Fuckbuddy hayat tarzını benimsemiş bayanlar hakkında ne düşünüyorsunuz?

tüm erkeklerin samimi cevap vermesini özellikle rica ediyorum. f. budy. hayat tarzını benimsemiş bayanlar hakkında ne düşünüyorsunuz? kızlar demek istemedim özellikle bakire- temiz kızlarımıza haksızlık olmasın diye.

lütfen samimiyetle cevaplayın tüm hislerinizi. bu tarz yaşantısı olan en yakın kardeşiniz de olabilirdi. yabancı olunca durum değişir mi sizin açınızdan? ben yaşarım ama yakınım asla yaşayamaz v.s mi veya ne düşünüyorsanız.

teşekürler.

Güncellemeler:
Samimi cevaplayan tüm arkadaşlara teşekkürler. Tabi birilerinin hoşuna gitmedi nefis ne kadar istese de beyin- ruh-hissiyatımız her zaman doğru olana kodlanmıştır. Böyle olunca yapan arkadaşların çoğu bu tezadı içlerinde yaşadıklarından örtüşmeme durumunu ap açık belirtmişler.

Sorumda bayanı ele aldım, erkek de olabilirdi. o da ayrı bir başlıkta konuşulabilir. Kimse kusura bakmasın bir kadın bu genişlikle gözümde bir değer- saygınlık ifade etmiyor.Saygınlık yükleyemedim. Anne olgusudur bayan.

1|1
439

En İyi Erkek Görüşü

• valla cok acık konusucam, işimi görürüm numaramı bile vermem.

1|0
    0|0
    • dürüstçe itirafınızdan dolayı en iyi cevap seçildiniz.

• bildiğin kaşar.

• bizim okulda cok var onlardan

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 38

• Bir kadın, bir kadının cinselliği yaşamasını kirlenme olarak niteliyorsa, yani kendini bu kadar aşağılık mahluk olarak görüyorsa. Ona çok acıyorum.

Neden bir aynaya bakmıyorsunuz ? Siz de bir erkek kadar insansınız.

Soruda F.budy hayat tarzı demişsiniz. O nedir onu da bildiğinizden şüpheliyim. Siz evlilik dışı ilişkiyi kastetmek istediniz di mi ?

2|1
    1|1
    • eşinizin yapmasına izin verirseniz kabul edeyim temizlik olduğunu bu hayat şeklinin.

• Sizi daha fazla yanıtlamayacağım. Keşke ben de sizin okuduğunuzu anlayamadığınızı düşünseydim. Sizin anlamak gibi bir kaygınız da yok. Sizi vicdanınızla başbaşa bırakıyorum. Başkalarının ahlakını sorgularken kendi ahlakınızı görüp not verecek olan sizin kendi vicdanınızdır. Tabi eğer onu dinlerseniz.

Unutmayın gerçekten tanrıya inanıyorsanız siz kendi yaptıklarınızın hesabınızı vereceksiniz, başkalarınınkini değil.

• ben başkalarının hesabını vermeye soyunmadım. vicdan yapmam için iftira atmam lazımdı. çok yersiz bu yaklaşımınız ve mesnetsiz.

benim değil- sizin anlamak gibi kaygınız yok sanırım. Israrla sormak istediğim alanın dışına çıkıp farklı kanallardan örneklemeler veriyorsunuz.

bu hayat tarzında bir bayanı yüceltmediğim için bu sözleri halk etmiyorum.paye ve değer yükleyemem ki. bu bayağı geliyor bana çünkü. Başkalarının ahlakını sorgulamak olarak görmeniz bile açık olmadığınızı gösterir müzakereye

