Aşık olsan bile bakirelik sizce önemli mi?

Aşık olmak güzel şey ama aşık olduğunuz kişi bakire değilse bu sizi içten içe rahatsız eder mi yoksa önemli olan tek şey ona karşı olan sevginiz mi?

0|0
4|9

En İyi Kız Görüşü

• kizlar erkeklerden daha az dikkat ediyor buna

cogu erkek bakir degildir ve kizlar bunu böylece kabul eder

ama genelleme erkekler (ki tabiki istisnalar ve bunu sorun etmeyen erkekler var) bakirelige önem verirler, hatta sirf bakirelige degil genel anlamda fazla birsey yasamamis kizlarla ciddi iliski sürdürmeye özen gösterirler

sevgi ask diyorsun ama aslinda iliski daha tazeyken , yani körkütük asik olmadan ve daha cok tanisma fasilinda, bu tarz seyler konusulur

eski iliskiler vs, tabi acik acik seks yaptinmi demez bir cok erkek ama eski iliskiler konusulurken bu soruyada bir nevi cevap verilir

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• erkeklerin hiçbiri bakir olmuyor ki evlenirken. ama kızlar olmazsa bu çoğu erkeği rahatsız ediyor

1|1
    0|0
  • bn yatmadıysam krşı trafta yatmamş olmalı.ama bn yattysam sevglmle o da yattysa fazla takmam ikimzde nefsimze sahip çıkamamşz derm kabul ederm.ama hergün başkasyla yatmışssa sıkıntı onu zaten kbul edemem yollu olmuştur o

0|0
    0|0
  • Sevgilimle ben 8 yıldır çıkıyorum. Bakire olduğumu ve yaşadığım şeylerin öpüşmeden ileri gitmediğini çok iyi bildiği halde (gerçekten öyle ben hiç bir şey yaşamadım) konuşurduk illede zar kan bekaret filan derdi.. Çok üzülürdüm.Son iki senedir inanılmaz değişti. Böyle bir modern bir güveniyor anlatamam. O bile bekarete önem vermiyosa artık, kimse vermez:)))

0|1
    1|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Bir tek zarla bekaret ölçülemez. bekaret kavramı insanımızca çok yanlış değerlendiriliyor. erkekler için de bir BEKARET SÖZ KONUSUDUR. evlenene kadar temiz yaşayabilmiş bir erkek de aslında bakirdir. kızlık zarındaki yapı nedeniyle bakire olduğu halde sen bakire değilsin diye aşağılanıp geri gönderilen kızlar olduğunu öğrendiğimde hüngür hüngür ağlamıştım. halen de içim titrer. bekaretin bir zarla ölçülmesi, kanın çarşafa bulaştırılıp kapıda bekleyen anababaya gösterilip sergilenmesi en rezil törelerden birisi. bakirlikten bakirelikten kasıt evlenene kadar temiz kalmasıdır. diyelim ki temiz kalamadı eğer pişman ise temiz kabul edilmelidir. bir kişi bir hata yaptığında erkekse genelde hoş görülür ama bayansa öldürülüyor bir de. geçmişinde bir hatadır yapmış ama pişman olmuş ve artık o yanlışının farkında olan bir bayan bu toplumda evlenemiyor bile. hep isterim ki ya bana öyle bir bayan denk gelse geçmişi ile asla yüzleşmeyeceği bir hayat versem ona diye. normalde erkekler hep bakire isterler. aman el değmemiş olsun derler. ama ben bu genelin dışındayım. bence o bayan da bakiredir isterse geçmişi çok ama çok karanlık olsun. eğer o geçmişten pişmansa ve hatasının farkındaysa o da bakiredir benim gözümde. aslında bekaret ya da bakirlik böyle bir şeydir. farkındalıktır. kendini sevdiğine saklamaktır hatasından dönüp de bunu yapabilir. sorarım ki erkeklerin çoğu bekar kalabiliyor mu? hata yapıp pişman olanlar için söylemiyorum. artık bu kötü hayatı alışkanlık haline getirenler, her gün farklı kadınlarla yatıp kalkanlar için söylüyorum. onlar bakire temiz kalmış bir bayanı hak etmiyor! ama hatasından dönenler elbette gözümde bekardırlar. bekarlık bakirelik kavramı kişinin ahlakıdır aslında. kişinin ahlakı kişiliği bekar/bakire değilse biyolojik açıdan bekar/bakire olmuş ne yazar? islamda bu kavram nasıldır merak edenler için söyleyeyim. islamda da tevbe hakkı var bildiğimiz gibi. Allah insana tevbe hakkı vermişse aslında insanlara pek laf düşmüyor. islamda yine bakirelik kavramı kişinin biyolojisinde değil ahlakında aranılır. kişi zaten ahlaken bekarsa genellikle biyolojik olarak da bekardır. tabi hata yapıp tevbe etmişse de yine bekardır. ama hatasında ısrar eden artık temiz bakire/bekar bir eşi hak edemez. evlenirken benim için ahlaken bekarlık önemlidir biyolojik açıdan asla önemli değildir. geçmişi çok karanlık da olsa hatasından pişman olan birisi bakiredir gözümde. Hatasından tevbe edenlerin tevbelerinin kabul edildiği o kadar yaşanmış olay var ki Allah bu hakkı veriyorsa benim boynum kıldan incedir bu konuda. İlle de biyolojik bakirelik diye tutturan erkekler hatasından dönmüş birine sahip çıkmadıkları için öldüklerinde pişman olacaklar. keşke dünyada öylelerine sahip çıksaydık diyecekler. kadınlarda kızlık zarı var peki erkeklerde ne var? erkekleri kim bağlayacak? erkeklerin bekarlığını kim tespit edecek? işte burada işler değişiyor. bazı illerde erkekler geneleve gittiklerinde erkekliğini ispatlamış kabul ediliyor. Bu çok büyük bir rezalet!

4|1
    0|0
  • vallahi hiç büyük konuışamayacam bu konuda şimdi bunun sayacıda yok güzel kardeşim kaçtane girmiş çıkmış bilemezsinde artık Allah bizi böyle çıkmaza sokmasın yarabbim ne diyeyim

0|1
    0|0
  • bakireliğin önemli olup olmaması için insan olman gerekir :) aşka gerek yok,türkiye gibi canı isteyince her kadınla yatıp kalkan erkekler kadına gelince bir erkekle birlikte olsa bile o...pu olursa,bu ülkenin kadınları erkeklere ne yapsa az :) hani istisnalar olur anlarımda bu ülkede 10 erkeğin 9u böyle :) kardeş benden sana bir tavsiye,karşındaki bakire olup gönlü o...pu olcağına bakire olmayıp gönlü temiz olsun

0|1
    0|0
  • bakirelik her zaman önemli .ben hiç bir bayanla yatmamış isem ve sevgilime dürüst davranıyorsan bana da aynı şekilde dürüst davranan bir sevgilim olmasını isterim .

0|1
    0|1
  • Ne kadar güzel benden gizlisi saklısı yok saygım artar

0|1
    0|0
  • kafam gönlüm herşeyimizle uyuşuyorsak gerisi mühim değil

0|1
    0|0
  • Bakireliğin nasıl bozulduguna bağlı birazda

0|1
    0|1
  • Aşık olsamda olmasamda onemli değildir bırakın bu zevzevat takıntıları.

0|1
    0|0
  • Çok önemli değil

0|1
    0|0
Yükleniyor...