa olsun.

Ancak atladığımız nokta var ki o da şu: Doğruyu söyleyip söylemediğini anlamak istediğimiz yöntem.

Yöntem doğru değil. Yalan ihtimalini keşfetmek uğruna doğru söyleyen bir hanımı kaybetmek büyük bir risk.

• Çünkü bu, bir kadına edilebilecek en büyük hakarettir.

Olması gereken, her özel mevzunun en başında, ona dürüst olmasını sağlayacak rahatlığı vererek öğrenmeniz. Zira erkek bakir diye kadın bakire olmak zorunda değil, uyuşulmuyorsa yollar ayrılır. Aynı şekilde kadın bakire diye erkek bakir olmak zorunda değil. Yine uyum yok ise, yollar ayrılır. Tercih serbesttir. Tahkir etmek, kınamak, be böyleyim sen niçin böyle değilsin kabilinderencide etmek kul hakkıdır.

• Velhasıl, naçizane görüşüm şu ki, siz makul ve anlayışa tabi düşünceleri olan bir insansınız.

Siz Allah'ın kullarına niçin iki kulak bir ağız verdiğini biliyorsunuz.

İki düşünüp bir konuşabilmeyi idrak ve tatbik edebilen bir insansınız.

Lütfen anlık bir hiddet ile o bahsettiğim riski almayın. Onu rencide etmeyin, kaybetmeyin.

Evvelinde açıkça konuşarak onu kazanın.

Esenliklerimle.

• gayet doğal bir tepki birde adamın hissettiklerini düşünmeyi dene. tabiki bunun duyurmak amllık ama bir şekilde öğrenmesi gerekir sessiz sedasız yanlız sessiz sedasızzzzzzz

0|0
    1|0
    • neden evlendi guvenmiyosa. hem sessiz sedasiz yapmamis butun mahalle duymus.

• bahsettiğim olay esnek zarı olanlar içindi kadının esnek zarı var ama doktora gitmek zorunda kalıyor bu adaletsizlik allahın değil insanın insana uyguladığı zulumdür.

• biraz fevri cevap lamışım afedersin özür dilerim .bu konuda senle aynı fikirdeyim. bakire değilse bunu anlamak için doktora gitmek hoş değil zeten bir süre üstünde durulursa anlaşılacak bişey zamanla karara varılır bu konuda bence.

• gayet normal bence neyine şaşırdın

0|0
    1|0
  • tabiki ortam müsait kimin eli kimin cebinde belli değil adamda sonuçta bakıyor kan yok kafası karışıyor ama atladığı bir nokta var kıza güvenmiyorki doktora gidiyor güven yoksa ilişki yürümez zaten

0|0
    0|0
  • saçma bencede

0|0
    0|0
  • yazık çok acı bir olay bayan için:(:(:(:(:(

0|0
    0|0
  • din duygusu tasiyan kimseler icin önemli olmak zorunda.ama ben önem vermiyorum.

0|0
    0|0
    • bekaret dinin değil sadakatin ilk olmanın sembolüdür ateistler bile bekarete önem veriyor...

• asik olursam bir faiseyle bile birlikte olurum. abuk subuk konusmayin.

• Gereksiz olmuş.

0|0
    0|0
  • Boşanırım bile adam haklı .Sen araba alırken bile test sürüşü felan yapıyonmu.O'da senin karın adam nerden bilecek daha önce karısına birisinin vurmadığını.

0|0
    2|1
    • ilerde senin kızında öyle olursa boşasınlar

• belliki böyle konuşarak vakit kaybediyorum direk şikayetçi olucam.

• Sen benim kızımı katamassın hiç bir şekilde konuşmayı öğrende gel.

• o kadının yerinde ben olsam bir dakika bile o adamla evli kalmazdım.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Olgun ve özgüveni yerinde bir beyin eşine olan güveni tamdır zâten, ihtiyaç duymaz böyle bir muameleye...

0|0
    0|0
  • doktora goturmesine karsı cıkmazdım amaaaaa kız oldugumu ogrenınce bosardım direk

0|0
    0|0
  • o kadar cahil insanlar var ki nefret ediyorum bu erkeklerden.

0|0
    0|1
    • biz erkekler evleninceye kadar elin kızına yapmadığımızı bırakmayıp evlendiğimiz kızlardan bekaret isteriz madem böyle şeyler yaptın o kızdan da bekaret isteme ama vajinasıda laşka hale gelmişse biraz erkekler bu konuda haklı...

• üçüncü dünya ülkesi olduğumuzu nereden bileceğiz bu adamlar da olmasa...

0|0
    0|0
    • ne kadar çağdaş olduğumuz buna bağlıysa türkiye bayağı bayağı 1. dünya ülkesi sayılır oş beleş bakmayın hayata.

• ay rezillik bence ne gerek vardi herkezin duymasina kendi aralarinda halletselerdi kusura bakmada o "erkek" olacak kisi ne o* cocuguymus ben olsam o kizin yerinde aninda bosardim asla ve asla doktora gitmezdim tzzzz

0|0
    0|0
  • sevişmediği erkek kalmayan ama zarını diktirip gerdek gecesi kanı gösteren kızlar müstahak böylelerine... beyni gelişmemiş yobaz atmıkları.

0|1
    0|2
  • öyle bşey başıma gelse pıçaklarm onu

0|0
    0|1
    • ben oyle kus beyinli biriyle ayni evde durmam

• haklısın yerden göğe kadar susuyorum.

• haklı valla zavallı kız kim bilir sesinide çıkartamamıştır utancından

Baaddin gibi pıçaklıcan...

Yükleniyor...