• yabancı turk sıkıntı degıl fark yok. acıkcası fu body hayat tarzı benım ıcın degıl. baglanırım bı de kıza. asıl evlenıcem kızı goremem belkı. gerek yok. aıle krmak ısteyen bırısıysenız kendınızı boyle capkınlık ıslerınden uzak tutmaya calsııyorsunuz yoksa yaparım evde tek kalıyom param war kızlarla ıletısımıde ıyıdır ıyı kotu fızıgım de war. ama anlamsız gelıyor bana. masumıyetımızı kaybetmemek gerek. tabı seks de hanı bır de sureklı sana aıt bır hatun war guzel yanı. her gece her gece. ama zevklı olan bu aktıvıtede gunah. ıste bu yuzden sabır ırade yaratılmıs bence. oyle yapanlara da bır sey demem hayat onların. ılımlıyımdır bıraz arkadasım. ama sana yapım dese hayır derım. kız sa eger tanıdıghım kısı ona kotu bakarım acıkcası. arkadaslık kurmam. erkekse de hayat onun derım. sneın yakının war sankı. ben saf yapımı korumaya calısıyorum cunku testı bır kere kırıldımı o ıslere dalıp hayatımı uckur pesınde gecırmek ıstemıyorum duzfun temız kendını korumus namuslu bır byn la aıle kurma dusuncesındeyım arkadasım. benı anlarmısın bılmem. kımı dıyor ne bıcım erkeksın bekarsın yakısıklsıın gencte gosterıyon fıtsın karıkız alemına dalsana cak gec dıyorlar hatta bayanlar bıle:DDD

2|0
    0|0
    • kendinizi bozmayın. Helal olsun size. Boş verin kimin ne dediğini. Doğru olandan ayrılmayın. Yakışıklılık- maddi yeterlilik günah yapmak için bir gerekçe olabilir mi?. 2. en iyi cevap seçme şansım maalesef yok. olsaydı seçmek isterdim. Teşekürler yorumunuz için.

• tsk ederım guzel dusuncelerın ıcın, en ıyı cecap onemlı degıl. kendıne ıyı bak arkadasım

• ben teşekkür ederim. Sağ olun inş.

• Türk erkeğinin dar kafalı düşünce tarzı işte, hem işini görüyor rahatlıyor tatmin oluyor sonra o* deyip üstüne tükürüyor.

Eğer öyle bir ilişkim olsaydı beraber olduğum kadına saygı duyardım. Çünkü beni rahatlatmış defalarca orgazma ulaştırmış mutlu etmiş birini aşağılamam, belki bir hafta sonra tekrar vücudum bunu isteyecek, o yüzden saygı duyarım ve o kişiyi de asla rezil etmem sağda solda görünce de aha bu o*dur demem. Dışarda hayat kadını herhangi bir travesti de görsem umrumda olmaz, etrafa zarar vermediği sürece o da benim için sıradan bir insandır.

3|0
    0|1
    • eşiniz yapar mısınız peki bu saydıklarınızı?

• bunu hazmetmek pek mümkün değil açıkçası. şöyle düşün hoşlandığın bir erkek var. onu öpeken insanın aklına gelmez mi acaba bu dudakları benden önce kaç kişi öptü diye. insan bunu kola kolay içine sindiremez, hazmedemez. Yine de çok seversem belki..

• güncellemede buna değindim zaten. ahlak ve değer yargıları bu kadar ucuz- bayağı olmamalı. böyle düşündüğüm içinde ben hasta olarak görülüyorsam bu hastalıktan onur duyarım ancak.

• Bu kişinin ahlak ve inanç anlayışıyla ilgili kimilerine göre çok aşağlık iğrenç kişiliksiz kimilerine göre normal bir şey gibi görülebilir.

Bana göre namus kavramı olmayan iffetsiz kendini tamamen bu dünyanın zevklerine odaklamış insanların yapabileceği bir şey

1|0
    0|0
  • sen kendini birilerine ait olarakmı görüyorsun. ve neden kızlar demek istemedim dedin örneğin sen kız değilsen kirlenmişmisin kirlimisin. kendi cinsinizi dahi bu kadar parçalıyorsanız. sizin zihinleriniz alt edilmiş teslim alinmiştir. erkek değilsen bile zihniyetin erkek zihniyeti.

1|0
    0|0
    • bu yorumu kardeşiniz içinde yapar mıydınız böyle bir hayatı olsaydı? Kucaktan kucağa?

• arkadaşım hem fbuddy hakkında ne düşünüyorsunuz diye soruyorsun, hem de ardından insanın eşini karıştırıyorsun. Niyetin ne senin? eş ile fbuddy aynı şeyler mi allahaşkına? insan eşiyle yaşadıklarını fbuddy ile yaşar mı? hayır eşin var da onun da fbuddy'si varsa bunu eşinle çöz burası yeri değil. hayır sen birinin fbuddy'sisin de buradan durumuna meşrulaştırmaya çalışıyorsan buradaki insanlar zaten fbuddy mevhumuna yeni yeni alışan bir toplumun (alışırken de sürekli irin salgılayan) bireyleri. Ne diye insanların duygularını incitmeye çalışıyorsun?bir psikologa görün.

