Bakire olmadığını söylerse ne yapabilirim?

Bu hafta sonu kız arkadaşımla evde bulusacagiz ve iliskiye girme gibi bir durum olursa kız arkadsmin bakire olp olmadgini blmyrm ve bana bakire olmadgini soyleyip aglarsa onu nasıl tesselli edeblrm

Not: bakirelige çok fazla önem veren biri değilim ve mantıklı cevap lütfen

Güncellemeler:
Yanlış anlasildim bakire ise iliskiye grmm ne kadar sevsemde gelecegi goremeyiz ah almak bana göre değil ve ana baciyi karstriysnz ya siz evlnmdn once hic mı ilişkiye girmiyosnuz

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• Adam ananıza bacınıza mı hakaret etmiş te saldırıyorsunuz anlamıyorum.

Hem size ne adamın gorusu,hayatı,bakıs acısı..Size ne kardesim?

Cinsellik bölümünde soru cevaplarken her kıza bacınız,anneniz muamelesi yapmıyorsanız

ne diye ahkam kesersiniz burada?

Bilader eğer kız aglarsa ki o sırada senden sefkat bekliyor demektir,hicbirsey söylemeden sarılsan bile yetecektir ona.Sen kasmadıkca sorun olmaz.

İnsan insan oldugu için önemli,her duanın basında selam gönderdiğimiz Hz. Muhammed bile dul bir hanımı zevcesi olarak kabul etmişken,siz kim köpeksiniz de lak lak yapıyorsunuz?

0|1
    0|1
    • uln mk yaşı 15tir bunun sen ne diyosun ya kolaymu bekaret almak kardeşim ? "" İnsan insan oldugu için önemli,her duanın basında selam gönderdiğimiz Hz. Muhammed bile dul bir hanımı zevcesi olarak kabul etmişken,siz kim köpeksiniz de lak lak yapıyorsunuz? "" yazdığın cümlede hz.Muhammed sav. dul olarak kabul etti diyorsun. sonuçta dul. sana sunu sorayım o zaman bunları Haşa Hz Muhammed. sav. yapmışmı örnek göstermiştemi böyle yapıcaksın sende sen kimin köpeğisin bu iti koruyorsun ?

Kızlar Ne Diyor 3

• kapı acıkmı kapalımı diye sor

0|0
    0|0
  • Yakınlaştığınız zaman hissedersin. Bakire olan bir kız pat diye sana hiçbişi söylemeden ilişkiye girmez. Yani kendimden öyle biliyorum açıkcası..erkek arkadaşımla uzun süredir birlikteyim ve ilk yakınlaşmamızda (aramızda bakiremisin değilmisin konuşması hiç geçmemişti) haliyle ben çok çekingendim ve anladı. Yani oraya gelince ben kendimi çok ani bir şekilde geri çekmiştim oda gülümsemişti.Hiç zorlamadı beni..

0|1
    0|0
  • işte bunlar hep döl israfı..

0|2
    0|1

Erkekler Ne Diyor 5

• Ha bir de gizli den çıkın da daha önce cinsellik bölümünde milletin bacısına karısına sarkarken agzınız salya dolu cevaplarınıza bir bakalım :)

0|0
    0|0
  • Yapacaksan, ötesini berisini düşünmeden yapın ve tadını çıkarın

0|0
    0|0
  • Ulan mk güncellenmeni ske.*em bak şimdi olum salakmısın sen ya ang*t herif çok meraklıysan [YAŞIN YETİYORSA] Tabi hayat kadınları var genelevlerde git ne yapacaksan yap. senin zevkin için bazıları namusundanmı olucak kodumun evladı

0|0
    0|0
  • Not: bakirelige çok fazla önem veren biri değilim """ Sen Hangi Çeşit İp.nelerdensin kardeş ? bacın varsa ya da annene böyle yapılsaydı durumun ne olurdu biliyormusun. babanın namusu şerefi nolurdu ? nasıl teselli edecekmiş lan sövecem değmezsin kalitesiz it.

1|0
    0|0
  • bacına da biri aynısıno yapsa olur mu

2|0
    0|1
Yükleniyor...