Geç boşalma sorunundan nasıl kurtulurum ?

Bunu bir reklam değildir.O yüzden de gizli soruyorum.Kimi erkeklere göre benim bu (başlıktan anlayacağınız) sorunum.Onlara göre sorun değil ödül niteliğinde ama cok kötü bir durum bu.Son ilişkimde birleşme süremiz 2 saat 10 dakika idi.2 saat 10 dakika git gel yaptım ama yine de boşalamadım.Partnerim 3 kere boşaldı.İlk başlarda partnerlerimin hoşuna gitsede belirli bir süre sonra bu onları da rrahatsız etmeye başlıyor.En sonunda ben boşalmadan ilişkiyi bırakmak zorunda kalıyorum.Erkeklere söylüyorum düşünün tam ereksiyonun en doruk noktasında ilişkiyi bıraktığınızı ? İşte benim sorunum bu.İlk milli olduğumda ve sonrasındaki 3-4 ilişkim normal di süre 20 dk yı geçmezdi.Özellikle son 3-4 yıldır ilişkilerim en az 1-2 saat sürüyor.Ben nasıl erken boşalabilirim ? Şunlarıda belirteyim ayrıca.Tek eşli değilim.Yani 4 yıldır aynı kişiyle sevişmiyorum.Sevişme sırasında aklımda fantaziler kurup boşalmayada çalışıyorum ama işe yaramıyor.Sertleşmede bir sorun yok 2 saat boyunca sert kalabiliyorum ama dedigim gibi sorun boşalmada.Nasıl erken boşalabilirim ?

0|0
1|2

En İyi Kız Görüşü

• benim nisanlimda seninle ayni durumu yasiyor ve ben acikcasi artik rahatsiz olmaya basliyorum

ilk zamanlar iyidi güzeldi ama bazen cabucak birseyler yasamak isteyince olmuyorr..benden taraf oluyor evet ama onunda sonunu getirmesini istiyorum

bazen 2-3 saat zaman olmuyor 30dkda bitmesi lazim ama dedigim gibi olmuyor iste...

neyse cevaplari bende bekliyorum

0|0
    0|0
    • Bende bekliyorum ama erken boşalanların gücüne gitti heralde cevap gelmiyor :)

• :))

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

• mastürbasyonda da durum aynı mı?

0|0
    0|0
    • Mastürbasyon için ne zaman ne de mekan var.

• Bulursan bana da söyle

0|0
    0|0
Yükleniyor...