0|0
    0|1
    • soruyu anlamamışsınız. onlara bakışınız nasıl, böyle biri ile evlenir miydinizden en son dediğiniz yorum bile çıkmaz.

• Güzelim sen asıl benim yazdıklarımı anlamamışsın. Ben asıl senin niyetini anlamadım. Burada birine fbuddy ile ilgili soru soruyorsan, eşleri karıştırmayacaksın. Sen tanımıyor musun içinde yaşadığın milletin erkeklerini. Diyelim tanımıyorsun, burada yazdıklarını da mı okumuyorsun? Kimse öğretmedi mi Türkler için at, avrat, silah kutsaldır, can verilir bunlar verilmez? Sorduğun sorunun cevabı açık ama senin niyetin açık değil maalesef.

• Benim vardı ikimizde evliydik o sırada haftada iki gün bulusurduk ve bulusmamiz sadece seks içindi birbirimize karşı saygiliydik Bir seneye yakin sürdü sonra yeter bitsin artık eşimi aldatmayacam dedi ve bitti ne o aradı ne ben. Asıl soruna gelince böyle bir kadın değil kardeşim kuzenim olsa vururum oldururum ama o kadına saygım vardı

0|0
    1|0
    • bu kadar sert tepkiniz varken yakınınız için, o kadına nasıl saygı duyabildiniz? Üstelik aldatmada var içinde işin.

• Bilmem belkide tek hatası bu olduğu için saygım vardı oturmasini kalkmasını biliyordu kültürlü saygılı efendi bir yapısı vardı ve aldatma sebebide benimle tipa tip ayniydi

• aldatmanın mazur görülecek bir yanı olabilir mi? İsterse kocası işlevsiz olsun. Oturmasını- kalkmasını bilen önce vicdanını bilecek. Ötesi vicdan yapmadan kocasını aldatabilen biri kusura bakmayın bu değerleri hak etmiyor.

• hayat onların benim değil. karışmam isteyen istediğini yapar :) banada verirse bende yaparım ne var yani :))

0|0
    0|0
  • bence kimse yaşamamalı.ama tabi insnaların tercihi.ama bu tip yaşantı evlilik ve aşk müesseselerini bitirir

2|0
    0|0
  • baglanmak yok dıye bır fılm vardı bu konuyla ılgılı galıba.. cok guzel bı fılmdı.. f.body tarzını benımsemıs kadınlara saygı duyuyorum.. seks ıcın karsıdakını uygun goruyorsa sıkıntı yoktur yanı

0|0
    0|0
    • ben duymuyorum. Düşüncenizdir.

• yasam tercıgı hakkı en temel haktır.. kımseyı tarzından ve zevkınden dolayı kınayamazsınız.. kız sevgılı ıstemıyordur ancak ınsanın dogası geregı ıhtıyac duydugu seksı de kendıne uygujn gordugu bır erkekle standart sekılde uygulayabılır.. bunun gunumuzdekı sevgılıkten ne farkı var anlatırmısın bana lutfen.. gunumuzde sevgılık nedır sevgılı olmaya ne gerek var kı.. butun sevgılerın (aıle ıcı harıc) temelı sekstır..

• sizin gibi düşünmüyorum.

• F. Budyim olursa düşünürüm bunu, şimdilik pas geçiyorum.

Herkez kendi hayatından sorumludur elbette ama bir kiz kardesim olsaydi eger, istemezdim buyuk ihtimalle boyle birsey yasasin vs

0|0
    0|0
  • elde edemeyen ve kıskanan ların o. demesini umursayan biri isen ama o filimlerden örendiyin tarzla kadınlar cinsel duygulardan ayrılınca gerçek sevgiyi gören bir tarz bazıları o. dicek bazıları kolay ve bazılarıda balanıcak ve hep sizi isticek sen hangi cevabı istiyosan onu dinle

0|0
    0|0
    • hiç bir şey anlamadım. daha sadeleştirseniz özetleseniz.

• fikirlerinizi sordum. Duymak istediğimi değil.

• bu işin ana fikri yok yukarıda özet geçtim ayrıntıları gösterekek anlatsalar sana daha iyi olur ...

