İlişkide prezervatifli mi zevkli, prezervatif olmadan mı?

Ben ilişkiye girdiğimde prezervatif takmaktan pek hoşlanmıyorum taktığım da tam zevkini alamıyorum gibi geliyor prezervatif olmadan daha çok zevk alıyorum. Boşalma anında da penisi vajinadan çıkarmak şartıyla tabiki de.

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

• tenin tene değmesi boşalmak için ideal iyi bir cinsel ilşkide en önemli etken

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• prezervatıfle nedense biraz acı hssedıyorum otekı turlu daha zevk alıyorum prezervatıfle iyi degil ..prezervatıfı hissediyorum sadce

0|1
    0|0
  • Orası ole tanımadıgın bir kisîyle iliskiye girceksen mutlaka kullan nolur nolmaz

0|1
    0|0
  • link

et ete değecek :D:D

0|1
    1|1
  • Sevgilim 3 kat takiyo daha çok zevk alıyoruz,bu nasıl soru yahu

0|0
    1|1

Erkekler Ne Diyor 3

• sene 2006 asya tur patlamış ve o sene bodrum da gündoğanda bir oteldeyim, ve gece işte caqtamaran vs derken aparta döndük, ve prezervatif yok diye belkdie ömrümde bir daha o güzelikte biriyle birlkte olma şansim olmicak tı ama prezervatif kondom yok diye sadece sarılıp uyudum, haa sonra 1 ay sonra o kız geir geldi :))) ve bu sefer işi garantiye almak istercesine çantaısndan bir kutu çıkartı koydu masaya :D

0|0
    0|0
  • en ince prezervatifi de kullansan bir şey hissedilmiyor. en iyisi dışarı boşalma yöntemi

0|1
    0|0
  • Sade olmalı.

0|1
    0|0
Yükleniyor...