Erkeklerin bakirelik hakkındaki düşünceleri

Bu soruyu daha çok 30 yaşını geçmiş erkekler için soruyorum. Bir kızla tanıştınız ondan çok hoşlandınız ama bakire olduğunu öğrendiniz. Uzaklaşır mısınız yoksa hoşunuza mı gider? 30lu yaşlarda bir erkek değilseniz bile öyleymiş gibi düşünerek cevap verebilirsiniz.

Güncellemeler:
Sevgiliniz bakireyse ve evlenmeden olmaz diyorsa aldatır mısınız?

0|0
3|16

En İyi Erkek Görüşü

• ya bende sunu anlamıyorum kızlar neden boyle dusuncelere sevk oluyorlar. bu tabıkı kuskusuz bakırelık ıyıdır yonunde cevao verebılecegım bır soru arkadasım. yasım 30 bu arada. temız duzgun namuslu kız bulmak sıkıntı bız erkekler ozellıkle oyle kız arıyoruz. uzaklasmak ne kelıme cok hosuma gıder ama nekadar ınanıcam o da war. ve evlenmeden olmaz derse ona taparım adeta helal derım esaslı kızmıs derım. kendını benden kı o zmn nısanlısı olucam yanı nısanlısından bıle korumalıu bence kız dedıgın ha evlenınce ponpon kız olup kucagıma oturacak kadar bıle edepsızlesebılır artık karımdır cunku. ve hyr dıyen kızı aldatmam sız kadınlar erkeklerı ellerı ç klerınde sureklı bır yerlere sokmadan duramayan yaratıklar sanıyorsunuz oyle degıl. tabı azgın adam parayı o.spulara haracayan erkeklerde war. yanı muhtemelen erkek arkadasın sana soyle dedı askım ben erkegım netıcede dayanamıyom yapalım seks yoksa elımde degıl baskalarına gozum kayacak bu bır dogal surec ıhtıyac anla benı.. ama oyle dııl. yapmadan da durur ayrıca bu soz onemlı br erkke sevdıgını s.kmek dusuncesınde olmaz onları dusunmez onu sever sadece sevgı ve seks aynı yerde olmaz. hem sevıp hem bu kızı nasıl yataga atarım dusuncesı olmaz hıc mecnun dusunmusmudur leyla ıcın yok oyle bırsey. boyle yanı

1|0
    0|0
    • ya senin ağzına sağlık ne diyim adam gibi adamsın

• tsk ederım . osenın guzel dsuuncenden

Erkekler Ne Diyor 15

• Bakire olsa ya da olmasa uzaklaşma nedenim olmaz ama öz gübeni yok cesareti yok saçma sapan takıntıların hayaliyle uaşiyorsa ve bir ilişkide benimle cinselliği yaşıyamiyacaksa yani kısaca kezbanlık baskısı altındaysa koşarak uzaklaşırım.

2|0
    0|0
    • Şimdi güncellemi şöyle açıklayalım eğer bu kişi ciddi evlilik hedflediğim biriyse ve maksimum bir yıl icindede evkeneceksek o zaman aldatmam beklerim..yok eğer 2 yıl 3 yl falan duğün sürecekse ve kendiside evlenmeden kesinlikle olmaz diyorsa zorlamam paşa paşa aldatırım.

Diğer türlü sevgili olul bakireliği falan onemsemiyorsa o zaman sorun yok onemsiyorsa zaten öyle biriyle flört etmem.

• paketi açılmış bir hediyeyi bıle sevmem :))

1|0
    0|0
  • hoşuma gider tabiki

1|0
    0|0
    • aldatmam 31 yaşındayım seveyim üstüne birde öyle olsun neden aldatayım kaldı ki gözümle bile aldatmayı sevmeyen biri olarak. hiç evlenmemiş biri bence bakire olmalı. zira babasının namusunu koruyamayan kadından kocasının namusunu korumasını beklemem ben.

• onlar aşk için değil cinsellik için sevgili oluyorlar

• onların görüşü beni bağlamıyor.

• Ben 30lu yaşlarda sayılırım :D Çok hoşlandığım kızdan çok hoşlanmışımdır zaten bakire olmasından dolayı hiç uzaklaşmam ama yakınlaşmam da neysem oyum ben. Ayrıca bakireyse ve evlenmeden olmaz diyorsa da aldatmam onu da zorlamam hatta bir süre sonra kendisi birşeyler yaşamak isterse biraz daha bekleyelim çok erken falan diye bir süre sallarım anca çok ısrar etmesi lazım ki öyle birisi olsa zaten bu zamana kadar nasıl bakire kalır o da ayrı mesele :)

0|0
    0|0
  • tamam ciddi olayım.. 30 yaşıma gelipte hala bakire olan biriyle vakit kaybetmem.. sonuçta çocuk değiliz artık millete de rezil olmanın manası yok..

0|0
    0|0
    • millet dediğin kişiler kızın bakire olduğunu bilmezse rezil olmazsın?

• aldatırım diyorsun yani

• valla adı ne olur bilmem.. 30 yaşında adama ben bakireyim derse ye ayrılıcak ya göz yumucak.. adıda aldatma mı olur gönüllü aldatmamı olur ne olur bilmem yani.. dediğim gibi bakire olanla takılmam sorun da kalmaz..

• 30 yaşına kadar bakireligini saklamış bir kızın psikolojisini merak ediyorum

0|0
    0|0
  • aldatmam kesinlikle saygı duyarım bakireliğine sonuçta benim için saklıyacak

0|0
    0|0
  • Bakire ise hoşuma gider ve asla aldatmam

0|0
    0|0
  • neden aldatimki çok adice olur o zaman

0|0
    0|0
  • bence sorun olmamalı sevgiyi aşmalı

0|0
    0|0
  • Olsun yalarım vajinasını analdan girerim :)) zevk çok...

0|0
    0|0
  • aldatmam. 0 kilometre severiim ben :D yaptığımıda bırakmam asala :D

0|0
    0|0
  • gösterdin mi

0|0
    0|0
  • Bakire olması tabii daha da tercih edilir bir durum.

Kızlara bu soru sorulmaz eğer ciddi ilişki düşünülüyorsa.

0|0
    0|0
  • Hoşuma gider

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• ciddiyse hosuna gider herhalde ama sen yinede dikkat et erkekler zarı görmeden inanmıyor bakire olmadıgına demek istediğimi anlamıssındır umarım

0|1
    0|0
  • onlara göre oooooo

0|0
    0|0
  • olması gerektiği gibi karakterinle, yaptığın şeylerle ilgilenirler umarım..saygıyı sana değilde zara duymasınlarda :D

1|1
    0|0
Yükleniyor...