Yapmak zorundayım, hymenoplast ameliyatını bilen var mı?

Kızlık zarı dikimi, mecburum, pişmanım, yaşamak zorundayım...

bu işlemi bilen varmı ücreti nedir, güvenilir midir..

Güncellemeler:
bende burayı halt zannederdim ha... tecavüzdü... böyle boş konuşmayın... alışmışsınız.

0|0
14|22

En İyi Kız Görüşü

• Kadın doğum uzmanına gideceksin ve anlatacaksın. Güvenlidir.. Büyük şehirlerde bir jinekologa gidersen daha rahat edersin.. Fiyatını gideceğin hekime göre değişir.

Kimseye buradakilere hesap vermek zorunda dğilsin.. Sroumlulk sana aıt. Ahlak bekçilerine takılma..

5|0
    2|2
    • oh beeee

oh beeeeeeeeeeeeeee şükürrr

sağol bacım ya

• Ya bu senın hayatın neden sorumluklarındaı başkalarına yukluyorsun. Dik dur hayatta..

Hayatına yön verirken en son kararı sen ver ki yaşamının bir anlamı olsun..

• allah kolaylık versin

Erkekler Ne Diyor 22

• Öncelikle sorununu paylaştığın için teşekkürler ve geçmiş olsun .Sana konuyla ilgili biraz bilgi göndereyim.Kızlık zarı dikimi zor bir operasyon mudur link

Kızlık zarı nasıl dikilir link

Kızlık zarı hangi durumlarda diktirilebilir link

Sana konuyla ilgili doktorda tavsiye edebilrdim ama burda isim vermem doğru olmaz.Gülen yüzün hiç solmasın.Herkesi de aynı düşünme lütfen.İyi kişiler de olabilir heryer de.

5|0
    0|0
  • Sen daha en başında evleneceğin adamı "kandırma" yolunu seçmişsin. Bak kandırmak diyorum çünkü zarını diktirip onu bakire olduğuna inandıracaksın. Gerek yok. Sen bu yalanın altından kalkabilecek misin peki? Her ilişkiye girdiğinizde aklına başka şeyler gelecek, düşünsene bu yüzden sağlıklı bir cinsel hayatın bile olamayabilir. Çocuklarınız olacak... Neyse, bunları seni üzmek için söylemiyorum. Sadece, bu kandırma olayı çok acımasızca. Sen durumu anlatacaksın... "Zamanında sen de sevmedin mi? Birine çok güvenmedin mi? Güvenini boşa çıkarmadı mı kimse?" diye soracaksın. Eğer ki durum tamamen tecavüz ise ve karşındaki adamın sana inanacağını düşünüyorsan da bütün gerçekleri söylemelisin. Gerçekten seninle birlikte geçireceği bir hayatın hayallerini kurmuşsa zaten bu adam sana ya inanır, ya inanır. Başka türlüsü olamaz. Emin ol, işin içinde ayrılık varsa bile, bu bütün birlikteliğini yalanlar üzerine kurmaktan kat kat iyidir. Bu sana huzur getirecektir... Dünya emekçi kadınlar günün kutlu olsun...

2|0
    2|0
    • Sessizce çıkarım o zaman hayatından hiç bi açıklama yapmadan,

• Çok yüreklisin... Senin gibi birini tanımış olduğuna bile mutlu olmalı ama bunu hiç bir zaman öğrenemeyeceği için seni hep suçlayacak, kötü hatırlayacak, ne acı... Gerçekten takdir edilecek bir karar seninki... Kendini bir köşeye koyup sevdiğin adamı düşünmek... Onun için onu terk etmek... Umarım düşlediğin hayatı düşlediğin bir insanla yaşarsın... Zorundalık kötüdür, kendi ayakların üzerinde durabilirsin umarım...

• adam edemedim şu deli gönlümü en olmazını bulup sevdi nedense şimdi olmaz olan benim artık, yazık ki ölüm bile yetmeyecek onu unutmaya, en azından tertemiz dokunulmamış koklanmamış birini sevdiğini düşünsün... sağol arkadaş...

• Köyün imamı kızla beraber oluyor. Kız imama "evlenince kocama ne diyecem" diyor. imamda "kırmızı mürekep alır gece dökersin" der.

