Bayanlar, aranızda miyom ameliyatı olan var mı?

Benim tahlil ve ultrason sonucumda 10 cm miyom çıktı. Bakire olduğum için karın bölgesinden ameliyat dediler.

Olan varsa bilgi verebilir mi?

Güncellemeler:
Ya ben bu soruyu sağlık kategorisinde sordum, cinsellik kategorisine nasıl geçti anlayamadım.. Neyse

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 4

• sağlıkta sorun zaten ve bakirelikle na alaka bu onu anlamadım

0|0
    0|0
  • "Bakire" sözcüğü geçtiği için otomatik olarak cinsellik kategorisine açılmış.

1|0
    0|1
  • Vakit geçirmeden aldırman lazım bu hastalıkta vakit önemlidir.

1|0
    0|0
    • Neden peki, bilgim yok açıklarsanız sevinirim..

• Yanlış hatırlamıyorsam O hastalık çocuk doğuramamakla ilgiliydi. Bir doktor arkadaşım vardı ondan biliyorum. Onun dediğine göre zaman geçtikçe hastalık gelişiyor ve bunun sonucunda ilerde aldırsan bile kalıcı olarak doğurganlığını yok edebiliyor. Davetimi onayla oradan anlatayım.

• İlk defa duydum, geçmiş olsun.

1|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 3

• çok geçmiş olsun , umarım iyi huyludur .. Evet karından alırlar da yeri ve şekli de önemli içeriden alınırken umarım sorun olmaz..

1|0
    0|1
  • Teyzem olmuştu oda bekardı karnından ameliyat ettiler.

1|0
    0|0
    • Peki nasıl olmuş? Yani şu an nasıl?

• Onun oldu baya biraz sorunlu oldu miyomun şekline göre kesiyorlar karnı yni nerende olduğu önemli onun karnını dikey kesmek zorunda kaldılar göbek deliğinden aşağı doğru biraz sıkıntılı oldu tabi yatay kestiklerinde bu kadar sıkıntı olmuyormuş. Onunkide epey büyüktü boyutunu bilmiyorum ama 2.5 kiloymuş.

• bendede miyom var 5.34 cm

dr amelyat olmadan geçmez dedi eninde sonunda amelyat olucan dedi annem olmaz dedi zaten gücün kuvvetin yok falan dedi bide bakireyim bende bırakmadı amelyata korkuyorum daha büyüyormuş bilmiyorum ne olacak

0|0
    0|0
    • Çocuğun olmazmış canım. :(

• biliyorum dr dedi düşük yaparsın ama mutlaka amelyat olman lazım dedi amelyattan hem korkuyorum hem ailem izin vermez

ben sogan suyu içmeye başladım faydası gören falan var bilmiyorum yeni başladım acaba etkisi olurmu çok kötü kokuyor ama amelyattan iyi dir etkisini gören çok olmuş bende başladım 2 ay sonra kontrole gidicem

Yükleniyor...