Kim alıyor bu bayanların bekaretini?

Arkadaşlar 30 dan fazla kızla birlikte oldum bugüne kadar hiç biri bakire değildi. Çevre arkdaşlarımdan duyuyorum bazıları var 5-6 kızla birlikte olmuş hepsi bakireymiş. Kaç bakire kızla birlikte oldunuz? Nasıl duygulardı, neler yaşadınız, kolay mıydı zor muydu?

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• hacım benim patlattığım hatunların hepsi evlendi. çocuğu olan bile var. hatta teki oğluna benim adımı vermiş. yazık valla kocalarına :)

0|1
    1|0
    • senin 2 dünyada da yatacak yerin yok.

• onlar tercihlerinde özgür kimse kimseyi zorlamıyor. buna ek olarak kadınları sahip olacağın bir eşya olarak gördüğün belli soğan zarından ince bir zarı bukadar kafana taktın. ama sende haklısın kimbilir belki senin eşin olacak kadının ilki ben olmuşumdur.

• ben zarı kafaya takmadım senin yorumunu taktım. yukarıda yazıyor bir oku istersen. kadınlarıda mal olarak da görmüyorum.benim eşim olacak kişinin ilki de sen olabilirsin. bunu da kafaya takmam.adam gibi birisi olsaydı takardım.çünkü asıl mal olan sensin.

Kızlar Ne Diyor 2

• evlendigindede sanada patlak kız düşer belki

bu kadar bekaret arıyorsun ama sende evlenmeden bekaret bozma peşindesin

0|0
    0|0
    • onu bana veren kadın ile evlenirim...

• evlenmezsin bekaretini alsan evlenmeden önce evlenmezsin

ama bakire olsun ben ilk olayim dersin

• yok öyle bir takıntım yok evlenmek istediğimde evlenirim yeterki aşık olayım anca okul bitti kariyer başladı bir kaç yıl içerisinde evlenmek istiyorum. lakin bakire olmazsada önemli değil. benim sorum meraktı espiriyle karışık onun haricinde net bu konularla ilgili görüşümü ortaya koymuyor.

• Kizlarin bekaretini bozacaginiza,namuslu biriyle duzgun bir ask yasayin.Sonra ortalikta "bakire kiz kalmadi" demeyin.

4|4
    0|0
    • Adam bulamıyoki bulsa evlenicek sende yani.

• Allah aşkına şu diye göstersene 1 tane

• Senin etrafindaki kizlarin bekareti bozuksa diger kizlarin bekareti bozuktyr anlamina gelmiyor.Toplum olarak bitmis bir ulkeyiz zatende herkesi yni cuvala koymayin

Erkekler Ne Diyor 9

• sana direk veren birinin bakire olmasını bekleyemezsin dimi ama .

0|0
    0|0
  • Bu nasıl soru arkadaş kim kime istiyorsa ona veriyor

Kimiside kendini evleneceği erkeğine saklıyor

0|0
    0|1
  • 2 tane ve güzeldi

0|0
    0|0
  • Cok büyük bir sorunluluk hiç bir kızın bekaretini almam

0|0
    0|0
  • Hiç deneyimim olmadı

0|0
    0|0
  • yahu bu kizlarin hic mi ailesi birseyi yok biri cikiyor 30 tane oburu 50 tane tavuk istesen toplayamanv

0|0
    0|0
  • benim 50 ye yakındır..ama hiç kimsenin ilki olmadım..ilki olursam evlenirim zaten.

0|2
    1|0
    • Bendede durum aynı çok etkilendiğim bir kız çıkar derseki bakireyim ben, asla cinselliklik düşünmeyeceğim evlenene kadar...

• rahmetli amcamın tavsiyesi aman oglum kızsa ahını alma kimsenin derdi dinledim hep sözünü

0|0
    0|0
  • o 5-6 bakire kızla yatanı bizim öldürmemiz lazım. çünkü onun her yattığı kız diğer erkeklerin eş adayıdır. kızların masum duygularıyla oynuyor şerefsizler. bizde vay arkadaşım helal sana 5 kızın bakireliğini bozdun diyoruz.

3|1
    0|0
Yükleniyor...