Neyse kız evlencek düğün öncesi mürekkebi hazırlıyor fakat kardeşi açarken mürekkep dökülüyor. Ablam kızar diye köyün bakkalına gidip kırmızı mürekep istiyor. Bakkal "kırmızı yok mavi var" diyor. Çocukda "olsun mavi ver" der alır yerine kor.

Kız gece gerdeğe girer, mürekkebi çaktırmadan çarşafa döker. Neyse damat karanlıkta bakmadan çarşafı dılarıda bekleyen nedimeye, yengeye verir. Bakarlar ki çarşaf kırmızı yerine mavi. Olayı çözemezler "gidelim köyün imamına soralım derler.

İmam bakar durumu kurtarmak için damada döner "be ayı öyle hart diye sokulur mu kızın ödünü kopartmışın" der olay çözülür.

3|0
    0|0
  • =( her şeyi kendi kendine atlatmak zorunda değilsin. sana yakın birinden yardım isteyemiyosan evleneceğin kişiyle bi şekilde paylaş bence. İnanmaz diye düşünüyosan yada kesinlikle onunla paylaşmam diyosan önce bi psikologa git derdini anlat. Sorunu çözmeden önce sağlıklı düşünebilmelisin çünkü. Çok zor zamanlar geçirdiğini tahmin edebiliyorum. =(

bide karşındakine doğruları söylemeyeceksen kendini buna alıştırabilirmisin bunu da düşün. Çopu insan uzun süre yalan söyleyince istemeden kendiside inanıyor söylediği yalana. Kendini kandırabiliyor yani. Eğer böyle olabileceğini düşünüyosan bence mutluluğuna bak. ameliyatını ol ilk sefer i sorunsuz anlatırsan ondan sonra sende unut olanları ...

yapmak zor ama yaşayan birisi için eminim en kolayı en huzurlusu budur.

saçma sapan konuşanlarıda boşver. sen kendini biliyosun nasıl olsa.

0|0
    0|0
  • şimdi bunu diktirmesi basit operasyonda sen kaldırabilcekmisin eşim dediğin insana bir ömür böyle bir yalan söylemeyi?

1|0
    0|0
  • Sen zmanında fındığı kır sonra tamir ettir deyim yerindeyse çakma zar kullan sonrada ben sana bakire geldim diye garibanı kandır Yapmışsan bişey arkasında dur

1|1
    1|0
    • işte oda aynı senin gibi düşünecek. yıllar aldı kendime gelmem, şimdi sevmişken... bazen bişeyler senin kontrolünde gitmez kötü iş geldi başıma .. dedim ya çaresizim mecburum bunu yapmak benim için de kolay değil

• Zar dikimi çok başarılı değil. İlişkiden yarım saat 1 saat önce dikilmeli. Çünkü yürürken biyerden inip çıkarken tekrar yırtılabilir.

0|0
    0|0
  • Güncellemen güzel.

0|0
    0|0
  • arkadaşım bence anlat sevdiğin insana.her insan hata yapar önemli olan aynı hatayı tekrar yapmamak.eğer ona yalan söylersen onunla geçirdiğin her zaman senin içinde bir sıkıntı olacak yalan söylediğin için ve bir gün gelir anlarsa da o zamanda daha kötü olur.o yüzden tavsiyem anlat herşeyi

0|0
    0|0
  • Mecburda değilsin pişmanda olma bence seni seven biri varsa karşında neyin önemi var ki en önemli olan GÜVEN , bedenler değil kafaların içi bozuk olmasın gerisi boş sevmişin istemişin birlikte olmuşsun bu senden başka kimseyi ilgilendirmez

0|0
    0|0
  • sonra beyaz gelinlikler içinde mutlu ve mesut bir şekilde evlenirsin :-))

huzur içinde :-)

seni alan ne şanslı

0|0
    0|0
  • tum tedaviler dahil bin lira civari ama cesidi cok onemli olan hangisini istemen

0|0
    0|0
    • sadece kurumlara cok dikkat et her uzmanim ben diyene inanma be trdavi turunu iyi ogren

• Evlilik hayatının en büyük yalanını söylemeye hazırlanıyorsun yani.YAZIK

0|1
    0|0
  • yaşadıgın hıc bır seyden pısman olma...

tek sorun erkek arkadasınsa ve ona bunu anlatamam dıyorsan senı bıraksın, baskasını bulsun...ne zarmıs arkadas...senın gecmısın onu ılgılendırmez sonucta

0|0
    0|0
    • ama bu aşılamayacak bi sorun için onu anlıyorum fakat :( çarem yok seviyorum.

