Bu durumdan nasıl kurtulabilirim?

arkadaşlar p*rno izlemiyorum desem yalan söylemiş olurum birkere bunu söyliyeyim.gerek yolda gerek bu filmlerde tipsiz bir erkekle bir kız sevişiyor.ben şu yaşıma geldim 1 kere bile zina yapmadım.gerçekten yakışıklıyım ve etraftaki güzel çirkin kızlar beni çok kesiyor.ama kızlara gıcık kapmaya başladım.yani namusunuzu,kızlığınızı bozmak bu kadar kolaymı? hemde tipsiz bir erkekle ? yolda yürürkende görüyorum ve garibime gidiyor.neyse kızlardan gıcık kapıyorum bu durumdan nasıl kurtulabilirim ? (gay değilim)

0|0
2|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Eş cinselliğe doğru gidiyorsun, din bile tasvip etmiyor bunu, cinsellik zina olmadığı sürece doğaldır, insanlara nasıl yaklaşman gerektiğini öğrenmelisin, o iğrenerek baktığın insanlar belki de birbirleri ile çok mutlular, ve onların günahı bu.

Biliyorsun, kul kusursuz olmaz.

0|1
    0|0
    • Artık kızlar bulduğu erkekle ertesi gün yatıyor aşka bak sevgiye bak mutluluğa bak terkedilincede Allahım neydi günahım ve isyan bence böyle mutluluklar dursun az ötede

• Kız tek taraflı mı yapıyor? İslam'a göre erkek de bir kıza bakmamalı, kız da keza öyle, sen ne kadar duruyorsun bu duruma sadık?

• Benim şu güne kadar 2 tane sevgilim oldu onlarda lise yıllarında ama ellerini dahi birkere tutmadım..Ve şunu söyliyeyim evlenene kadar korumak istiyorum iffetimi.Tabi düzgün bir kız bulursam evlenmeyi düşünüyorum.Eş cinselde değilim.Bu işin sonu yalnızlık gibi hayırlısı.Dinime saygı duyuyorum ama tabiki herşey dinle bitmiyor.Kişilik önemli..

• yerim seni

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...