Cinsellik olmadan aldatmak boşanmak için sebep midir?

arkadaslar 4 yıllık evliliğimi 1 ay önce bıtırdım.eşimin benı sevdıgını bılıyorum ama sureklı aldatıyo benı cınsel anlamda deıl.ya yuzyuze görusur kı cogu ınternette tanıstıgı kızlar oluyo telde konusur mesajlasır falan.artık tahammul edemıyorum ondan cok sogudum eskısı gıbı sevmıyorum guvenmıyorum cok yıprandm.gel desem kosa kosa gelıcek bılıyorum onu özlüyorum aslında tek yapabilirmiyim bilmiyorum ama yıne aldatıcak o yuzdeen ıstemıyorum.boşanan yokmu aranızda bı akıl verın yaa

Güncellemeler:
boşan ya da boşanma dıyenler var ben ztn boşandım 1 ay önce ama çocuk oldugu ıcın bazen onu görmeye gelıyo ve ben onu görünce üzülüyorum.evliliğimiz cok rutınleşmişti doğumgünümü hatırlamaz oldu dısarı cıkmaz olduk.hep arkadaslarıyla gezıyo.sadece benle ilgilenmesını ıstedım cok konustum en azından bı cıkıp yürüyelım dıyorum hep bı bahane yorgunum işim var bilmem ne.telefonu sureklı mesgul veya saatlerce ararım açmaz eve gec gelir şarjım bitti duymadım bilmem ne.

0|0
13|17

En İyi Erkek Görüşü

• boşanmak peygamber efendimizin ifadesei ile en sevimsiz helaldir.cenabı allahın en nefret ettiği helal olduğunu bildirir peygamber efendimiz,tüm sıkıntılarınızı, tereddütlerinizi,çekincelerinizi,üzüntülerinizi anlıyorum ama keşke bu noktaya gelmeden aceleci davranmayıp bir süre daha sabretseydiniz şöyleki:tüm arkadaşlarıma evlenmeden önce mutlaka bir evlilk terapistine gitmelerini tavsiye ederim nekadar birbirlerini seviyor olsalarda,çiftler evlilik öncesi mutkala bir uzmana gitmelerinde fayda var,sizin evliliğinizde anladığım kadarı ile eşinizin biraz heyecan arayışı içine girdiğini anlıyorum bunu aşmak okadar zor değildi ,eşinizin dışarıda yaşadığı heyecanı evinizde sizde birbirinie karşı yaşatabliridiniz bunu sadece cinsel deneyim tecrübe ya da farklılık anlamında değil giyim kuşam davranış konuşma hal hareket vb bir çok faktörüde katarak bunu sağlayabilrisiniz..gizli olması kaçamak olması belkide o heyecanı yaşatmış olablir eşinize,mesela eşiniz işte iken onu telefonla taciz etmeyi düşünseydiniz ya da akşam eve geldiğinde hergün farklı bir davranış şeklini alsaydınız belki bunu yapmayackatı tabii tüm bunların yanında eşinizin bu tür davranışlara karşı bağımlılığı var ise bunun içinde mutlaka profesyonel bir destek alınmasındafayda var.bir kere daha düşünerek yuvanızı kurarmayı gerekirse yeniden birbirinize şans vermenizi tavsiye ederim.

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Şüphesiz ki;

Bu seninki şaibeli bir yalnızlık.

Kalabalığın içinde bir kalıp,

saçların bile kalabalık.

Bakma dinç göründüğüne falan, kafan biraz karışık.

Kalp spazmlarına endeksli, aşk startlarına alışık.Meyve seçer gibi, adam seçemezsin maalesef,

"Armudun sapı, üzümün çöpü" diye ayıramazsın!

İnsanların mert'i de var, na-mert'i de,

Üzümden şarap da olur, sirke de

0|0
    0|0
  • O başparmağındaki tırnak nedir ? Anlatmak istiyorum ama kelimeler yetmiyor.