• durum tecavuzse olayın senle hıc alakası yok demektir...bunu anlayısla karsılamalı, karsılayamıyorsa ztn ondan sana es olmaz..bır kızı zarı ıcın mı sever bır ınsan ya, kaldı kı onun hıc bır sucu yoksa

• off yazık be çocuga valla yapmısan bile arkasında dur anlat belkide o senden önce hi birşey yapmadı onun günahı ne daha evlenirken böyle büyük bir yalan inan hi kimse hak etmez böye bir yalanı

0|0
    1|0
    • biliyorum ya terkedeceğim yada bu işte.. açıklayamam...

• seviyorsun tamam ancak kararı ona bırak oursa olur olmassa olmaz kolay değil hayatının kalanını geçireceğin adama böyle bir şey yapmak doğru olanı sen zaten biliyorsun ne olduysa adam akıllı otur konuş emin ol onun yerinde olsan sende böyle yapılmasını isterdin

• tama yaşadıgın kötü bir durum nasıl oldu falan bunun önemi yok pek ancak doğru yalansız bir şekilde anlatırsan merak etme bırakmaz bir erkek seni bu yüzden

• Bilmiyorum

0|0
    0|0
  • tecavuzse anlat kımse senı yargılayamaz dıktırmekten daha sereflıdır en azından

0|0
    1|0
  • ben biliyorumda.olay diktirmeyle bitmiyor.tekrar yırtılma durumunda ilk defasındaki gibi kanama olmayacak bunu beklememelisin.kan durumu 1 defaya mahsus bir olaydır bunu da belirtmek isterim.

0|0
    0|0
  • seni her şekilde kabul etmeyen erkek sevmiyordur zaten:(

0|0
    0|0
  • allah kolaylık versin.

0|0
    0|0
  • senin için çok üzgünüm

0|0
    0|0
  • Çok seviyorum diyosunuz hemen ilişkiye giriyosunuz sonra da böyle pişman oluyosunuz ilişkiye girmeden sevemiyo musunuz ilişki olmadan aşk olmuyo mu...

6|0
    2|0

Kızlar Ne Diyor 13

• Bazıları hak ve özgürlükten bahseder. Takılır eder Bakirim ayagına bakireyim ayagına alasını yapar da saman altından su yurutur. senın ne yaptıgın ne yaşadıgın kımseyı ılgılendırmez bırak ısteyen tecavuz desin isteyen kendi isteğiyle desin kötü laflar bile kullansın. İnsan kendısı neyse karsısındakını öyle görürmüş. Bu senın hayatın ister evlenınce yaşarsın ister evlenmeden kime ne ? Birçok hastanede bu işlem uygulanıyor.Kadın dogum uzmanlarını arastır canım...

2|0
    0|0
  • bence bu ameliyatı olucağına ona bi süpriz hazırla bi akşam yemeği...şıkır şıkır giyin...bi rakı sofrası kur kalk önünde oyna tabi tüm bunları yaparken onunda bi büyüğü bitirmesini sağla...tabi sende içiyomuş gibi görünmelisin :) sarhoş et sonrada uyut ...elini kolunu biyerini kes bi çarşafa sür kanı o uyurken zorla üstüne çık ve içine girmesini sağla...sabah uyandığında gece yaşadıklarını birer fotograf sahnesi gibi kesik kesik hatırlayacağınedena pek durumu çakmaz bence...dayanamadım de kanlı çarşafı göster ...ne blim gidip zarını diktirmekten daha akıllıca bi çözüm bu ...aama en iyisi otur anlat ...

0|0
    0|0
  • link işine yarar.

1|0
    0|0
  • Her kadının kızlık zarı tamir edilebilir. Bu tip işlemlerde flep yöntemi kullanılmaktadır. Flep yönteminde vajina dokusunda bir parça kesilerek karşı duvara dikilir. Böylece suni bir zar yapılmış olur. Buna ek olarak bazı daraltma işlemi de gerekebilir.