• benim oyle bir-iki bayan arkadasim var tabi. arada bir gorusuruz ve seks yapariz. ama bu ortamdakiler biraz yobaz olduğu için anlamazlar. hatta seni asagilar bazi ahmaklar. bu tarz insanlar hakkında ne dusundugume gelince, onlar da senin benim gibi insan, sorunu yok yani. evliliği benimsememiş ve cani istediğinde ihtiyacini gideren kişiler. bunda hic ters birsey yok.

0|0
    0|1
    • öyle diyorsun ama ya karın yapsa böyle mi düşünürsün yine.

• burdn olur. özelden olmaz. sor- söyleyeyim.

• buradan konuşmam cok ozel seyler var. neyse bosver o zaman esimle ilgili muhabbetleri salla gitsin.

• Tam bir sürtük, ahlak düşkünü yoldan çıkma heveslerinin kurbanı adi kötü kadın!

0|1
    0|1
  • ihtiyac olabilir her insanda olduğu gibi ve etraftan kimsenin haberi olmasın diye hiç tanımasdığı ya da güvendiği biriyle yapabilir yapılıyor ve yaptımda her nekadar ahlaki yönden uyguın olmasada yaptım ihtiyacım olsA yine yaparım

0|0
    0|0
    • yaptınız mı diye sormuyorum soruda, ne düşünürsünüz bu kadınlar için diye soruyorum.

• dedim ya normal bence ben yaptıysam herkes yapabilir

• Lafa Gelince Herkez Karsi Cikar Ama İş İcraate gelince Senden benden Once Kosarlar ondan Doalyı Herkezin Kendine ozgu hayatı var kim ne yapmak isterse onu oyle yapar Mutluluk Bireyin Kendi ellerinde baskasinin değil

1|0
    0|0
    • hayatlarını baltalayan mı var? Ben bayan halimle midem bulanıyor bu bayağılıklarına.

• Ruhlarla işim Yok :) Neyse Daha fazla bir acıklama gereksimi duymuyorum ! Herkezin kendi bildigi dogrudur.. kimse kimsenin fikrini değiştiremez sonucta ! Ama biraz Yasamin icine girip anlamak gerek 1

• yaşamın merkezinde olduğumuzu düşünüyorum. Ama anlamak için o yaşamdan almayayım gerek yok buna..

• Bu tür hayat kendini Müslüman olarak ifade edenler için asla değildir diye düşünüyorum...

0|0
    0|0
  • Sevişilir, bakılır

0|0
    0|0
  • F. buddy demek istedin heralde bakan göze ve akla göre deişir ve bu senin tarzı değil cevabı ne yapıcaksın ?

0|0
    0|0
  • Türkiye'de gerçekten fuckbuddy' nin ne olduğunu bilen ve uygulayan birileri olduğunu sanmıyorum.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    18

Kızlar Ne Diyor 4

• bakire = temiz

bakire olmayan = kirli, namussuz, ahlaksız

işte bu zihniyete çok haşin bir fuckbuddy lazım asıl...

0|3
    0|1
    • zihniyete değil- ondan onun kucağına atlayana derseniz ancak yerinde olur.

• şöyle yaklaşmanı tavsiye edeceğim. katolik arkadaşını, inancına katılmadığın halde nasıl kabulleniyor, arkadaşlık ediyorsan, bu tip yaşayan birisiyle de aynı şekilde arkadaşlık edip kabullenebiirsin. bunu yapmaya mecbur değilsin tabiki. ama yaparsan karşındaki insanın seninle olan paylaşımı, onun kendi özelinde yaşadığı şeyden etkilenmemeni, başka insani değerleri olduğunu görüp onu hoşgörmeni sağlar.

• bir çok renkte- yapıda arkadaşım var ve gayet ılımlı sıcak ilişkilerimiz var. ama söz konusu bu hayat tarı ise inanın saygı duyamıyorum. Ha sorarlarsa fikrimi beyan ederim ama konusu açılmazsa değinmem bile.

• benim erkek kardeşimin bir f.budy si vardı bence kötü his yok sadece öyle bunu sevdiğin insanla yaşarsan daha anlamlı olabilir

0|2
    0|0
  • duygusal yıpranma yüzünden

0|0
    0|0
    • açar mısın? anlamadım.

• bırakıp gidenlerinden ondan farkı yok

• o ayrı boyutu bundan bağımsız.

• f. budy nin ne olduğnu biriniz açıkalrmısnız merak ettim ya

0|0
    0|1
Yükleniyor...