0|0
    0|0
  • Bir kadın hem iyi bir anne-eş olmalı hemde kocasına çekici görünmeli.. bunu illa ona seksi görün manasında söylemiyorum, sevimlilik, akıllı olmak, sempatik olmak, hoş davranmak asıl çekicilik bunlardır. yani kocan aldatıyorsa emin ol senin de bunda payın büyüktür.

0|0
    0|0
    • güzelim begenmediğini sanmam benle evlenmek için götünü yırttı.sevgiliykende hep baskalarıyla görüşüp mesajlasırdı evlenınce değişir dedim

• yaptım bunlarıda hemde ne fedakarlıklar yaptım serbestde bıraktım hiçbişeyını kurcalamadım kızmadım onu yapma suraya gıtme etme hiçbirşeyine karısmadım daha beter oldu iyice azıttı nasılsa karısmıyorum dıye adam 2 lerde 3 lerde gelmeye basladı eve ondan bı b*kolmaz anladım ben

• ailenizle ortak bir karar alın.. aile büyüklerine iletin konuyu eminim o şekilde sağlıklı bir karar alacaksınız. tek başınıza bu kararı verirseniz ileride yaşanacak olan bir aksilikte SEN İSTEDİN BÖYLE OLMASINI MODU OLACAKTIR..!

• saçmalama sakın geri çağırma özleme de onu.

0|0
    0|0
  • ne diyeyimki link

0|0
    0|0
  • Seven insanlar için bir ay ayrı kalmak yeterince uzun olsa gerek... Onu affet bir daha yapmayacagına söz al ve sözünü yerse koptugu yerde bırak gitsin!

0|0
    0|0
    • söz mü o neki benım üstüme yemın bıle etti ama yıne yaptı

• Daha iyi bir sonuç almanı isterdim ama üzülme onu degiştiremesende en azından kalan yaşamını degiştirebilirsin. Kimbilir belki cok mutlu olabilecegin günlerin temelini atıyorsundur...

• aslında sorun nedir biliyormusun internet fialan değil sizin aranızdaki iletişimsizlik... İnsanın gözü neden dışarı cevrilir.. Bunun bir tek nedeni vardır oda karşısındaki insandan yeterince ilgi görememiştir ya da isteklerini karşılamıyordur.

0|0
    0|0
    • 1 2 aylık evliyken neden aldatır insan hamıleyken yenı doğum yapmışken kısacası herfırsatta aldattı.affettım gözyumdum konustum benle ilgilensın beraber bişeler yapalım istiyorum pişman oluyo aglıyo sızlıyo ama yıne yapıyo.

• aslında sorun sizin iletişimsizliğiniz. neden diyeceksin birbirinizi evlendikten sonra hep alışılmız gibi gördünüz sen ona o sana uzaktan uzağa bakar oldu. Hem bu sorunu aşmak sandığın kadar zor bir olay değil.. 2 adımda butun sorun aşılır yanlızbir sorun var. talak konusu... istersen beni ekle konusma bittikten sonra silersin ulu orta konusmak istemiyorum.

• cinsellik olmadığını nerden biliyosun ?

1|0
    0|0
  • Aldatılmak hoşuna gidiyorsa boşanma degme arada sırada tıklar kızlar döner evine arada sırada sanada tıklar tıklamazsa bir tıklıyan olur :))

0|0
    0|0
  • boşver ayrıl çocuk yoksa ama birde kendi ayakların üzerinde durabilecekmisin ?

0|0
    0|0
    • zaten boşandık.maddı yönden ona muhtacım dıye bu zamana kadar katlandım bıtane oğlum var

• Ben boşanmış bekarım :) ekle yardım edeyim.

0|0
    0|0
  • allah kolaylık versin ama bence biraz bekle iyice aklı başına gelsin ne o öyle seni aldatıyo bunun affı olmaz normalde ama bilmiyorum çocuğunuz var mı?

