Gebelik hakkında acil yardım

Arkadaşlar :( kızlık zarım duruyo tam bir ilişki değildi vajina üstüne boşalma yok ama damlamış sürülmüş olabilir riskli bir dönemdeydi. Ertesi gün hapı aldım,bir hafta sonra ilaç yüzünden kanama oldu regl gibi. İlişkimin üstünden 1 ay geçtiktek sonra 3 kez belirli aralıklarla kanda beta hcg baktırdım hepsi negatif çıktı. en son baktırdığım ilişkimin üzerinden 38.gün geçtiğindeydi yani. ilişkimin 41.günü (ilk adetimden 7-8 hafta geçinceye denk geliyor) karından ultrasonla bakıldı gebelik yok dendi ilaç vermedi doktor küçük bir kist var dedi pek ilgili bir doktor değildi. Siz ne düşünüyorsunuz olsa bukadar zamanda pozitif sonuç olurdu dimi adet olmamam kistten dolayı olabilir mi? ya da norlevo yoğun hormon olduğundan hormonlarımı bozmuş olabilir mi? Çok korkuyorum lütfen bilgisi olanlar yardım edebilir mi:(

0|0
8|8

En İyi Kız Görüşü

• kanda beta hcgnin negatif çıkması kesin sonuçtur.İdrarda gebelik testlerinde yalancı negatiflik olsa da kanda gebelik testinde bu kadar üstüste yalancı negatiflik çıkmaz.

1|0
    0|0
    • bitanesin. :) ikisini aynı yerde yaptırdım 9 gün arayla, aynı sonuç çıktı. birini başka yerde yaptırdım oda negatif daha düşük bir değer çıktı. Bunu üç kez yaptırmamın sebebi hep acaba yanlışlık varmıdır durumuydu ya makinede sorun varsa ya kan alınan kitlerde sorun varsa filandı. Ama sonuçta hepsi ilişkiden 4 hafta sonra yapılan testler. İlişkiden 2 hafta sonra kesin sonuç çıkıyormuş zaten dimi

• evet aynen ilişkiden 2 hafta sonra test sonuçları güvenilirdir. Yardımcı olabildiğime sevindim :)

• Oldun gerçekten çok sağol

Erkekler Ne Diyor 8

• Norlevo yüzünden olabilir sorun.Başka bir sorun yok.Kafana takacağın bir durum yok yani.

1|0
    0|0
  • sen bir dr git bu sıkıntılı olayı burda içini rahatlatmak için bekleme kafan rahat olsun bence kistten ama sen yınede gıt dr ;)

1|0
    0|0
    • gittim bidamı gidim diyosun

• Sıradan bir doktora gitmicek kadar büyük bir sorun mu var yani:(

• sen ist da isen ekle ir adres veriyim sana panik yapma

• Psikopataın yeminle!

1|0
    0|0
    • niyeki

• evet ama korkuyorum anlamıyosunuz. Bukadar stres yaşıycağımı hiç düşünmemiştim yaparken.

• Yahu hem farkındasın saçma bir düşüncede olduğunun hem de korkuyorum diyorsun, üstelik 24 yaşındasın, küçük de değilsin. Geleceğini olumsuz yönde etkilediğinin de farkında değilsin. Bi eklesene beni, özelden konuşalım.

• müstehaksın ne deyim Allahın işine karışılmaz :)

0|0
    1|0
    • İnsanı fikir almak istediğine pişman ediyosunuz ne cahilsiniz.

• yaş kaç senin ?

0|0
    0|0
    • 24

• Erkek arkadaşımı biliyordu ama hamilemiyimdir diye anneme soramıyorum.

• özelden ekleyebilirsen yardımcı olurum. şuan çıkmam lazım 1-2 saate dönerim. eve gitmem lazımda.

• Hamile değilsin

0|0
    0|0
  • Hamilelik olamaz

1|0
    0|0
  • bi bok yiyosunuz sonra vay şöylemi nböylemi

0|0
    1|0
    • Sanane sıkıntı yaratıyosa soruyu es geç bana burda ahlak dersi verme

Kızlar Ne Diyor 7

• stresten kaynaklı da olabilir bu durum. çok stres yaptığın için hormonlarını etkiler bu. ayrıca hamile değilsin rahat ol hamile olsaydın şimdiye dek çıkardı. normal birleşme ile bile hamile kalmak okadar kolay değilken sen biraz fazla ciddiye almışsın

1|0
    0|0
  • O kadar zamanda hamile olsaydın anlardın zaten doktorda bakmış ayrıca daha nasıl bir şey duyman gerek hamile olmadığına inanman için anlamadım.

1|0
    0|0
    • Doğru ya bilmiyorum çok takıntılı bir insanım korku düştü bikere içime. Adet olsam inancam kesin olarak :(

• Hamileysen tıp tarihine geçersin

1|0
    0|0
  • rahmini de aldır garanti olsun.

0|1
    1|0
    • kız dalga geçme korkuyoruz diyoruz

• evet kisttir, iltihaptır, psikolojin bozulduğu için erken gelmiş geç gitmiştir..

doktor demişse sölenicek bişey yok daha..şimdi ertesi gün hapını, ay günlerini, spermin işe yaraması için uygun koşulları filan anlatıp, bir dahaki denemende rahat olmaya teşvik etmeyelim

1|0
    0|0
    • yok hayatm teşvik edemezsiniz zaten bu korku bana yettide benim istediğim burdan biraz insanlarında fikrini almak ,fazla stresten mantıklı düşünemediğim için bilgisi olanlarında bişeyler söylemesini istedim anlatabildimmiiii

• öcelikle madem doktora gitmişsin ya onun dediklerine güveneceksin ya da madem güvenmiyorsun neden doktora gidiyorsun buradakiler doktordan daha iyi asla bilemez

1|0
    0|0
    • Cnm ne biliym internetten bakınca doktorların gebeliği kist sandığını yazanlar çok olmuş başlarına gelmiş zaten stres yaşadım bide acaba erken mi baktırdım, küçüktüde kist olarak filan mı gördü vajinal ultrason değil sonuçta dedim of of :s

• önemli olan iyi araştırıp işinde uzman doktorlara görünmek bazen tek bir doktor görüşü bile yeterli olmaya biliyor sende istiyorsan ikinci bir hekim yorumunu alabilirsin

• gebe değilsin dr demiş , bakirelik gebeliğe engel değil evet :)

1|0
    0|0
Yükleniyor...