Cinsellik her iki cins için de serbest olsun mu?

Malum toplum baskısı yüzünden cinsellik dahi konuşmak tuhaf geliyor peki yagercekte ne ddüşünüyorsunuz bu konu hakkında her iki cins eşit mi olmalı bu konuda ? Nedeni nedir mesela ben erkeklerin cinselliği cok abarttigini düşünüyorum sanki iradeleri yokmus gibi halbuki hic alakası yok aile yetiştirme tarzindan dolayi öyle oluyor.. bir erkek bence kiz bakireyse oda bakire olmali değilse eğer böyle bişeye hakkı olmadığını düşünüyorum. .

0|0
1|14

En İyi Erkek Görüşü

• bu konuda aynı görüşlere sahip kişileriz. bende senin gibi cinsellikte bu kadar baskı olmaması taraftarıyım.. düşünsene erkek her haltı yiyor ama kız yiyemiyor.. peki erkek tek başına mı yapıyo bunu :)

toplum yönünden bakınca olaya değişiyor konu.. çünkü her milletin aile yapısını oluşturan temel düşünceler farklıdır. bizim toplumumuzda daha çok erkil bakış açısı var.. erkek dış işleri halleder kadın iç işleri.. bu yüzden kadına baskı vardır ki dışarı ya gözü açılmasın içeride bağlı kalsın.. aslında bizim ahlaki genelimizde bu erkek için de geçerlidir.. herkes sanki yokmuş gibi davranır.. basit örnek evlenme öncesi kız babası sorar içki alkol haltlar yiyo mu diye.. bunun sebebi de aynıdır.. içeriye bağlı kalsın ki dışarıda umut arayıp iç huzuru bozulmasın ...

ama eşitlik ve demokrasi denilen yerde bizim toplumumuzdaki yöntemler uygulanmaz..uygulanamaz.. zaten bu yüzdendir ki hep siyaset tarafından bu ince çizgi hep çarptırılır ki belli kitlelere ulaşılsın diye..neyse siyasete girmeyeyim :)

bence senin gibi abartılıyor bu konu..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Geçen gün bende yazmıştım bu yazıdan. Kesinlikle haklısın erkekler çok abartıyor gibi görünsede inan durum tamemen cinselliğin türkiyedeki anlgılanış biçiminden kaynaklanıyor. Yani kızlar haklı olarak bekaretlerini koruma güdüsüyle hareket ediyor ama bazı kızlarda erkeklerden beter durumda. sorunda onlardan dolayı çıkıyor zaten bazıları çok geniş bazıları ise çok dar görüşlü oldugu için erkeklerde karıştırıyor kafayı.. E birde bekaret bekleme durumumuz var çok hak ediyormuşuz gibi. Ben temiz değilsem bana temiz gelmesini bekleyemem. Diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • zaten olması gereken o ... adaletli olan o ya hiç kimse yapmasın ya da her iki cins de rahat rahat yapsın.. önce adalet.

1|0
    0|0
  • Soru yanlış yani cinsellik serbest olsun mu olmamalı,yani iki tarafın da eşit hakkı var bu meselede,erkekler daha iradesiz diyemeyiz ancak erkekleri tahrik etmek daha kolaydır kadın vücudunun yapısı daha çekicidir mesela kadın göğüsü erkek göğüslerine göre daha dikkat çekicidir,bakirelik bacak arasında değildir ve insanların kendi tercihleridir,namus kafada olmalıdır,iki cins için de cinsellik eşit haktır ve cinsellik bir ihtiyaçtır,erkekler yaratılışları gereği bu ihtiyacı daha yoğun hissederler,kadınlar da hissetseler bile toplum baskısı gereği maalesef bu ihtiyaçlarını gizlemek zorunda kalırlar,bu sebepten dolayı da erkekler daha kontrolsüz damgası yerler

0|0
    0|0
  • erkekle kızı aynı kefeye neden koyuyorsun bakirelik konusunda insanın doğası böyle cinsellik aile arasında kalmalı yani 2 kişi arasında kalmalı sadece serbest olması ahlakı bozar

0|0
    0|0
  • Kültür ve maneviyat yapısından dolayı böyle oluyor.

0|0
    0|0
  • zaten dinimizde hadisler var eğer kişi zina yapmışsa zina yapan biriyle evlenmelidir.ama ne hikmetse şimdi kızlarımız da aynı kafa ee neymiş namusu zar parçasında mı arıyormuşuz.tabiki cinsellik tamamen serbest olmamalı zira hayvanlarla insanların bir farkı olmazdı hani düşünsene sokaklarda anasız babasınz sahipsiz çocuklarla dolu olurdu

0|0
    0|0
  • Ben 38 yaşındayım evlenmeyi düşündüğüm bir kız arkadaşım olmadığı için bu güne kardar bir kızın elini bile tutmuş değilim.

0|0
    0|0
  • zina yasalarca serbest bırakıldı bilgine

0|0
    0|0
  • kesinlikle bakir olmalı erkekte ben aynı bu şekilde düşündüğüm için 20 yaşındayım ve daha bir kızın elini tutmuş değilim.

0|0
    0|1
  • Bende senin gibi düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • olmasın o zaman anlamı kalmaz o güzel duyguların ilk gecenin

0|0
    0|1
  • aynen oyle #uckurundavasiolmaz #sexserbestolsun felan: )

0|0
    0|0
  • Cinsellik her 2 cins için de serbesttir ki şimdi zaten.Bu konu her acıldığında ortak savınız bu : Kadın -Erkek eşitliği yok.Yav erkek bu haltı yerken maymunla mı yiyo kediyle köpekle mi ?Karşısında kadın var işte.Peki bu kadınlar kim özel olarak bu iş için tasarlanmış organize olmuş özel gruplar mı?Bırakın erkek üstünlüğünü kadınlar artık çoğu şeyi ele geçirmiş durumda ve hala ne yazık ki kadınların ezildiğini düşünen bir çok insan var.Yazık.

0|0
    0|0
    • Ne erkek üstünlüğünden konuşuyorsun sen? Burda çok çok saçma konuştun sonuçta seni bir kadın doğurdu ve cennet annelerin ayakların altında tzz

• Sanırım 1 paragraftan sadece 2 kelime okudunuz onu da tersten sanırım.

• Sus ve söyleyecek başka söz bulamadigindan dolayi öyle dedi hahaha

Kızlar Ne Diyor 1

• olmasından yananyım en azından

0|0
    0|0
Yükleniyor...