0|0
    0|0
  • kararını bir şekilde vermişsin ama açıklar var

boşandığın durumu düşünerek sana ne gibi avantajları olacak aç önüne bir kağıt yaz

dezavantajları da başka bir kağıda

açıkları kapat tekrar seçimini yap

bu seni rahatlatacaktır

cayırt

0|0
    0|0
  • Benim hayat hikayeme çok benziyor, cinsel istekler duygusal yoğunlaşmalar birer sebeptir bunlara

0|0
    0|0
  • genellikle aldatma cinsel anlamda olmaz ama belki bazı konularda eksiksiniz

0|0
    0|0
  • sen gurur yapmışsın hatun soğuyacak yer aramışsın kesin farklı şeylerde vardır göbeği çıkmıştır.

0|0
    1|0
    • onun göbeği çıktıysa benımde cıktı bu soğumak için bir sebep değil ne benle ne cocuguyla ilgilenmez oldu elınden telefon düşmüyo hep sessizde ekranda şifre var

• hayat çok rutinleşmiş ona değişiklik arıyor biraz serbest bıraksaydın dönüp dolaşıp yine sana gelicekti bu psikolojik çöküntü çok sıkmış olabilirmisin adamı?

Kızlar Ne Diyor 13

• boşan gitsin. bile bile aynı çukura düşmenin alemi yok

0|0
    0|0
  • duygusal doyumsuzluk içinde demek ki kocan. neden ne olursa olsun sonuç aynı. bir kere yapan yine yapar belki yarın değil belki bir yıl on yıl sonra ama yine yapar. senin yerinde olsam hazır soğumuşken boşanırdım

1|0
    0|0
  • o evlilikten hayır gelmez bence sana.

1|0
    0|0
  • Saçmalama ya olur mu hiç öyle şey seninde gururun var aynı şeyi sen ona yapsan kaldırabılcek mı acaba.

0|0
    0|0
  • Hepsinin canı cehenneme..

1|0
    0|0
  • sana ait olmayana aıt olmanın anlamı yok

0|0
    0|0
  • nasıl anladın seni aldattığını internetten konuştuğunu kızlarla

0|0
    0|0
    • sayesınde dedektif oldum

• :) iyi meslek edindirmiş sana :) düzelir ya benm dayımda aynı öyle çocuklarıda var ama eşi ilk başta çok uğraştı düzelmezsen boşanırım gibisinden dayımda bir rahatlarım gibi bir hava görünce vazgeçti boşanmaktan zamanla düzelir gibi geliyor bana ama çok yıpratır seni ya kolay gelsn

• Hayırlısı olsun.Eninde sonunda yatak olucakmış seninkinin sonu galiba

0|0
    0|0
  • Capkinin tekiymis, huylu huyundan vazgeçmez. Hem nereden biliyorsun cinsellik yasamadigini.

0|0
    0|0
  • konuşma biçimleri önemli olan

duygusal anlamda bi' birliktelik ise o bayanlarla aldatmış sayarım

0|0
    0|0
    • yanı ona sordugumda sadece dertleşiyolarmışşşşş

• He cinselse saymazsın yani :))

• cinsel olmadığını belirmiş ya la tekrarlara ne lüzum

şurada iki kelam ciddi yazalım dedik

• canım bnce ondan dha iyisni blucaksn ayaklarının üzerinde dur afern sana. benmkide briyle mesajlaşşsa bnde dayanamam hiç aldtlmaya

0|0
    0|0
  • ben de bosandim ve simdi keske ilk anladigim zaman bosansaydim diyorum bende birde cinsel aldatma da vardi her insan yanliz yapabilr eger cocugun varsa bile ailen destekse calisiyorsan yapabilirsin ben ayrilali 7 sene oldu :) hala yikilmadim ayaktayim

0|0
    0|0
  • Ulan ben de aynı durumdayım..

0|0
    0|0
    • Nasıl boşandınız ?

Yükleniyor...