Kızlık zarının yapısına göre ilişkiden 3 gün önce yapılacağı gibi yıllar öncende dikim işlemi yapılabilir.Kızlık zarı dikimi işlemi yaklaşık olarak 30 – 45 dakika arasında sürmektedir. işlem öncesinde bölge uyuşturulur veya hasta uyutulur.

Kızlık zarı dikimi esnasında hasta hiçbir ağrı hissetmez.

İşlem normal hayatınızı engellemez. Kızlık zarı dilimi işlemi bittikten sonra Hasta normal hayatına devam edebilir. Ancak doktorunuzun önerilerini dikkate almanız gerekmektedir.

Kızlık zarının dikildiği dışarıdan anlaşılmaz. Kızlık zarının dikildiğini uzman doktorlar hariç kimse anlayamaz.

1|0
    0|0
    • bir yıla kladar düğünüm olacak bunu yapmam şimdi mümkündür o zaman hemen düğün öncesi yapamam çünkü aksilik çıkabilir

• bizde önce uzman doktora götürürüz:)

• Arkadaşlar doğru veya yanlış anlaşılır ve anlaşılmaz beni ilgilendirmez.

Arkadaş bilgi istedi bilgi verdim.

• Yaptığının arkasında dur ve kız olmadığını söyle yaparken sonunu düşünmediğin şeyi yumurta kapıya dayanınca hatırlayıp pişman olma aptallığını anlamıyorum ben.Sen o ameliyat masasına yatabileceğine inanıyor musun? Şahsen benim başıma gelse böyle birşey yapamam.Korkarım.

0|0
    1|0
    • ya ben kız arkadsmla ılk ılıskıde kan gelmedı fakat esnek felan degıl o wcye gıttıgınde gelmıs sonra soyledı bana. bu dogru mudur kafayı yıcem sormaya levelımde yetmyoo

• gizli3535'e cevap. Sen yeme böyle sonra wc.de geldi falan sözlerini.

• gizli 3535 git kime sorarsan sor herkeste renkde değişir başka şeyde bakma bunlara sen günaha girme, git jinekologa sor bak isttersen ben çok ciddiyim öyle olmuş olabilir

• bence doğruyu anlat evleneceğin kişiye..tecavüzse senin ne suçun var...ama yalan söylersen ahirette kul hakkına girersin..

0|1
    0|0
  • dugunden 2 veya 3 gun once yapılıyormus dıye bılıyorum ama konus bence senı sevıyorsa anlayacaktır sonra onun yuzune nasıl bakacaksın

1|0
    0|0
  • bu konuda daha ince araştırma yapmalısın. Çünkü operasyon sonrasında da beklediğin neticeyi almayabilisin ilişki sırasındada istediğin sorunucu vermeyebilir.

0|0
    0|0
  • Isin zor..Bi jinekolaga git durumu anlat. Ucretini onlar soylerler..

0|0
    0|0
  • kızlık zarı dikilince ilişkiye girince tekrar kanar mı?

0|0
    0|0
    • kanamama durumu var.

• o zaman boşa gidecek desene sen şuna doktora da gitse diyecek ki bu kızlık zarı ameliyatı olmuş ve sonradan kan gelmemiş diye vay arkadaşım üzüldüm sana:(

• vebaldir bunu evleneceğin kişiye söylemen gerekir ... ahirette sorarlar hesabını değmez bu dünya için..

0|0
    0|0
  • tatlım bak bizim okuldada bu mevzu oldu kızlara konuşmuştuk evlenmeden 2 gün önce diktiriyosun zaten acı veriyo oturamıyosun flan eger dktrmek istysan evlnmeden önce sana tavsyem 2 gn önce . alllah kolaylık versin .

1|0
    0|0
  • bu olay nasıl oldu? sevgilin miydi bunu yapan, yoksa tanımadığın herhangi birimiydi, şerefsizliği kim yaptı?

0|0
    0|0
    • sevgilimdi. ama bu hakkı vermezdi ona, sonra evleneceğiz dedi oyaladı oyaladı oyaladı zaten ben yapamazdım artık onla bitirdim

• hmmm, arkadaşınla açık konuş yalan söylemek kaybettirir sana, o zaman eski sevgilin diktirsin çok istiyosun.

• Açıkça söyle o olaydan sonra tekrar beraber oldunmu?

Yükleniyor...