Kondom ile oral seks yaptınız mı?

selamlar acaba kondom ile oral seks yapanınız oldu mu? yeni bir ilişkim var çok tanımıyorum hastalık kapmaktan korkuyorum biraz. acaba bunu teklif etsem tuhaf mı olur?

0|0
7|27

En İyi Erkek Görüşü

• kondom takmana gerek yok rahat rahat emip yalayıp yutabilrisin bayan vajinası gibi olmaz erkek penisi rahat ol

2|0
    0|0
    • ama nette hastalık kapılabilir yazıyor

• ya bir de şu var mesela gece eve geliyoruz ben adamı önceden duşa gir diye zorluyum mi yani olaylar gelişiyor :D

• bence temizdir o yaniii ben cinsel ilişki yaşayapcağım zaman temiz olurum

bence soöyle duş al dee ne var bunda yanii adam seksi bedavaya getiriyor gitsin duşunu alsın

Erkekler Ne Diyor 26

• ben yaptım girip cıktıgı anlaşılmıyo pek yani kaymıyodu fazla herseyden öncede sağlık tabi o ikinizin arasındaki güvene kalmıs

0|0
    0|1
  • Dondurmayi paketinden açmadan yalamak gibi bişey olur bu evladım,tat alamazsın bırak ağzında erisin aksın o vanilya

1|0
    1|0
  • la benmi yanlış yerde doğdum veya yanlış kızları mı tanıdım bu nasıl bir iş nasıl bir hayat veya türk toplumu yozlaşıyor benim mi haberim yok.ablacım daha tanımıyorum fazla diyorsun nasıl oluyorda hemen adamın aletini ağzına alıveriyorsun evli falan hiç değilsin.allah allah yok ya bu dünyanın kesinlikle çivisi çıkmış.kusura bakmazsanız bişey soracam siz inançlı birimisiniz veya aileniz islama inanırmı?

0|0
    0|0
    • inançlııym yanlış ama yapıyorum :D

• meyveli kondomlardan alsın ve bunblar niye meyveli biliyomusun diye sor ;) ve göster teklif olumlu cevap %100

0|0
    0|0
  • erkekler et ete degmesını ıster. pek zevklı de olmaz ama dene bakalım

0|0
    0|0
  • bence hastalık kapmazsın ama menisini yutmak istemiyorsan kullanabilirsin

0|0
    0|0
  • kondomla oral seksten bişey anlamazsın balon şişirmek gibi bişey olur sanırm.

0|1
    0|0
  • kondomla 5 kondomsuz 10 de o anlar

0|0
    0|0
  • yaptım baya hatta meyveli aldık kız için iyidi ama bana zevk vermedi

0|0
    0|0
  • çok zevksin sende zevk almazsın naylonu emersin

0|0
    0|1
  • nasıl çok tnışmdan hemen bu seks noktasın geliyorsunuz ? kim açıyor konuyu ?

1|0
    0|0
    • kimse açmıyor kendiliğinden gelişiyor kafalar hafif güzelken öpüşmeyle başlayıp devam ediyor :D

• bize neyi doğru dürüst öğrettiler ki sanki:D

• hadi sorun şu kızların çok namuslu olduğunu öğrettiler bize ehep onlar adokunma ayıp o ayıp bu ayıp ama onlar bizden daha yırtıkmış meğerse belkide sorun bu

• tuhaf olmaz bunu yapanlar var , karşındakinin sana saygısı varsa itiraz etmez zaten

0|0
    0|1
  • senin için problem olabilir oral seks in keyfine zevkine varamazsın kondomla

0|0
    0|0
  • ben yaptım zzzevki azalıyor ama yine boşalıyorum

0|0
    0|0
  • Teklif bile etme.

0|0
    0|0
  • gülü seven dikenine katlanır bebeğim ;)

0|0
    0|0
  • oralmı seviyorsun

0|0
    0|0
  • tadı yokkkkkkkkk

0|0
    0|0
  • sen verecek kadar tanımıssın bence gerek yok kondoma

0|0
    0|1
  • okey meyveli al tadı hoşuna gidip ısırmada :)

0|0
    0|0
  • Partnerine ayıp olur

0|0
    0|0
  • la sevgiliye ne gerek var o zaman al bir kutu kondom sakız niyetine çiğne:)

hastalıktan korkuyosan emin olmadığın biriyle böyle şeyler deneme

0|0
    0|1
  • içine kondomla mıo alcan ? gavur mu bu

0|0
    0|0
  • Yuh yeni sevgiliyle hemen ilişkimi yaşayacaksın milletimiz iyice çıldırdı

1|0
    0|0
  • zek alınmaz ki condom ile

0|0
    0|0
  • Yeni ilişkin olan sevgiline oral seks yapcan vay maşallah.)

0|0
    0|0
    • sorunun cevabını alamadım?

Kızlar Ne Diyor 7

• kondomla yalarken erkek zevk almıyor. ben denedim kondomsuz yapmakta sakınca yok.

0|2
    0|0
  • kendini neden oral yapmak zorunda hissediyorsun

0|0
    0|1
  • midem kaldırmıyor kondomsuz de

0|0
    0|3
  • kendinizi bu kadar ucuz görmeyin ya, ne işin var hayatında ciddi bir yeri olmayan adamla?

1|2
    1|2
    • sorunun cevabı bu mu?

• namus bekçileri de geldiğine göre konu kilit

• herkes kendi namusunu bekler benim bildiğim. Acıdım ailene.

• Kondom ile oral olmaz ki canım

2|2
    1|0
    • Bi git kezbanmisin,

Meyveli kondomlar niye var peki?

• kurubaklava biliyorsan detay ver lütfen:D

• ben kondomu azıyla takan kız bile tanıyorum amatörler ya kızlar bundan benim gibileri seviyo sen biliyosun başkasıyla olmaz diyenleri şimdi anladım :S malesef hepinize öretemem biraz internetten faydalanın örenin ufkunuz açılsın

• hastalıktan korkmana gerek yok ilişki öncesi duş almayı teklif et terlememiş temiz olması yeterli komdonla deneme bile çok saçma miden bulanır

2|2
    0|0
    • yukarıda da yazdım birisine mesela sabaha karşı eve geliyoruz olaylar gelişiyor adamı hoppa duşa mı yollıyım tuhaf olmaz mı ya

• rica ederim

• kondomö en güvenlisi saçmalama en azında ilişkedi çiftler birbirine güvenene kadar meyveli kondonlar sırf bu düşüncelerinizi yıkmak için yapıldı yoksa ben çizgili ve noktalılarla şok etkisi yaratırım ilk ler önemli ^^

• kondomla oral zor olur , öcnesinde yapsan daha iyi olur ... teklifi de karşıdan bekle

2|2
    0|0
    • ya adamın umurunda olmazki onda hastalık var mı yok mu bana geçer mi. benim başka partnerim olmadığını biliyor ama ben ondan emin değilim

• evet.aslında duygusal olarak açıldık birbirimize hoşlandığımızı söyledik.ama ben 2ay sonra geri tr.ye döneceğim için ciddi bir ilişki istemiyorum dedim

• bence de kafanız rahat olur :)

Yükleniyor...